APLIKACJE, KTÓRE UŁATWIAJĄ ŻYCIE KOBIETOM!

APLIKACJE, KTÓRE UŁATWIAJĄ ŻYCIE KOBIETOM!

5576
2
PODZIEL SIĘ

SAMSUNG GALAXY TAB, tablet, tablet dla kobiet

Nowoczesne urządzenia elektroniczne, takie jak tablety, zdecydowanie mogą ułatwić i urozmaicić nam życie. Wszystko dzięki temu, że możemy wgrywać na nie różne ciekawe aplikacje. Przedstawiamy 10, które pokocha każda kobieta!

logo Samsung Galaxy Tab logo Samsung

Więcej na: www.samsung.com

 1. Kalendarzyk 

WomanLog to aplikacja, która zastąpi tradycyjny kalendarzyk menstruacyjny. Dzięki niej kontrolowanie cyklu miesiączkowego i dni płodnych jest bajecznie proste. W aplikacji możesz zaznaczyć m.in. początek i koniec miesiączki, wagę ciała, codzienny nastrój, przypomnienie o wzięciu tabletki. A to wszystko ochronić hasłem! 🙂

 2. Weź tabletkę na czas! 

PillReminder to aplikacja, która przyda się wszystkim kobietom zażywającym tabletki antykoncepcyjne. Czym różni się od zwykłego alarmu w telefonie? Aplikacja przypomina o konieczności zażycia tabletki tylko wtedy, kiedy jest to konieczne. Podczas pierwszego uruchomienia w ustawieniach wybieramy, w jakim systemie zażywamy tabletki (np. 21 dni) – w czasie przerwy przypominanie nie działa.

 3. Kontroluj swoją wagę 

Dzięki aplikacji Libra – Weight Manager możesz kontrolować swoją wagę. Oferuje ona proste uzupełnianie danych, wykresy. Dzięki niej możesz oszacować ilość zjadanych dziennie kalorii i ustalić przybliżony termin osiągnięcia pożądanych rezultatów.

 4. Nowoczesna lista zakupów 

Z aplikacją Listonic stworzysz listę zakupów, którą możesz współdzielić z rodziną i znajomymi. Produkty same układają się według alejek sklepowych! Poza tym aplikacja umożliwi ci przeglądanie gazetek promocyjnych, np. Carrefoura.

Samsung Galaxy Tab II 7.0, tablet, tablet dla kobiet

Wszystkie te aplikacje są dostępne na tablecie Samsung Galaxy Tab II 7.0. Pokochasz go za lekkość i smukłość, komfort oglądania internetu i korzystania z aplikacji – na wygodnym ekranie, możliwość dzielenia się wiadomościami z innymi użytkownikami, osobisty sklep z filmami i inne. Tablet ten ma też funkcję rekomendacji aplikacji – pod kątem Twoich upodobań!

 5. Pij wodę na zdrowie 

Drinking Water to świetna aplikacja, która przypomina o konieczności wypicia wody i wyrabia w nas nawyk picia jej codziennie w odpowiednich ilościach. A wiadomo, że picie wody działa zbawiennie na naszą wagę, cerę czy ogólną kondycję. 

 6. Licz kalorie! 

Calorie Counter Plus to aplikacja, która pozwala na proste kontrolowanie ilości spożywanych kalorii w ciągu całego dnia. Przy pierwszym uruchomieniu uzupełniasz swój podstawowy profil, a program automatycznie wylicza twoje zapotrzebowanie kaloryczne. 

 7. Jaka to melodia? 

Słyszysz czasami piosenkę i za nic w świecie nie możesz sobie przypomnieć wykonawcy lub tytułu? Z aplikacją SoundHound nie będziesz mieć takiego problemu. Wystarczy, że ją uruchomisz i przystawisz urządzenie, na który jest wgrana, np. do głośników radia, by po chwili znać wykonawcę i tytuł utworu!

