Strona główna MODA ATLANTIC WORLDMASTER – ZEGAREK RETRO!

ATLANTIC WORLDMASTER – ZEGAREK RETRO!

0
Atlantic Worldmaster

Atlantic Worldmaster 1888 „The Original” – w starej i nowej wersji

Atlantic Worldmaster 1888 „The Original” można będzie kupić już pod koniec czerwca w Polsce! Zegarek wzorowany na klasycznym modelu marki, produkowanym w latach 40. ubiegłego wieku, to gratka dla fanów klasyki i stylu retro.

Atlantic Worldmaster 1888 „The Original” to model dla wszystkich fanów stylu retro mającego korzenie w oryginalnym wzornictwie. Jego uniwersalny design sprawia, że zegarek doskonale prezentuje się na damskich i na męskich nadgarstkach. Prezentowana nowość jest odwzorowaniem modelu produkowanego ponad 70 lat temu. Jako pierwszy współczesny czasomierz marki Atlantic może pochwalić się archiwalnym logo. Identyczne było umieszczane na tarczach zegarków w latach 40. XX wieku.

Worldmaster 1888 „The Original” pojawi się w salonach pod koniec czerwca. Poszukiwacze stylu retro będą mogli cieszyć się nie tylko z „dawnego” wyglądu, ale również z wnętrza z duszą. Wszystko za sprawą mechanizmu z ręcznym naciągiem ETA 2804-2. Wskazówka sekundnika w zegarku mechanicznym wykonuje bardzo płynny ruch, który dla amatorów takich właśnie czasomierzy często jest elementem decydującym o jego wyborze. Zwolennicy werków automatycznych także znajdą coś dla siebie. Na rynek trafi wersja z mechanizmem automatycznym ETA 2824-2.

Obie wersje czasomierzy zostaną wyprodukowane w limitowanej ilości 1888 sztuk. Nowa odsłona kultowej już linii Worldmaster posiada dużą, 42 mm kopertę ze stali szlachetnej oraz odporne na zarysowania szkiełko. Wszystkie modele, tak samo jak archiwalny odpowiednik, posiadają skórzany pasek.

Jak prezentuje się nowy, jubileuszowy zegarek w zestawieniu z archiwalnym modelem? Czym jest zegarek dla Krzysztofa Hołowczyca – kierowcy rajdowego i ambasadora marki Atlantic?

Zobacz tutaj:

www.facebook.com/photo.php?v=143871009135591

Cena zegarka z mechanizmem ETA 2804-2: 1888 zł

Cena zegarka z automatem ETA 2824-2: 1999 zł

Poprzedni artykułDEZODORANT W CHUSTECZCE CLEANIC
Następny artykułKAMPANIA AVON KONTRA PRZEMOC!
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.