TRENDY W DEPILACJI INTYMNEJ

TRENDY W DEPILACJI INTYMNEJ

6019
0
PODZIEL SIĘ

Sprawdź, jakie są najpopularniejsze fryzury intymne! 🙂

Serce i strzała, króliczek Playboya, irokez to tylko niektóre z popularnych fryzur intymnych. Czasy, kiedy profesjonalista zajmował się wyłącznie włosami na głowie, już dawno minęły. Dla coraz większej liczby kobiet depilacja okolic bikini w klasyczny trójkąt już nie wystarcza, dlatego decydują się na inne, bardziej szalone formy tego zabiegu.

depilacja woskiem

Moda na fryzury intymne, czyli przystrzyżenie owłosienia w tych okolicach w różne wzory, a nawet farbowanie włosów specjalnie do tego przystosowanymi farbami przyszła dosyć niedawno. Kobiety uwielbiają zmiany w swoim wyglądzie – nowy ciuch, makijaż, więc dlaczego nie nowa fryzura intymna? Szczególnie, że będzie ona niespodzianką przeznaczoną tylko dla niego. Depilacja to najprostszy, najszybszy i najmniej kosztowny sposób, aby „odświeżyć” swój wygląd i poczuć się gładko, jedwabiście i seksowanie.

  • Przez dziesięciolecia najpopularniejszą formą depilacji była metoda klasyczna, która obecnie coraz rzadziej wystarcza kobietom. Polega ona na usunięciu owłosienia z płytkich okolic bikini w ten sposób, aby włoski nie wystawały poza linię majtek. Sprawdza się podczas spontanicznych wypadów na basen.
  • Kolejną metodą, która na stałe wpisała się w ofertę salonów, jest depilacja francuska. Polega ona na usunięciu owłosienia prawie z całego obszaru miejsc intymnych, i pozostawieniu jedynie wąskiego paseczka na środku łona. Ta forma zabiegu cieszy się dużym powodzeniem.
  • Jednak od wielu lat najgorętszym trendem pozostaje depilacja brazylijska, czyli całkowite usunięcie owłosienia intymnego ze wzgórza łonowego, warg sromowych i między pośladkami. To bardzo skuteczny sposób, który zapewnia najdłuższy efekt. Nie dziwi więc, że na brazylianę decyduje się najwięcej kobiet, a zabieg cieszy się popularnością nie tylko w lato, ale przez cały rok.

rodzaje depilacji intymnej

Ważne jest, aby depilację miejsc intymnych wykonywać w profesjonalnych salonach, bo tylko tam jakość usługi będzie zadowalająca. Przeszkolony personel i wosk najwyższej jakości, a także firmowe kosmetyki, które zadbają, aby efekt zachował się jak najdłużej to elementy, które są wizytówką niewielu salonów depilacji. Jednym z nich jest studio Time for Wax, oferujące depilację bez konieczności wcześniejszego umawiania się na wizytę. 5 salonów w Warszawie zapewnia najwyższy poziom usługi. Za świetną jakość odpowiada nie tylko przeszkolony personel, ale także autorski wosk, stworzony na bazie naturalnych składników i przeznaczony do depilacji najdelikatniejszych okolic ciała – Magic Wax. Ciepły, pachnący, w 100 % naturalny wosk przykleja się bezpośrednio do włosków, a nie do skóry i można go nakładać nawet kilkakrotnie bez ryzyka podrażnień. Takie rozwiązanie sprawia, że podczas depilacji odczuwamy wrażenie ciepłego masażu, ból jest zminimalizowany, a zaczerwienienia zredukowane. Najlepsze efekty zabiegu można uzyskać, kiedy włoski mają od 0,5 do 1 cm. Idealnie gładka skóra utrzymuje się do 3-4 tygodni, w zależności od tego, jak szybko rosną u danej osoby włosy.

Przypominamy! Przed depilacją woskiem nie należy stosować na depilowaną partię ciała tłustych kremów, balsamów i olejków. Należy zrezygnować również z opalania się i korzystania z solarium przed depilacją, a także bezpośrednio po niej. Po zabiegu należy unikać pływania w chlorowanej lub słonej wodzie, korzystania z sauny czy wykonywania ćwiczeń.

Magic Wax

Magic Wax