Strona główna PERFUMY DAMSKIE PERFUMY AVON LITTLE LACE DRESS

AVON LITTLE LACE DRESS

0
Avob Little Lace Dress

Tajemniczy, elegancki i kobiecy – oto zapach Avon Little Lace Dress. Jest to nowa odsłona dobrze znanego i lubianego Avon Little Black Dress.

Avon Little Lace Dress

to niezwykle kobieca kompozycja. Misterna, jak ręcznie pleciona koronka, która jest symbolem klasyki, seksapilu i zmysłowości. Nigdy nie wychodzi z mody i sprawia, że kobieta czuje się seksowna i tajemnicza.

Bazę głowy Avon Little Lace Dress otwiera zalotna nuta mandarynki sycylijskiej i czarnej porzeczki, lekko rozpieszczając zmysły i podkreślając ognisty temperament.
W sercu zapachu pulsuje intensywna nuta tajemniczych kwiatów czarnego irysa i nocnego jaśminu, które otulają kobietę swoim słodkim aromatem. W finale wybrzmiewa głęboki akord liści paczuli, który nadaje zalotnego charakteru i roztacza swoje ciepło.

Nowa, ekskluzywna propozycja od Avon to zapach dla kobiet, delikatnych, tajemniczych, ale również prowokujących. Kobiety wybierające Avon Little Lace Dress cenią w sobie elegancję, styl i klasę. Woda perfumowana ma podkreślać ich temperament i seksapil. Kompozycja ma za zadanie uwieść orientalno-kwiatową nutą. Piękny, klasyczny flakon o wyraźnych liniach został wykonany z przezroczystego szkła i przyozdobiony czarną koronką.

Kolekcja Little Black Dress od Avon to trzy niezwykłe, uwielbiane przez kobiety na całym świecie zapachy: klasyczny – Little Black Dress, letni – Little Black Dress Eau Fraiche, orientalny – Little Red Dress, a teraz również pełen tajemnicy – Little Lace Dress.

Avon Little Lace Dress to zapach z kategorii orientalno-kwiatowej, który uwalnia tajemnice i seksapil oraz pozwala rozkoszować się połączeniem aromatów mandarynki sycylijskiej, czarnej porzeczki, czarnego irysa, jaśminu oraz paczuli. Woda perfumowana Little Lace Dress będzie idealnym wyborem na ekscytujące i pełne wrażeń letnie wieczory.

Cena regularna: 76,00 zł/50 ml

  • Nuta głowy: mandarynka sycylijska, czarna porzeczka
  • Nuta serca: czarny irys, jaśmin
  • Nuta bazowa: paczula
Balsam Little Lace Dress
Balsam Little Lace Dress