 8. Ciąża bez zaskoczeń 

BabyCenter to aplikacja idealna dla przyszłych mam! Dzięki niej, po wpisaniu przewidywalnej daty ciąży, zmienisz swój tablet w przewodnika na czas ciąży. Poczujesz się bardziej przygotowana do urodzenia dziecka i uzyskasz odpowiedzi na wiele pytań.

 9. Kolorowe tapety 

PicSpeed HD Wallpapers to prosta i łatwa w użyciu aplikacja, która zawiera ponad 170000 tapet. Dzięki niej twój telefon czy tablet będzie wyglądał tak, jak będziesz chciała.

 10. Zabaw swoje dziecko 

Małe dzieci uwielbiają bawić się telefonami, tabletami i innymi urządzeniami elektronicznymi. Aby nie martwić się o to, że dziecko przez przypadek zadzwoni np. do nieznajomej osoby, skorzystaj z aplikacji Toddler Lock. To bezpieczna blokada urządzenia z ciekawymi efektami graficznymi i dźwiękowymi. Po dotknięciu przez dziecko ekranu, pojawiają się różnokolorowe kształty, a także dźwięki.

 11. Ulubione książki w jednym miejscu! 

Woblink to najpopularniejsza polska aplikacja do czytania e-booków na tabletach, smartfonach, czytnikach i PC. Nieważne, czy stoisz w długiej kolejce, czy czekasz na autobus – z Woblinkiem możesz czytać zawsze, kiedy masz na to ochotę. Wybieraj spośród tysięcy e-booków – nowości, bestsellerów i kultowych polskich komiksów.

 12. Dla fanek prasy 

Dzięki aplikacji Nexto Reader na twoim tablecie zawsze znajdzie się najpopularniejsza prasa. Jest to aplikacja specjalnie przygotowana pod urządzenia z systemem Android. Dzięki niej wszystkie najpopularniejsze tytuły prasowe będą dostępne do czytania i słuchania na twoim tablecie.

 13. Jak w kinie… 

Ipla to jedyna telewizja internetowa która oferuje transmisje ze znanych wydarzeń sportowych. Dzięki niej wielkie emocje możesz przeżywać na żywo! Poza tym Ipla posiada najbogatszą ofertę wideo na rynku i to Ty wybierasz, czy w danej chwili masz ochotę na horror, komedię, czy kino akcji. Masz także możliwość oglądania seriali w pakiecie Przedpremiery przed ich emisją w TV! Ipla serwuje swoim widzom szeroką ofertę kanałów linearnych, które pozwalają oglądać formaty w tym samym czasie, w którym emitowane są w tradycyjnej telewizji.

A może znacie inne aplikacje Android godne polecenia? 🙂

<!–/*
* The backup image section of this tag has been generated for use on a
* non-SSL page. If this tag is to be placed on an SSL page, change the
* 'http://46.248.163.189/www/delivery/…'
* to
* 'https://46.248.163.189/www/delivery/…'
*
* This noscript section of this tag only shows image banners. There
* is no width or height in these banners, so if you want these tags to
* allocate space for the ad before it shows, you will need to add this
* information to the tag.
*
* If you do not want to deal with the intricities of the noscript
* section, delete the tag (from … to ). On
* average, the noscript tag is called from less than 1% of internet
* users.
*/–><!–//<![CDATA[
var m3_u = (location.protocol=='https:'?'https://46.248.163.189/www/delivery/ajs.php':'http://46.248.163.189/www/delivery/ajs.php');
var m3_r = Math.floor(Math.random()*99999999999);
if (!document.MAX_used) document.MAX_used = ',';
document.write ('’);
//]]>–>

2 KOMENTARZE

  1. Ja mam różne aplikacje ale z kobiecych typowo mam Różowe Lusterko, które przypomina mi o wzięciu tabletki antykoncepcyjnej. Można ją pobrac za darmo zarówno na androida jak i na windowsa. Świetna opcja dla każdej kobiety, która bierze tabletki.

  2. A gdzie można to różowe lusterko pobrać i czy jest darmowe? Biore tabletki i chciałabym mieć taka aplikację.

Comments are closed.