Strona główna GWIAZDY ADA SZULC W NOWEJ FRYZURZE WYKONANEJ PRZEZ MANIEWSKIEGO!

ADA SZULC W NOWEJ FRYZURZE WYKONANEJ PRZEZ MANIEWSKIEGO!

0

nowa fryzura Ady Szulc

Podczas premiery concept salonu Maniewski Hair & Body, Ada Szulc, gwiazda programu X-Factor, zaprezentowała się w nowej stylizacji stworzonej przez Macieja Maniewskiego. Poznaj szczegóły!

Ada w nowej fryzurze wygląda zachwycająco, kobieco i seksownie. Jak sama przyznała, bała się zmiany, ale Maciej Majewski stanął na wysokości zadania.

Maniewski Hair & Body mieści się w domu handlowym Vitkac. To nowy, prestiżowy adres urodowy, w którym sztuka stylizacji i pielęgnacji włosów oraz kreowania wizerunku łączy się ze światem wielkiej mody. Gośćmi otwarcia miejsca były także inne gwiazdy: Olga Bończyk, Odeta Moro-Figurska, Anna Popek, Magda Steczkowska i Anna Wendzikowska.

 

Concept salon Maniewski Hair & Body

Maciej Maniewski

Salon jest odzwierciedleniem oryginalnego spojrzenia kreatora marki na nowoczesne fryzjerstwo – styl i elegancja stanowią oprawę dla warsztatu stylisty, jego umiejętności i pasji kreowania trendów. Maciej Maniewski rozwija i propaguje szlachetną ideę wielkiego fryzjerstwa, czyli modelowania włosów przez cięcie. Zasadą tworzenia stylizacji jest wykorzystanie autorskich technik strzyżenia, w których najważniejsze jest precyzyjne kształtowanie, rzeźbienie i dopracowywanie fryzury oraz nadawanie jej najbardziej harmonijnej formy. Maniewski nie zapomina przy tym o inspiracjach najciekawszymi, światowymi trendami, które sam również kreuje i rozwija. Stworzona w ten sposób stylizacja jest nie tylko modna, ale także funkcjonalna i trwała oraz łatwa i wygodna w codziennym odtworzeniu.

na zdjęciu Maciej Maniewski

Świat stylizacji i mody wzajemnie się tu inspirują. Maciej Maniewski kierował się tą zasadą również przy aranżacji salonu. Fryzjerskie metamorfozy powstają w nowocześnie i minimalistycznie urządzonych wnętrzach. Miejsce proponuje pełną opiekę nad włosami przy wsparciu najlepszych rozwiązań stylizacyjnych, koloryzacyjnych i pielęgnacyjnych.

Maciej Maniewski to ceniony stylista włosów i designer sztuki fryzjerskiej oraz twórca marki Maniewski Hair & Body. Od kilkunastu lat dzieli się swoim talentem i tworzy inspirujące trendy. Stylizuje przy sesjach dla topowych marek i na planach filmowych. Dba o wizerunek polskich gwiazd – jest autorem wielu głośnych metamorfoz fryzjerskich. Jest także instruktorem profesjonalnej marki fryzjerskiej Kemon. Pod skrzydłami marki Maniewski Hair & Body znajdują się już cztery salony – jeden w Bielsku-Białej, dwa w Krakowie oraz właśnie otwarty w Warszawie. Ideę stylizacji włosów Macieja Maniewskiego rozwijają również salony partnerskie marki.

Maciej Maniewski

Maciej Manewski w trakcie spotkania z dziennikarzami

Poprzedni artykułPIELĘGNACJA WŁOSÓW LATEM
Następny artykułLIERAC PRESCRIPTION
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.