Strona główna MODA ZEGAREK JAMESA BONDA!

ZEGAREK JAMESA BONDA!

0
James Bond w filmie Skyfall

W filmie Skyfall, którego premierę zaplanowano na jesień 2012 roku, James Bond pojawi się na ekranach kin po raz dwudziesty trzeci. W rolę najbardziej popularnego superagenta na świecie wcieli się Daniel Craig. Kolejny raz Agent 007 włoży zegarek Omega z kolekcji Seamaster.

Omega, chcąc podkreślić swój siódmy udział w produkcji filmu o słynnym Agencie Jej Królewskiej Mości, prezentuje zegarek Seamaster Planet Ocean 600M „Skyfall” w limitowanej edycji.

Tak jak każdy zegarek z kolekcji Planet Ocean, nowy model jest doskonale przygotowany na podwodne przygody. Wyposażono go w obracający się w jednym kierunku nurkowy pierścień lunety oraz zawór helowy. Czasomierz jest wodoszczelny do 600 metrów. Koperta zegarka, wykonana ze szczotkowanej i polerowanej stali szlachetnej, ma 42 mm średnicy. Uzupełnia ją dopasowana bransoleta z opatentowanym systemem śrub i teleskopów oraz zapięciem nurkowym z grawerunkiem „007”. Pierścień lunety zdobi element z czarnej, matowej ceramiki ze skalą nurkową z azotku chromu.

Zegarek został wyposażony nie tylko w przełomową dla całego przemysłu zegarmistrzowskiego technologię Omega Co-Axial, ale także w krzemowy włos balansu „Si14”. Kombinacja tych unikatowych rozwiązań oferuje tak dużą stabilność i niezawodność chodu, że nowy Planet Ocean jest objęty aż 4-letnią gwarancją producenta.

Zegarek Seamaster Planet Ocean 600M „Skyfall” zostanie wyprodukowany w limitowanej edycji liczącej 5007 egzemplarzy. Każdy z nich będzie dostępny w specjalnym pudełku.

zegarek Seamaster Planet Ocean 600M „Skyfall” (Omega, 130 zł)

zegarek Seamaster Planet Ocean 600M „Skyfall” (Omega, 130 zł)

Poprzedni artykułMĘSKA KOLEKCJA COTTONFIELD
Następny artykułNOWA ODSŁONA UNDER TWENTY
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.