Strona główna PIELĘGNACJA ZABIEGI NA OKOLICE OCZU W KLINICE LA PERLA

ZABIEGI NA OKOLICE OCZU W KLINICE LA PERLA

0
la perla

URODA BEZ TABU – PIĘKNE OCZY

Specjaliści medycyny estetycznej dobiorą najlepszy zabieg dla ciebie. Usunięcie cieni? Nawilżenie? Redukcja zmarszczek? A może podniesienie opadających powiek? Zobacz, jakie zabiegi na okolice oczu możesz wykonać w Klinice La Perla – radzi ekspert, dr n. med. Elżbieta Radzikowska, chirurg.

dr Elżbieta Radzikowska

Skóra wokół oczu szybko zdradza oznaki starzenia się. Jest bardzo cienka (ma zaledwie 0,5 mm grubości) i pozbawiona gruczołów łojowych, a to oznacza, że szybko widać na niej zmarszczki i cienie, łatwo ulega też przesuszeniu. Objawy te mogą pojawiać się już ok. 25. roku życia i niestety nie da się ich tak łatwo zamaskować ani usunąć za pomocą domowych sposobów. To z kolei powoduje, że – nawet gdy mamy zadbaną i wypielęgnowaną cerę – wyglądamy po prostu starzej i mniej atrakcyjnie. Jak odmłodzić spojrzenie i dzięki temu dodać blasku i świeżości całej twarzy?

Dr n. med. Elżbieta Radzikowska, chirurg, dyrektor medyczny Kliniki La Perla, specjalista z zakresu chirurgii plastycznej i ogólnej. Zajmuje się też zabiegami medycyny estetycznej.

Klinika La Perla oferuje wybór zabiegów pod oczy – od nieinwazyjnych po chirurgiczne. Każdy z nich rozwiązuje inny problem, a razem – tworzą kompleksowy program totalnej odnowy okolic oczu.

Na szczególną uwagę zasługują:

Laser frakcyjny Emerge – na kurze łapki

Głowica przykładana do skóry wokół oczu emituje energię w  postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest wyraźnie zdrowsza i młodsza skóra.

Mezoterapia – rewitalizacja skóry

Nie tylko minimalizuje zmarszczki, ale też odświeża i nawilża skórę, usuwa cienie i opuchliznę, powoduje, że twarz nabiera młodzieńczego blasku. Pod oczy można stosować zarówno mezoterapię igłową, jak i bezigłową.

Plastyka powiek – dla młodego wyglądu

– Dla osób, których problemem są wyraźnie opadające powieki górne lub worki pod oczami, doskonałym rozwiązaniem będzie plastyka powiek – mówi dr n. med. Elżbieta Radzikowska, chirurg, dyrektor medyczny Kliniki La Perla. Zabieg tego typu wymaga znieczulenia miejscowego, a potem ok. 2-tygodniowego okresu rekonwalescencji. Efekt jest jednak spektakularny. Cała twarz młodnieje o kilka lat! To też ważne ze względu na wzrok – przy mocno opadającej powiece można bowiem gorzej widzieć.

Ponadto w Klinice La Perla możesz poddać się zabiegom na okolice oczu z wykorzystaniem:

  • toksyny botulinowej
  • osocza bogatopłytkowego
  • technologii opartych na falach radiowych i ultradźwiękach (m.in. Maximus, Zaffiro, Thermage, Pelleve)
  • wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego

Zobacz więcej na: www.la-perla.pl

logo La Perla

27.03.2014 podczas spotkania otwartego dowiesz się więcej o zabiegach na skórę wokół oczu.

Poprzedni artykułLASEROWA KOREKTA WZROKU
Następny artykułJAK WYBRAĆ OLEJ ARGANOWY?
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.