Strona główna PAZNOKCIE 7-DNIOWY MANIKIUR Z ORLY EPIX!

7-DNIOWY MANIKIUR Z ORLY EPIX!

0

Dwuetapowy zabieg malowania paznokci Orly Epix zapewnia trwały kolor i wysoki połysk przez ponad 7 dni bez smug i odprysków! Rewolucyjna technologia preparatów sprawia, że wszelkie niedociągnięcia oraz zadrapania zostają zniwelowane podczas procesu schnięcia lakieru. Łatwość aplikacji, cudowne kolory do wyboru!

Do wykonania manicure nie jest potrzebna ani baza, ani lampa UV lub LED. System tworzą dwa preparaty – lakier Flexible Color oraz top Flexibe Sealoat, które wzajemnie się uzupełniają, gwarantując trwały i odporny na odpryski manicure o olśniewającym wykończeniu. Aplikacja oraz usuwanie produktów jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku hybrydy, a do tego czas ich schnięcia to mniej niż 8 minut.

Jak to działa?

Preparaty Epix charakteryzują się elastyczną formułą, która reaguje na niedoskonałości powstałe podczas malowania paznokci. Zawarte w preparatach polimery wyrównują smugi i rysy, sprawiając, że wykończenie manicure jest idealnie gładkie. Z biegiem czasu lakier twardnieje, co przekłada się na jego wytrzymałość. Do wyboru szeroka gama odcieni lakierów do paznokci. W rolach głównych: klasyczne kremy, wyszukane brokaty i olśniewające neony. Żadne lakiery i preparaty Orly, w tym również EPIX Flexible Colors and Flexible Sealcoat, nie zawierają DBP, Toluenu, Formaldehydu oraz Fenoplastów.

Aplikacja

Nowy pędzelek został zaprojektowany w taki sposób, by idealnie pasował do płytki paznokciowej. Zwiększona ilość włosia w pęczku (600 szt.) oraz unikalny płaski kształt umożliwiają rozprowadzanie lakieru nawet za jednym pociągnięciem, gwarantując gładkie i równomierne pokrycie paznokci. Wszystkie produkty Epix posiadają opatentowaną nakrętkę Gripper Cap™, która pozwala na łatwe otwieranie lakieru oraz jego precyzyjną aplikację.

Orly Epix, trwały manikiur, manikiur hybrydowy

Orly Epix w liczbach:

  • jest o 75% bardziej wytrzymały niż tradycyjny manicure
  • można usunąć go o 85% szybciej niż manicure hybrydowy
  • wysycha o 60% szybciej niż tradycyjny manicure – gotowe wykończenie o wysokim połysku uzyskujemy w mniej niż 8 minut
  • aplikuje się o 76% szybciej w porównaniu do manicure hybrydowego

Jak nakładać Orly Epix?

Krok 1 – Zacznij od wykonania suchego manicure. Delikatnie wypoleruj i odtłuść powierzchnię paznokci alkoholem. Następnie nałóż dwie, cienkie warstwy dowolnego lakieru Epix Flexible Color.

Krok 2 – Całość zakończ jedną warstwą Epix Flexible Sealcoat, który utwardzi manicure, zabezpieczy lakier przed odpryskiwaniem, a także nada paznokciom niespotykany połysk – a wszystko to w mniej niż 8 minut. Preparat niweluje smugi oraz inne niedoskonałości, aż do momentu jego całkowitego wyschnięcia.

Wskazówka: Jeśli chcesz przedłużyć trwałość swojego manicure, po trzech dniach zaaplikuj ponownie Epix Flexible Sealcoat.

Ceny: zestaw Epix Launch Kit zawierający 1 lakier Flexible Color oraz top Flexible Sealcoat – 107,99 zł, Top Flexible Sealcoat 18 ml – 57 zł, www.orlybeauty.pl

Orly Epix, trwały manikiur, manikiur hybrydowy

Poprzedni artykułZAWIESZKI POGO PONY
Następny artykułHIGIENA A PEWNOŚĆ SIEBIE
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.