Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI Wypełniacz zmarszczek Vichy

Wypełniacz zmarszczek Vichy

1

Liftactiv Advanced Filler marki Vichy to nowy preparat redukujący głębokie i pionowe zmarszczki, oparty o unikalne połączenie czystego retinolu i nowej cząsteczki LR2412.

Ten preparat łączy dwie skuteczne substancje odmładzające:

Liftactive Advanced Filler Vichy, wypełniacz zmarszczek• czysty retinol – czyli pochodną witaminy A, znaną już w kosmetologii od ponad 30 lat. Działa ona złuszczająco na powierzchni skóry, co przyczynia się do redukcji zmarszczek, wpływa też na syntezę kolagenu. Retinol początkowo był stosowany jako lek na trądzik, szybko jednak zyskał renomę w pielęgnacji antystarzeniowej;

• LR2412 – pod tą nazwą kryje się opatentowana cząsteczka, owoc 10-letnich badań naukowców L'Oreal. Jest to składnik pochodzenia roślinnego, pochodna kwasu jasmonowego. Działa on w 3 warstawach skóry. Przyspiesza odnowę komórkową i poprawia odporność skóry na czynniki zewnętrzne. W warstwie rogowej ułatwia miejscowe złuszczanie powierzchniowych komórek skóry. W naskórku i skórze właściwej wpływa na syntezę białka biorącego udział w utrzymaniu odpowiedniej struktury skóry. Cząsteczka ma ogromny potencjał w anti-agingu, poświęcono jej niedawno całą sesję naukową podczas kongresu dermatologicznego EADV (European Academy of Dermatology and Venereology) w Istambule. 

Ponadto krem zawiera też adenozynę (cząsteczkę biologiczną uczestniczącą w wielu reakcjach biologicznych w ludzkim ciele, m.in. w skurczu komórki, co wpływa na opóźnienie pojawiania się zmarszczek) oraz kwas hialuronowy. 

Ma lekką, łatwo rozprowadzającą się konsystencję o delikatnym zapachu. 

Wskazanie: pionowe zmarszczki odpowiedzialne za zmartwiony wyraz twarzy (lwia zmarszczka, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki marionetki, zmarszczki wokół ust). 

Efekty: skóra staje się gęstsza i gładsza, a zmarszczki ulegają wypłyceniu. 

Uwaga: wiele osób obawia się drażniącego działania retinolu. Dobra wiadomość: dzięki temu, że występuje on tutaj wśród składników łagodzących, ryzyko to zostało zminimalizowane, a preparat został przebadany pod kontrolą dermatologiczną także na skórze wrażliwej.

Polecamy!

Liftactiv Advanced Filler (Vichy, 30 ml, 149 zł)

Poprzedni artykułLen na objętość włosów
Następny artykułLOOK NA ŁYŻWY
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.

1 KOMENTARZ