Strona główna FRYZURY TRENDY WE FRYZURACH BEJEWELED UNDERCUT – FRYZURA TYLKO DLA ODWAŻNYCH?

BEJEWELED UNDERCUT – FRYZURA TYLKO DLA ODWAŻNYCH?

0

Blond, brązowe, rude – patrząc na to, jakie koloryzacje obecnie królują, takie włosy to szczyt nudy. Ale same ufarbowane kosmyki to za mało. Jeśli jesteś naprawdę odważna, co powiesz na Bejeweled vel Glitter Undercut?

Ostatnie miesiące to wysyp nowych pomysłów na koloryzacje włosów. Aktualnych trendów warto szukać zwłaszcza w internecie, jak np. na Instagramie czy Pinterest.
OK, zalogowałyście się i… czy Was też tak dziwi/szokuje/intryguje (należy wybrać prawidłową odpowiedź) trend zwany Bejeweled Undercut, zwany także Glitter Undercut? Nasi dziwi, i szokuje, ale i intryguje…

Jak wygląda koloryzacja Bejeweled Undercut?

Ten typ koloryzacji, choć powinnyśmy raczej napisać fryzury, bo poza odcieniem włosów ogromne znaczenie ma ich ostrzyżenie, polega na tym, że fryzjer za pomocą trymera wycina na karku ustalone wzory a potem ozdabia je za pomocą brokatu, dżetów czy kryształków. Na pierwszy rzut oka ich nie widać, dopóki nie zdecydujemy się na upięcie włosów w koczka czy zrobienie kucyka.

Oczywiście Bejeweled/Glitter, jak i kobieta, ma wiele twarzy 😉 Tutaj granicą jest fantazja klientki i wyobraźnia stylisty. Łuski niczym u syreny, diamenty czy misterne mandale – dlaczego nie!

Porcję inspiracji znajdziecie wpisując hashtagi #bejeweledundercut oraz #glitterundercut.

https://www.instagram.com/p/BQd0T4kDD23/?tagged=glitterundercut

https://www.instagram.com/p/BGDs3NQD5Zk/?tagged=glitterundercut

https://www.instagram.com/p/BSwUY9cAXl8/?tagged=glitterundercut

https://www.instagram.com/p/BPSceUPA6hG/?tagged=glitterundercut

https://www.instagram.com/p/BM-N6Eog04p/?tagged=glitterundercut

https://www.instagram.com/p/BKjZ-FUhu2D/?tagged=glitterundercut