Strona główna FRYZURY AGNIESZKA PŁUSA: ZAKŁAD FRYZJERSKI

AGNIESZKA PŁUSA: ZAKŁAD FRYZJERSKI

0
Agnieszka Płusa Zakład Fryzjerski

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym profesjonalnie zajmą się Twoimi włosami, odwiedź Zakład Fryzjerski, którego właścicielką jest Agnieszka Płusa, stylistka gwiazd, ekspertka współpracująca z wieloma markami, takimi jak Wella Professionals czy Pantene.

Umiejętności, profesjonalizm i optymizm stylistki można było obserwować w programie „Top Model”. Jej stylizacje pojawiały się również w reklamach telewizyjnych i kluczowych polskich magazynach modowych i urodowych. Teraz Agnieszka swoją pasją i kreatywnością będzie się dzielić w nowym wymiarze – we własnym salonie.

Agnieszka Płusa: Zakład Fryzjerski

, nowe miejsce na urodowej mapie Warszawy, mieści się przy ul. Duchnickiej 3 – lokalizacja jest nieprzypadkowa, ponieważ to tutaj znajduje się kompleks Defabryka, przestrzeń, które w swoje DNA ma wpisane zamiłowanie do najwyżej formy estetyki i piękna. Zakład Fryzjerski stawia na solidne fryzjerskie rzemiosło, ale w nowej odsłonie – lekkie, inspirujące, zgodne ze światowymi trendami.

Zaprojektowany przez Karinę Snuszkę i Dorotę Kuć z Mood Design, zakład uwodzi minimalistycznym stylem, przełamanym mocnymi akcentami. Tak zaaranżowana przestrzeń oraz dbałość o szczegóły podkreśla nową jakość sztuki fryzjerskiej. Jasne, przejrzyste wnętrze, inspirujące albumy i książki oraz dodatki, takie jak kultowy wózek Boby Trolley od Joe Cesare Colombo, nadają miejscu niepowtarzalny charakter. Takie wnętrze stanowi idealne tło dla produkcji telewizyjnych – zakład można zobaczyć w jednej z reklam.

Zakład Fryzjerski, oprócz klasycznych usług fryzjerskich, oferuje również kameralne szkolenia ze strzyżeń i stylizacji dla fryzjerów, podczas których Agnieszka Płusa dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem.

Agnieszka Płusa Zakład Fryzjerski