Strona główna PIELĘGNACJA BARBADOS ENERGY Z ACEROLĄ

BARBADOS ENERGY Z ACEROLĄ

0

Poznaj nowy, ujędrniająco-odżywczy zabieg od Dr Irena Eris!

Skóra ciała pozbawiona właściwej pielęgnacji, na skutek zachodzących w niej procesów starzenia staje się cienka, słabo odżywiona, zmniejsza się jej jędrność i sprężystość. Aby jak najdłużej cieszyć się pięknym, zadbanym ciałem konieczna jest jego profesjonalna  pielęgnacja.

Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris zapraszają na  Barbados Energy zabieg ujędrniająco-odżywczy z acerolą regenerujący skórę ciała, który łączy  w sobie wysoką skuteczność z uczuciem głębokiego relaksu.

Acerola – wiśnia z Barbados zawiera najwięcej biodostępnej witaminy C ze wszystkich owoców. Ponadto jest źródłem witaminy A, witamin z grupy B oraz makro i mikroelementów.

Body Fiesta Dr Irena Eris Barbados Energy

Cena w zależności od opcji wykonywania zabiegu 320 zł – 430 zł. Czas trwania: od 1,5 h do 2 h.

Wygładzanie – intensywny peeling ciała

Pierwszym etapem pielęgnacji jest peeling który doskonale oczyszcza skórę i przygotowuje ją do kolejnych etapów. Drobinki zawarte w peelingu usuwają martwy naskórek, dzięki czemu skóra odzyskuje zdrowy koloryt, a preparaty nakładane w dalszych etapach zabiegu są lepiej przyswajalne przez skórę.

Aktywacja procesów odnowy skóry – maska z ekstraktem z aceroli

Najważniejszą częścią zabiegu jest nałożenie maski z ekstraktem z wiśni Barbados. Ekstrakt z aceroli aktywuje procesy odnowy skóry: stymuluje syntezę kolagenu i elastyny w skórze, dzięki czemu efektywnie poprawia jej elastyczność, wygładza i ujędrnia. Chroni skórę przed uszkodzeniami wywoływanymi przez wolne rodniki. Wzmacnia naczynia krwionośne i poprawia krążenie krwi, dzięki czemu odżywia skórę i przyspiesza jej odnowę. Ponadto jest źródłem witaminy A, witamin z grupy B oraz makro i mikroelementów. Masło Shea – bogate w naturalne tłuszcze, witaminy E i F. Uzupełnia niedobory lipidów wzmacniając barierę lipidową naskórka. Chroni skórę przed utratą wody. Naśladuje strukturą naturalną lipidową osłonę skóry, dzięki czemu ma działanie łagodzące i odżywiające naskórek. 

Masaż ciała – naturalna stymulacja odnowy skóry

Przed masażem na skórę nakładany jest specjalny koncentrat Oxystatine E, który zawiera synergicznie działający kompleks trzech składników.

  1. Kompleks proteinowy   – zapewnia właściwy stopień dotlenienia tkanek i przeciwdziała gromadzeniu się zanieczyszczeń metabolicznych powstających w trakcie procesów biochemicznych w komórkach skóry

  2. Homeostatine® – wielocukier otrzymywany z algi Enteromorpha compressa, umieszczony w specjalnej trójwymiarowej tzw. siatce cukrowej. Siatka umożliwia lepszą przyswajalność składnika aktywnego i rozłożenie w czasie jego uwalniania. Substancja czynna ma za zadanie przywracać skórę do stanu równowagi (homeostazy). Homeostatine stymuluje syntezę kolagenu, znacząco zwiększa grubość skóry i redukuje zmarszczki w stopniu większym niż witamina C.

  3. Witamina E – jest doskonałym inhibitorem wolnych rodników i antyutleniaczem. Łatwo wbudowuje się w struktury błony komórkowej i lipidów cementu międzykomórkowego naskórka i tam pełni rolę naturalnego czynnika przeciwrodnikowego, zabezpieczając skórę przed efektami przedwczesnego starzenia.

Zabieg intensywnie pielęgnuje i jednocześnie perfumuje skórę soczystym, orientalnym zapachem.

Dodaje energii ale również wprowadza w stan głębokiego relaksu. Niepowtarzalny zapach produktów sprawia, że zabieg staje się wyjątkowym przeżyciem. Zabieg przeznaczony jest do każdego typu skóry, która potrzebuje nawilżenia i wygładzenia oraz uzupełnienia lipidów a dodatkowo zapewnia osiągnięcie głębokiego odprężenia.

Efekty zabiegu:

  • wygładzenie i ujędrnienie skóry
  • odżywienie i regeneracja
  • detoksykacja
  • wyraźna poprawa kolorytu
  • głęboki relaks i odprężenie.