Strona główna GWIAZDY ANNA MUCHA TESTUJE REEBOK EASYTONE!

ANNA MUCHA TESTUJE REEBOK EASYTONE!

0

Anna Mucha, Reebok, EasyTone

Znana aktorka została ambasadorką Reebok EasyTone w Polsce. Przez 12 tygodni będzie testować buty, które pomagają dbać o zgrabną sylwetkę na co dzień. Dzięki nim aktywność fizyczna nie ogranicza się jedynie do ciężkich treningów, ale może mieć również formę zakupów, spotkań z przyjaciółmi czy spaceru z dzieckiem. Zobacz, jak to możliwe. 

„Mucha nie siada”

To ulubione powiedzenie Ani Muchy;-) Aktorka jest perfekcjonistką i bardzo dba o swoją sylwetkę. Trenowała pod okiem osobistego trenera, tańczyła, ma też za sobą lekcje boksu. Odkąd urodziła dziecko, duża część jej aktywności jest też związana z byciem mamą. 

Podczas sesji zdjęciowej dla Reeboka (autorstwa znanej fotograf, Aldony Karczmarczyk) Ania Mucha udowadnia, że nawet podczas wykonywania codziennych aktywności można zadbać o zgrabną sylwetkę. Gwiazda zdradza również, że dobra kondycja i atrakcyjny wygląd dają jej mnóstwo satysfakcji. Dlatego przyjęła wyzwanie Reebok EasyTone i sprawdzi skuteczność obuwia EasyTone, chodząc w nim przez 12 tygodni. Swoimi wrażeniami i ilością kroków przebytych w obuwiu Reebok EasyTone dzieli się też na swoim blogu wwww.anna-mucha.bloog.pl.

Od zawsze wiadomo, że „Mucha nie siada” i to głównie ruch i ćwiczenia są sekretem mojej sylwetki. W moim zawodzie praca nad ciałem jest równie istotna, jak praca nad rolą. Niestety nie zawsze mogę znaleźć czas na ćwiczenia na siłowni, a zależy mi żeby jak najszybciej wrócić do formy. Dzięki Reebok EasyTone nie tylko nie czuję presji związanej z ciężkimi treningami, ale mogę czerpać jeszcze więcej satysfakcji 
z codziennych aktywności. Dlaczego? Ponieważ nosząc buty Reebok EasyTone, każdego dnia pracuję nad swoją sylwetką – mówi aktorka.

Anna Mucha, ReebokAnna Mucha, Reebok, EasyTone

 

Jak to działa?

Technologia butów EasyTone opiera się na systemie dwóch podkładek balansujących, które wraz z systemem transferu powietrza powodują naturalną niestabilność przy każdym kroku, dając poczucie chodzenia jak po piasku. Dzięki temu, jak pokazują najnowsze badania, obuwie EasyTone pomaga zmniejszyć tkankę tłuszczową średnio o 2,5%*. 

buty EasyTone, Reebok

1. Szare EasyTone Pride (429 zł). 2. Białe EasyTone Reeawaken (399 zł). 3. Czarne EasyTone Reeawaken (399 zł).

Reebok na sezon wiosna/lato 2012 poszerza kolekcję EasyTone o nowe linie. Dzięki obuwiu i odzieży z kolekcji EasyTone, RunTone oraz SlimTone kobiety na całym świecie mogą wyglądać zjawiskowo podczas codziennych spacerów.

Anna Kondratowicz, Anna MuchaObuwie z kolekcji EasyTone dzięki nowej, ulepszonej sylwetce, zapewnia jeszcze większy komfort oraz lepszą oddychalność. Nowością w kolekcji wiosna/lato 2012 jest EasyTone+ Vive, który łączy technologię transferu powietrza z technologią 3D Ultralite – ultra lekka pianka, z której wykonana jest podeszwa zapewnia niesamowicie lekką amortyzację. Nowością w kolekcji jest również EasyTone Pride. Aby zapewnić jeszcze większą wygodę i komfort buty z tej kolekcji wyposażono w profilowaną wkładkę i miękką podeszwę środkową.

Kobiety mogą też sięgnąć po model butów RunTone+Direct, w którym po raz pierwszy zastosowano technologię 3D Ultralite. Aby zapewnić jeszcze większy komfort i lekkość w porównaniu z modelem RunTone, buty wyposażono w zapewniającą optymalną oddychalność siateczkę.

Spotkanie prasowe Reebok EasyTone. Ania Kondratowicz (iBeauty) z Anią Muchą. 

Z kolei do codziennych spacerów idealnie sprawdzą się są Reebok SlimTone Edge. Ten model wykorzystuje technologię podkładek balansujących wykonanych z pianki, które przy każdym kroku powodują naturalną niestabilność. Opływowe, lekkie buty SlimTone Edge to idealne rozwiązanie dla kobiet poszukujących nie tylko wygody, ale również stylu. 

∗ Niezależne badanie przeprowadzone w okresie 12 tygodni wykazało, że u kobiet w wieku 22-39 lat, które 3 x w tygodniu podczas monitorowanych treningów aerobowych na bieżni nosiły buty EasyTone, nastąpiła redukcja tkanki tłuszczowej średnio o 2,5%. Chociaż nie nastąpiła utrata wagi ciała, redukcja tkanki tłuszczowej u kobiet noszących buty EasyTone wynosiła tyle samo co przyrost czystej masy mięśniowej. Indywidualne wyniki mogą się różnić. Badanie nie objęło butów EasyTone+ oraz EasyTone Too. 

Stylowa odzież 

Obuwie EasyTone nie jest jedyną ulepszoną linią, Reebok wprowadza nowe wzory również w kolekcji odzieży, dając tym samym większą możliwość wyboru ubrań podkreślających kobiece kształty. W nowych modelach odzieży zmieniono rozmiar kieszeni oraz rozmieszczenie specjalnych taśm powodujących powstawanie oporu dla mięśni nóg i pleców. Nowe produkty, takie jak EasyTone Fitness Capri czy EasyTone Co Tank, łączą w sobie dwie cechy: styl oraz  maksymalne wsparcie podczas treningu. 

Reebok EasyTone

1. Top EasyTone Double Layer (249 zł). 2. Spodnie EasyTone Fitness Capri F-action (279 zł. 3. T-shirt EasyTone F-action (199 zł). 


Ważny jest też styl, dlatego postawiłam na odzież Reebok Easy Tone w kolorze fioletowym, który jest modny w tym sezonie – potwierdza Anna Mucha.

 Kolekcje Reebok EasyTone dostępne są w sklepach firmowych Reebok w całej Polsce oraz w sieciach sportowych InterSport, GoSport, Sizeer, Martes Sport.

Anna Mucha, Reebok EasyTone