Strona główna PIELĘGNACJA ULTRASHAPE – NIEINWAZYJNA LIPOSUKCJA

ULTRASHAPE – NIEINWAZYJNA LIPOSUKCJA

Ultrashape

Urządzenie Ultrashape wykorzystuje do robicia tłuszczyku ultradźwięki. Zabieg z jego użyciem jest już stosowany od kilku lat. Najnowsza jego wersja to New Ultrashape VDF z falami ultradżwiękowymi o potrójnej sile.

 

Co to jest Ultrashape?

Zabieg ten bywa nazywany bezinwazyjną liposukcją – tłuszczyk zostaje jednak nie odessany, tylko rozbity zogniskowaną wiązką ultradźwięków. Metoda opiera się na selektywnym uszkadzaniu błon komórek tłuszczowych (bez naruszenia otaczających narządów – naczyń krwionośnych i nerwów), w efekcie czego tłuszczyk jest uwalniany do przestrzeni międzykomórkowych i transportowany przez układ limfatyczny do wątroby, a stamtąd usuwany w procesach metabolicznych.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg?

Dla osób, które muszą pozbyć się ok. 8-10 kg. W ten sposób nie pozbędziesz się dużej otyłości. Jest to bardziej metoda modelowania sylwetki niż odchudzania.

Jak wygląda?

Jak… badanie USG. Leżysz na łóżku, a wykonujący zabieg przykłada do określonych partii twojego ciała głowicę urządzenia, emitującą ultradźwięki. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, bezpośrednio po nim możesz wrócić np. do pracy.

Co wyróżnia New Ultrashape VDF?

To najnowsze utrządzenie różni się od poprzedniego Ultrashape'u siłą ultradźwięków. Zabieg składa się z trzech etapów:

  • Na początku wykonuje się masaż za pomocą specjalnej głowicy RFVac, wytwarzającej podciśnienie
i dwubiegunowe fale radiowe, które zwiększają  w tkance przepływ krwi i limfy, przygotowując ciało do aplikacji ultradźwięków.
  • Następnie odbywa się główna faza zabiegu, czyli rozbicie komórek tłuszczowych przy użyciu Nietermicznych Skupionych Ultradźwięków UltraShape VDF. Ultradźwięki, dzięki zaawansowanej technologii VDF, „rozbijają” tylko tkankę tłuszczową, nie naruszając skóry, naczyń krwionośnych i tkanki łącznej. Podczas stosowania fal „rozbijane” są komórki tłuszczowe na wielu głębokościach, zazwyczaj od 0,7 cm do 1,5 centymetra.
  • W ostatnim etapie zabiegu przeprowadzany jest masaż – ponownie 
z użyciem głowicy RFVac. Jego efektem jest drenaż limfatyczny, który ułatwia usunięcie z organizmu trójglicerydów, uwolnionych podczas rozbijania tkanki tłuszczowej. Masaż wykonany głowicą RFVac, wykorzystującą fale radiowe, dodatkowo poprawia jędrność i napięcie skóry.

Na jakie efekty możesz liczyć? Na zmniejszenie obwodu ciała średnio od 4 do 10 centymetrów – często w trakcie jednego zabiegu. 

Zabieg New Ultrashape VDF dostępny jest w Polsce od kwietnia 2010 r. – na razie tylko w klinice Elite Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki w Warszawie (www.elite.waw.pl).

Kosztuje 2800 zł, decydując się na dwa zabiegi, trzeci dostaniesz gratis.

 

Poprzedni artykułBLONDYNKA CZY BRUNETKA?
Następny artykułJAK UKRYĆ SZEROKIE BIODRA?
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]