ANEW GENICS AVON

ANEW GENICS AVON

676
0
PODZIEL SIĘ

Linię Anew Genic tworzą dwa produkty: serum i krem, które przeznaczone są do pielęgacji cery dojrzałej. Nam najbardziej do gustu przypadło serum – jego regularne stosowanie pozwala utrzymać skórę twarzy w dobrej kondycji.

Skoncentrowane serum Anew Genics (95 zł/30 ml) – produkt ma lekką, szybko wchłaniającą się formułę oraz delikatny zapach, regularnie stosowany redukuje widoczność zmarszczek i przebarwień.

Krem Anew Genics (70 zł/30 ml) – kosmetyk nawilża i odżywia skórę twarzy, jego codzienne używanie sprawia, że cera wygląda zdrowo i jest wypoczęta.

Anew Genics

od lewej: krem Anew Genics (Avon, 70 zł/30 ml), serum Anew Genics (Avon, 95 zł/30 ml)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBARWY AFRYKI OD L’OCCITANE
Następny artykułJESIENNE TRENDY W MAKIJAŻU
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.