Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI Wypełniający krem na „kurze łapki” Floslek

Wypełniający krem na „kurze łapki” Floslek

0
Floslek

Z Wypełniającym kremem na „kurze łapki” od marki Floslek, okolice oka znów mogą wyglądać młodziej!

„Kurze łapki” to potoczne określenie zmarszczek promienistych oka. Są to zmarszczki mimiczne, a za ich powstawanie odpowiedzialny jest mięsień okrężny oka. Początkowo „kurze łapki” zarysowują się na naszej skórze, tylko gdy się śmiejemy lub mrużymy oczy. Z czasem jednak linie ulegają utrwaleniu się i nadają twarzy zmęczony wygląd. Co należy robić, aby cieszyć się młodszą i gładszą skórą okolic oczu na dłużej?

Postaw na specjalistyczną pielęgnację

Oddzielny kosmetyk do pielęgnacji skóry okolic oczu to po przekroczeniu 30. roku życia absolutna konieczność. Laboratorium Kosmetyczne Floslek, niekwestionowany ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry wokół oczu, właśnie wprowadził na rynek innowacyjny produkt do walki ze zmarszczkami mimicznymi – Wypełniający krem na „kurze łapki”. Produkt silnie liftinguje i wygładza zmarszczki nawet po 1 minucie. Tak szybkie działanie to zasługa innowacyjnego kompleksu napinającego 3D, który intensywnie napina skórę i wypełnia zmarszczki. Prowitamina B5 stymuluje podziały komórkowe i regenerację skóry, a Fucogel długotrwale nawilża. Unikalny aplikator umożliwia wykonanie ujędrniającego masażu okolic oczu, który intensyfikuje działanie preparatu. Przy regularnym stosowaniu kremu wyraźnie poprawia się jędrność i elastyczność naskórka oraz zmniejsza się długość i głębokość zmarszczek.

Skuteczność potwierdzona badaniami:

  • zmniejszenie długości i głębokości zmarszczek nawet o 117%*
  • poprawa elastyczności skóry nawet o 133%*
  • poprawa jędrności skóry nawet o 115%*
  • napięcie skóry wokół oczu odczuwalne nawet po 1 min**
  • efekt silnego liftingu skóry wokół oczu, wygładzenie drobnych zmarszczek tzw. „kurzych łapek” osiągalny nawet po 1 min**

*Badania aparaturowe wykonane po 4 tygodniach stosowania, **Badania in vivo

Cena: 29,99 zł/ 15 ml