Strona główna DIETA I ZDROWIE HIGIENA A PEWNOŚĆ SIEBIE

HIGIENA A PEWNOŚĆ SIEBIE

0

Velvet papier nawilżany

HIGIENA A PEWNOŚĆ SIEBIE 

Zobacz, jak takie „wynalazki” higieniczne, jak nawilżany papier toaletowy, poprawiają komfort codziennego życia i… relacje z innymi! 🙂

Jeździmy samochodami, latamy samolotami, mamy urządzenia mobilne, które pozwalają nam być w ciągłym kontakcie ze znajomymi. Wszystkie te wynalazki tak bardzo wrosły w naszą codzienność, że nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Teraz mamy w zasięgu ręki także nowe odkrycie w sferze prywatnej – nawilżany papier toaletowy Velvet. Produkt ten jest jednym z najważniejszych wynalazków w dziedzinie higieny. Poczucie świeżości i komfortu, które nam daje, sprawia, że jesteśmy pewniejsi siebie, pełni energii, gotowi na przyjemności, które niesie każdy dzień. Dzięki czystości i świeżości, które zapewnia nawilżany papier toaletowy Velvet, poprawia się także jakość naszych relacji, jesteśmy bardziej otwarci na świat i czerpiemy z życia pełnymi garściami.

Velvet papier nawilżany

Na przestrzeni kilku czy kilkunastu ostatnich dziesięcioleci zostało wynalezionych bardzo wiele przedmiotów, które miały znaczący wpływ na jakość i komfort naszego życia. Wynalezienie samolotu, samochodu, telefonu, telewizji, Internetu zmieniło nasze życie codzienne. Nowe odkrycia ułatwiają nam pracę i umilają czas wolny, korzystamy z nich na co dzień i traktujemy jak coś oczywistego mimo, że wynaleziono je całkiem niedawno. W przestrzeni prywatnej, domowej, w zaciszu łazienki i toalety też wiele się zmienia. Pojawiają się nowe produkty, które poprawiają komfort naszego życia. Przełomowe wynalazki związane z zachowaniem czystości i higieny, takie jak wynalezienie papieru toaletowego (które miało miejsce w XIX wieku) zmieniają nasze życie diametralnie.

Dbałość o ciało, higienę, estetyczny, ładny wygląd jest w dzisiejszych czasach coraz ważniejsza, nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Jeśli nie czujemy się czysto i świeżo, możemy mieć poczucie dyskomfortu, brakuje nam pewności siebie i chęci do kontaktów z ludźmi. Nie jesteśmy wtedy w pełni gotowi na wyzwania i aktywności, które niesie ze sobą każdy dzień.

Izabela Jung psycholog, Velvet papier nawilżany„W czasach, kiedy istnienie telefonów komórkowych, wszechobecnego Internetu i innych wynalazków, które choć pozornie zbliżają nas do siebie, znacząco wpływają na spłycenie relacji i poczucie osamotnienia, bycie ze sobą blisko staje się szczególnie ważne.  Warto korzystać z możliwości, jakie oferuje nam współczesność, również w kontekście dbałości o higienę osobistą, zyskujemy komfort i poczucie pewności w kontaktach z innymi. Gdy intymność, pozbawiona jest wszelkiej niezręczności czy niewygody i staje się dla nas wyłącznie naturalną drogą do szczęścia i poczucia spełnienia, chętniej wchodzimy w relacje, jesteśmy bardziej otwarci, zwiększa się nasza pewność siebie i ochota na odkrywanie świata.” Mówi psycholog i seksuolog Izabela Jung.

Papier nawilżany Velvet 

To jeden z najnowocześniejszych produktów, które mamy do dyspozycji w dzisiejszym świecie. Sprawia on, że zawsze możemy czuć się czysto i świeżo, co jest tym bardziej ważne, gdy nie mamy w domu bidetu. Zarówno kobiety jak i mężczyźni dzięki niemu zyskują poczucie czystości, komfortu, atrakcyjności i pewności siebie, a dzięki temu więcej energii do sprostania wyzwaniom codzienności. Stają się ponadto bardziej otwarci na przyjemności:  popołudniową randkę, czułą bliskość, pójście na fitness czy zajęcia tańca. Także dzieci, dzięki poczuciu czystości i świeżości, które zapewnia nawilżany papier toaletowy Velvet Junior, mają jeszcze większą chęć do ćwiczeń, gier i zabaw na gimnastyce, piłce nożnej czy podczas spotkania z rówieśnikami w parku.

Nawilżany papier toaletowy Velvet jest dostępny w wersji Rumianek i Aloes, a także dla dzieci – w wariancie Junior.

Velvet Rumianek i Aloes ma delikatny zapach, zawiera specjalnie dobrane ekstrakty roślinne. Zapewnia czystość, odświeża i ma neutralne dla skóry pH.

Velvet Junior ma dziecięcy zapach, który z pewnością zachęci najmłodszych do samodzielności w higienie toaletowej, a dzięki odpowiedniemu pH jest neutralny dla ich delikatnej skóry. Oba warianty zostały przetestowane dermatologicznie, nie zawierają alkoholu oraz są biodegradowalne co oznacza, że produkty te można po użyciu bez obaw wrzucać do toalety tak, jak zwykły, suchy papier toaletowy.

Velvet papier nawilżany

Nawilżanego papieru toaletowego Velvet najlepiej używać wraz ze standardowym papierem toaletowym, by poczuć komfort niezwykłej czystości i świeżości po każdym skorzystaniu z toalety.

Cena: 5,99 zł