Strona główna FRYZURY KOSMETYKI I AKCESORIA DO WŁOSÓW ANIA LEWANDOWSKA NOWĄ AMBASADORKĄ HEAD & SHOULDERS

ANIA LEWANDOWSKA NOWĄ AMBASADORKĄ HEAD & SHOULDERS

0
Ania Lewandowska

Na pewno znacie Roberta Lewandowskiego – no bo kto nie zna jednego z najlepszych piłkarzy świata? Ania, jego żona, także całe życie związana była ze sportem – z karate. A teraz to wzorowe sportowe małżeństwo razem jest ambasadorami marki Head & Shoulders, bo Ania właśnie dołączyła do swojego męża i zarazem do drużyny Head & Shoulders,

Ania Lewandowska przez całe życie była i jest związana ze sportem – była aktywną zawodniczką klubu Karate Pruszków, w którego barwach regularnie stawała na podium Mistrzostw Polski, Europy i Świata. W swojej karierze zdobyła aż 21 medali mistrzostw Polski. W międzyczasie założyła bloga „Healthy Plan by Ann”, który z czasem stał się platformą do rozmów o aktywnym i zdrowym trybie życia. Dziś specjalizuje się przede wszystkim w doradztwie sportowym i dietetycznym, a jej programy sportowe i książki z przepisami biją rekordy popularności, zaś ona sama zajmuje się układaniem diet między innymi dla reprezentacji Polski w piłce nożnej.

anialewandowska1Miłość od pierwszego wejrzenia

Po tym, jak Ania usłyszała o nowym szamponie Head & Shoulders z formułą Tri-Action, postanowiła podkraść go mężowi. Produkt okazał się być strzałem w dziesiątkę! Od tego momentu Ania jest wierną fanką swojego ulubionego wariantu z damskiej kolekcji szamponów Head & Shoulders. Wypróbowując kolejne produkty Head & Shoulders, odkryłam, że marka stworzyła linię specjalnie dla kobiet. Moją uwagę przykuły nowe opakowania z kwiatowym motywem, a sam produkt sprawił, że moje włosy stały się piękne, a skóra głowy jeszcze zdrowsza. – dodaje Ania.

Jakie ma zalety? Ania podkreśla, że najlepszy szampon to taki, który nie tylko pielęgnuje skórę głowy, ale również włosy. Ania, tak samo jak Head & Shoulders, wierzy, że kobiety nigdy nie powinny wybierać między miękkimi, pełnymi życia włosami, a zdrową skórą głowy. Nowe produkty Head & Shoulders z formułą Tri-Action stworzono, by zapewnić skórze głowy i włosom najlepszą pielęgnację. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii szampon dogłębnie czyści, chroni i nawilża skórę głowy i włosy, byś mogła cieszyć się pięknymi, zdrowymi i mocnymi włosów do 100% bez łupieżu.

Ania LewandowskaNowa formuła szamponów Head & Shoulders

Po wielu latach badań klinicznych związanych z optymalizacją wielkości cząstek aktywnego składnika ZPT, Head & Shoulders prezentuje technologię, opartą na 8-krotnie mniejszych cząsteczkach cynku, dzięki którym w lepszym stopniu pokrywa skórę głowy i w ten sposób zapenia jeszcze lepszą i długotrwałą ochronę przeciwłupieżową. Jednocześnie mniejsza cząsteczka umożliwia lepsze wchłanianie składników pielęgnacyjnych w głąb włosa.

anialewandowska2Ania Lewandowska w drużynie Head & Shoulders

Od dziś Ania Lewandowska wspólnie z mężem będzie wspierać drużynę Head & Shoulders. Kluczowe w tym transferze okazały się jakość i zaufanie do produktów marki. Dodatkowo kampania pokazuje, jak wiele rzeczy możemy podpatrzeć u swojego chłopaka. Ania Lewandowska zaznacza: Dziewczyny bardzo często podkradają swoim partnerom części garderoby – to przykład na to, że produkty z założenia dedykowane mężczyznom, sprawdzają się świetnie również u kobiet! Pożyczony z półki Roberta szampon Head & Shoulders to dla Ani odkrycie roku. Zawsze wiedziałam, że szampony Head & Shoulders zapewniają ochronę i pielęgnują skórę głowy, jednak produkty z nową formułą Tri-Action to połączenie wysokiej skuteczności z intensywną pielęgnacją włosów.