Annayake – japoński sposób na pielęgnację

Annayake – japoński sposób na pielęgnację

1072
0
PODZIEL SIĘ
annayake

Większość z nas prowadzi nierówną walkę z upływającym czasem. Ale czy warto walczyć z czymś, z czym nie ma szans się wygrać? A może lepiej postawić na spokój ducha i zrelaksowane podejście do życia oraz stosowanie bardzo skutecznych produktów do codziennej pielęgnacji? Właśnie z takiego założenia wychodzi japońska marka Annayake.

japan-natureHistoria Annayake sięga 1922 roku, kiedy to japoński przedsiębiorca Shinobu Suzuki opracował dla swojej żony krem do rąk, specjalnie dostosowany do jej typu skóry. Receptura była tak skuteczna, że przyjaciele i sąsiedzi szybko stali się jego pierwszymi klientami, a fantastyczna reputacja kremu zataczała coraz szersze kręgi. Tak narodziła się marka Annayake, której nazwa przypomina japońskie słowo „Hannayake” oznaczające „czarujący” i „piękny”. Obecnie siedziba firmy Annayake mieści się w stolicy mody – Paryżu, lecz receptury wszystkich produktów nadal opracowywane są w Japonii. Marka wierna jest także filozofii Dalekiego Wschodu i hołduje postawie, w której czas jest nieodłącznym towarzyszem każdego człowieka. Jeśli jest widoczny – stanowi oznakę życia, dlatego naturalny proces starzenia się skóry nie jest wrogiem, którego należałoby pokonać. Ta pozytywna postawa odróżnia Annayake od kosmetyków wszystkich innych marek. Annayake oferuje swoim użytkownikom spokój ducha wraz z wysokiej klasy pielęgnacją – kosmetyki w wyjątkowych, eleganckich opakowaniach oraz uwodzicielskie naturalne zapachy. Wszystkie produkty są dopasowane do różnorodnych potrzeb skóry. Inspirowane naturą i wykorzystujące innowacyjne technologie produkty były wielokrotnie nagradzane, a składniki linii Extrême zostały opatentowane. Annayake gwarantuje niepowtarzalne doznania i perfekcyjne rezultaty. Wraz z wyłącznym dystrybutorem – siecią perfumerii Douglas, wytycza nowe trendy w podejściu do pielęgnacji i kwestii upływającego czasu.

Japońskie receptury w darze dla ludzi Zachodu

Annayake oferuje 4 podstawowe linie do pielęgnacji na co dzień oraz 8 eleganckich zapachów dla niej i dla niego. Linia Podwójne Oczyszczanie/Basic ma aktywować skórę i przygotować ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Podwójnemu oczyszczaniu poświęcona jest cała gama produktów, na którą składają się skuteczne kosmetyki do demakijażu i oczyszczania charakteryzujące się delikatnymi konsystencjami. Linia 24H to pielęgnacja dostosowana do indywidualnych potrzeb skóry, przywracająca równowagę wody i sebum. Linia Ultratime to głębokie nawilżenie i wygładzenie skóry, by zyskała ona młodszy, bardziej promienny wygląd. To bardzo skuteczna pielęgnacja, która głęboko ingeruje w strukturę skóry, aby przywrócić jej dawną jędrność. Extreme to natomiast kosmetyki dla skóry narażonej na ekstremalne obciążenia.

laboratorium10 kroków prawidłowej pielęgnacji skóry według Annayake

Annayake podąża za potrzebami skóry przestrzegając jej naturalnych cykli odnowy i regeneracji. Tradycyjna wiedza o składnikach pochodzenia naturalnego połączona z osiągnięciami japońskiej biotechnologii sprawiła, że wszystkie produkty precyzyjnie dostosowano do potrzeb ludzi Zachodu. Opierając się na tradycyjnych, wschodnich technikach warstwowego nakładania komplementarnych produktów w ścisłej kolejności, powstał Japoński Rytuał Piękna. To jemu zawdzięczamy numer z tyłu opakowania każdego produktu Annayake. Ten prosty szczegół definiuje kolejność, w jakiej należy stosować poszczególne kosmetyki.

