Strona główna MODA ZAWIESZKI POGO PONY

ZAWIESZKI POGO PONY

0


PogoPony to ekskluzywna zawieszka, stworzona przez Agnieszkę Pogorzelską – stylistkę z 13-letnim doświadczeniem (Elle, Twój Styl, InStyle). Może zdobić torebkę, pełnić funkcję naszyjnika lub być strażnikiem naszych kluczy. 
Dla nas – bomba!

zawieszki Pogo Pony

Każdy z kucyków tworzony jest przez Agnieszkę w maksymalnie pięciu egzemplarzach i każdy z nich ma w środku złote serduszko. Nie tylko to czyni go wyjątkowym: koraliki, kamienie i błyskotki które go zdobią, pochodzą z najdalszych zakątków świata! 

PogoPony to nie tylko ozdoba – w świecie mody to prawdziwa osobowość z charakterem! Jego styl życia, przygody i podróże można obserwować na facebookowym i instagramowym profilu. Ponieważ ma wyrafinowany gust, uwielbia słodycze i świętowanie, jego pierwsze urodziny (20.08.15) nie mogły nie odbyć się w luksusowym apartamencie Hotelu Bristol. Tam można było podziwiać różne wersje konika, usłyszeć towarzyszące im historie, a wszystko to przy kawałku Tortu Bristol zapijanego Metaxą Honey.

zawieszki Pogo Pony Agnieszce i PogoPony życzymy niezapomnianych przygód i wielu wspaniałych przyjaciół z całego świata! Niedługo wspólnie go podbijecie 🙂

Więcej o PogoPony na www.pogo-pony.com

zawieszki Pogo Pony

zawieszki Pogo PonyAgnieszka Pogorzelska (po prawej) z gośćmi na imprezie urodzinowej