WEGAŃSKIE LAKIERY SPARITUAL

WEGAŃSKIE LAKIERY SPARITUAL

3025
0
PODZIEL SIĘ
lakier SpaRitual, 39 zł

SpaRitual to luksusowa marka spa, promująca świadomość ekologiczną poprzez tworzenie uniwersalnych wegańskich kosmetyków oraz rytuałów pielęgnacyjnych na dłonie, ciało, stopy i paznokcie. Nam szczególnie spodobały się wegańskie lakiery do paznokci, które uwielbiają światowe gwiazdy – Jessica Alba, Nicole Richie czy Fergie.

oprac. Kasia Kosieradzka

Wegańskie kosmetyki – co to oznacza?

Kosmetyki SpaRituals nie są testowane na zwierzętach, a do ich produkcji nie stosuje się produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego. Ponadto dostawcy mają w obowiązku okazanie certyfikatu poświadczającego, że spełniają wymagane standardy stawiane ekosurowcom.

Jenna Hipp – ekomanikiurzystka

Jennifer AnistonJessica AlbaFergiePink – to tylko niektóre z gwiazd, które stylizację dłoni i stóp powierzyły Jennie Hipp. Efekty jej pracy widoczne są niemal wszędzie. Na łamach magazynów takich jak „Harper’s Bazaar”, „InStyle” czy „Cosmopolitan” zamieszczane są jej porady eksperckie, zaś sama Hipp nazywana jest czołową stylistką planów zdjęciowych.

fot. SpaRitual – na zdjęciu Lauren Conrad z turkusowymi paznokciami pomalowanymi lakierem SpaRitual

Hipp zyskała sławę ekomanikiurzystki gwiazd. Stało się to niedługo po tym, jak doznała zatrucia oparami lakieru do paznokci w czerwcu 2007 roku. „Od razu zaczęłam szukać innych marek oferujących bezpieczne kosmetyki – nie tylko dla mnie, ale również dla moich klientek” – przyznaje. Poszukując zdrowszej alternatywy dla pielęgnacji paznokci, odkryła SpaRitual. Od tej pory Jenna współpracuje z marką, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Lakiery SpaRitual

Te ekokosmetyki mają wiele zalet. Przede wszystkim są:

  • wegańskie – dla uzyskania efektu połysku wykorzystano w nich mikę
  • potrójnie zdrowe – nie zawierają ftalanu dibutylu, toluenu ani formaldehydu (w tym żywicy formaldehydowej)
  • wytrzymałe – utrzymują się na paznokciach przynajmniej przez 7 dni bez efektu kruszenia, pękania oraz odpadania od płytki paznokcia
  • błyszczące
  • łatwe w użyciu – proste w aplikacji, nie pozostawiają smug
  • szybkoschnące
  • ekologiczne – buteleczki powstały we Włoszech ze szkła wielokrotnego użytku, można je również poddać recyklingowi

sparitual wegańskie lakiery

lakiery SpaRitual z jesienno-zimowej kolekcji 2010/2011 „Głębokie Niskie Tony”

Więcej o wegańskich kosmetykach i filozofii SpaRitual przeczytasz na stronie www.sparitual.pl