Najważniejsze produkty Annayake z każdej z 4 linii pielęgnacyjnych:

Linia Podwójne Oczyszczanie/Basic

Japoński Rytuał Piękna będący tajemnicą świeżej, promiennej skóry zawsze zaczyna się od podwójnego oczyszczania. Skóra jest najpierw oczyszczana z kosmetyków (Make up Remover Gel), a następnie jest dokładnie oczyszczana aktywną pianą (Active Cleansing Foam). Podczas akupresury, zwanej także masażem punktowym, opuszkiem palca wskazującego uciskane są specjalne punkty na ciele (meridiany). Dzięki temu zablokowana energia w meridianach może z powrotem przepływać w ciele – to przyczynia się do odzyskania piękna i dobrego samopoczucia. Następny krok to nałożenie balsamu (Balancing Lotion), który jako pierwszy przygotowuje skórę do jak najlepszego wykorzystania kolejnych produktów.

Screen Shot 2017-04-06 at 13.21.00Linia 24H

Skóra potrzebuje solidnej dawki nawilżenia. 24 godziny nawodnienia zapewnia 24H Perfecting Care Continuous. Ten bogaty w aminokwasy krem zawiera puder odbijający światło, dzięki czemu wygładza nierówności skóry oraz wiąże wodę i hamuje proces jej parowania.

annayakeLinia Ultratime

Odżywczy krem w żelu do okolic oczu (Ultratime Spiralis Eye Contour Gel Cream) to unikalny produkt stymulujący funkcje komórkowe. Zmniejsza obrzęki i rozjaśnia cienie pod oczami. Działa wzmacniająco i przeciwdziała pierwszym oznakom starzenia się skóry.

annayakePierwsza pomoc przeciw starzeniu się skóry, czyli Ultratime Anti-Ageing Prime Cream. Dzięki wysokiemu stężeniu ekstraktów roślinnych aktywnie zwalcza wolne rodniki i łagodzi pierwsze oznaki starzenia się skóry. Nawilżający filtr UV pomaga synchronizować rytm komórkowy, wzmacnia spójność komórkową i funkcje ochronne.

annayakeCodzienne wsparcie dla skóry zapewni Ultratime Anti-Wrinkle Re-Densifying Cream. Zawiera bardzo skuteczną substancję aktywną – katrizen, która działa bezpośrednio na zmarszczki spłaszczając je. Wyciąg z korzeni pochodzących z Azji wzmacnia tkankę kolagenową, dzięki czemu skóra jest wygładzona a naskórek odbudowany.

Screen Shot 2017-04-06 at 13.22.10Linia Extreme

Pielęgnacyjne S.O.S, czyli Extrême Reparative Cream to natychmiastowe rozwiązanie dla osłabionej, uszkodzonej i wrażliwej skóry. Krem tworzy powłokę hydrożelową, która zastępuje funkcje skóry właściwej i kontroluje wnikanie oraz wydzielanie się wszystkich substancji. Lipidy, które przedostały się do przestrzeni międzykomórkowej zyskują nową strukturę i są ustabilizowane, a zawartość wody w skórze właściwej zwiększa się.

Screen Shot 2017-04-06 at 13.22.37Błyskawicznie nawilżające serum Extrême Hydration Serum to natychmiastowa nawadniająca kąpiel dla skóry przesuszonej. Po naniesieniu go opuszkami palców na twarz i szyję pod krem pielęgnacyjny na dzień i na noc, skóra stanie się promienna i jedwabiście miękka.

annayakeTrójwymiarowy krem pod oczy Extrême Eye Contour Care stymuluje produkcję kolagenu i aktywuje mikrokrążenie, przez co łagodzi opuchliznę i sińce pod oczami.

Screen Shot 2017-04-06 at 13.23.09