Strona główna PAZNOKCIE ZIMOWA KOLEKCJA ESSIE

ZIMOWA KOLEKCJA ESSIE

0

Tej zimy marka Essie stawia na mocne kolory i elegancki monochromatyczny look. Poznaj kolekcję lakierów marki.

Kluczem do tego, aby ludzie zaczęli zwracać na ciebie uwagę, jest to, abyś żyła, oddychała i nosiła to, co cię wyraża. A co może być lepsze tej zimy do złożenia modowego oświadczenia niż kolor? Śmiałe barwy dodają energii, szyku i mówią światu, że jesteś siłą, z którą trzeba się liczyć. Osoby, które eksperymentują z odważnym kolorem, są częściej zauważane. Nie bez powodu – ludzie podejmujący ryzyko, są niesamowicie atrakcyjni. Myślę też, że to po części przyczyna, dla której intensywne barwy są aktualnie tak popularne. – Essie Weingarten, założycielka i dyrektor kreatywny Essie

Współczesna kobieta jest zdeterminowana, pragnie wszystkiego co najlepsze. Śmiało może używać jednego, ostrego i imponującego koloru. Po prostu uwielbiam elegancką prostotę nasyconego, monochromatycznego looku. Jest tak luksusowy, a zarazem tak łatwy do skomponowania – mówi Essie Weingarten. To jedna część królowej Elżbiety i dwie ksieżnej Cambridge – dodaje.

Nie można nie zgadzać się z królewskim kolorem – jest po prostu idealny. Szlachetne błękity, królewskie czerwienie i wielokaratowe, błyszczące, wielowymiarowe refleksy wiodą prym i mogą uczynić z ciebie królową!

Jakie kolory znajdziesz w zimowej kolekcji Essie?

  • leading lady (ona tu rządzi) – połyskujące, karmazynowe insygnia
  • she’s pampered (dopieszczona) – skandalicznie luksusowa czerwień
  • snap happy (szczęśliwa na zawołanie) – żarzący się cynober
  • butler, please (kamerdyner, proszę!) – błękitno-krwisty kobalt
  • where’s my cheuffeur? (gdzie jest mój szofer?) – zdeterminowany, przepiękny turkus
  • beyond cozy (przeprzytulnie) – błysk wielokaratowego złota

essie zima 2013

lakiery Essie (49 zł/13,5 ml, dostępne tylko w salonach manikiur)