Strona główna MODA ZEGAREK JAMESA BONDA!

ZEGAREK JAMESA BONDA!

0
James Bond w filmie Skyfall

W filmie Skyfall, którego premierę zaplanowano na jesień 2012 roku, James Bond pojawi się na ekranach kin po raz dwudziesty trzeci. W rolę najbardziej popularnego superagenta na świecie wcieli się Daniel Craig. Kolejny raz Agent 007 włoży zegarek Omega z kolekcji Seamaster.

Omega, chcąc podkreślić swój siódmy udział w produkcji filmu o słynnym Agencie Jej Królewskiej Mości, prezentuje zegarek Seamaster Planet Ocean 600M „Skyfall” w limitowanej edycji.

Tak jak każdy zegarek z kolekcji Planet Ocean, nowy model jest doskonale przygotowany na podwodne przygody. Wyposażono go w obracający się w jednym kierunku nurkowy pierścień lunety oraz zawór helowy. Czasomierz jest wodoszczelny do 600 metrów. Koperta zegarka, wykonana ze szczotkowanej i polerowanej stali szlachetnej, ma 42 mm średnicy. Uzupełnia ją dopasowana bransoleta z opatentowanym systemem śrub i teleskopów oraz zapięciem nurkowym z grawerunkiem „007”. Pierścień lunety zdobi element z czarnej, matowej ceramiki ze skalą nurkową z azotku chromu.

Zegarek został wyposażony nie tylko w przełomową dla całego przemysłu zegarmistrzowskiego technologię Omega Co-Axial, ale także w krzemowy włos balansu „Si14”. Kombinacja tych unikatowych rozwiązań oferuje tak dużą stabilność i niezawodność chodu, że nowy Planet Ocean jest objęty aż 4-letnią gwarancją producenta.

Zegarek Seamaster Planet Ocean 600M „Skyfall” zostanie wyprodukowany w limitowanej edycji liczącej 5007 egzemplarzy. Każdy z nich będzie dostępny w specjalnym pudełku.

zegarek Seamaster Planet Ocean 600M „Skyfall” (Omega, 130 zł)

zegarek Seamaster Planet Ocean 600M „Skyfall” (Omega, 130 zł)

Poprzedni artykułMĘSKA KOLEKCJA COTTONFIELD
Następny artykułNOWA ODSŁONA UNDER TWENTY
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.