Strona główna FRYZURY KOSMETYKI I AKCESORIA DO WŁOSÓW BELLISSIMA OD SAMEGO RANA, CZYLI ŚNIADANIE Z MARKĄ BELLISSIMA

BELLISSIMA OD SAMEGO RANA, CZYLI ŚNIADANIE Z MARKĄ BELLISSIMA

0
gama bellissima

Rynek oferuje nam coraz większy wybór urządzeń do stylizacji włosów – nie zawsze łatwo być ze wszystkim na czasie! Dlatego marka Bellissima zaprosiła nas na śniadanie, podczas którego… nie mówiliśmy tylko o technologii, a wręcz przeciwnie – byłyśmy malowane i czesane. Żebyśmy poczuły się bellissimo od samego rana 🙂

Czym jest Bellissima? To włoski producent sprzętu do stylizacji włosów i pielęgnacji ciała, który coraz szerzej zaznacza swoją obecność na naszym rynku. Pragnie on ułatwiać kobietom odkrywanie ich naturalnego piękna w zaciszu własnego domu. Od 2015 roku marka obecna jest też w Polsce i stale poszerza dostępny tu asortyment swoich produktów.

https://www.instagram.com/p/BN9BtzLgMIe/?taken-by=ibeauty.pl

Akcja: bezpieczna i przyjemna stylizacja

Coraz częściej można zauważyć, że nie tylko kobiety, ale też mężczyźni poświęcają znacznie więcej czasu na pielęgnację i stylizację włosów. Obecnie każdy ma prawo mieć na głowie to, co chce, każdy też może – przypadkiem – stać się ofiarą mody, ale nikt nie powinien być ofiarą źle dobranych urządzeń do stylizacji włosów. Garderobę możemy wymienić bardzo szybko, ale włosy odrastają i regenerują się znacznie dłużej. Przed zastosowanie danego sprzętu na własnych włosach, warto więc jest dokładnie zapoznać się z oferowanymi funkcjami i wybrać taki model urządzenia, który pozwoli nam nie tylko uzyskać spektakularną stylizację, ale też będzie bezpieczny dla naszego typu włosów i nie wpłynie w sposób negatywny, na ich kondycję.

Dziś na wygląd zdrowych włosów ma wpływ nie tylko dieta i dobre kosmetyki ale także dobrze dobrana suszarka do włosów, prostownica czy lokówka. Nie każdy wie o tym, że różne rodzaje włosów powinny być stylizowane w różnej temperaturze. Np. gęste włosy powinny być modelowane w temperaturze 200-230°C, a cienkie 110-170°C. Nie każdy też zdaje sobie sprawę z tego, że różne rodzaje powłoki płytek grzewczych w prostownicy pozwalają na osiągnięcie różnych efektów – powłoka ceramiczna wygładza włosy, turmalinowa – zapobiega ich elektryzowaniu się, a keratynowa – wspomaga odbudowę. Świadoma pielęgnacja pozwoli wydobyć z naszych włosów naturalne piękno. „You are Bellissima” – to właśnie hasło kampanii włoskiego producenta, skierowane do wszystkich kobiet, by uwierzyły, że ich niepowtarzalna uroda, stanowi największą wartość. Bellissima oferując szeroką gamę produktów pomaga im ją podkreślić. W ofercie producenta znajdują się lokówki, suszarki i prostownice o zróżnicowanych funkcjach i parametrach, tak by każda kobieta znalazła idealny sprzęt do stylizacji swoich włosów.

Leszek CzajkaW Polsce marka Bellissima do współpracy zaprosiła Leszka Czajke – fryzjera i stylistę gwiazd. Kunszt pracy, profesjonalizm i spójność naczelnych wartości, które są tożsame dla marki Bellissima i Leszka Czajki zadecydowały o nawiązaniu współpracy. Kreowanie gotowych rozwiązań, które pozwolą kobietom czuć się pięknie i atrakcyjnie to główny cel który przyświeca współpracy marki Bellissima i Leszka Czajki.

Dwie gwiazdy

Pełną ofertę marki Bellissima znajdziecie na www.bellissima.com/pl/, tutaj szybkie info o dwóch gwiazdach marki 😉

Automatyczna lokówka Ricci&Curl (349 zł)

bellissima lokowkaAutomatyczna lokówka do włosów Bellissima Ricci&Curl to rewolucyjne urządzenie do stylizacji, które jednym kliknięciem pozwala stworzyć idealne loki i uwodzicielskie fale. Nadanie ruchu włosom jeszcze nigdy nie było tak łatwe i szybkie dzięki Automatycznemu Systemowi Obrotowemu, który, zależnie od upodobań, okoliczności i nastroju pozwala stworzyć różne rodzaje loków. Automatyczny system obrotowy delikatnie nawija pasmo włosów na rozgrzany cylinder, podgrzewając modeluje w ciągu kilku sekund. Wystarczy włożyć pasmo, wcisnąć przycisk i po usłyszeniu sygnału dźwiękowego wysunąć cylinder. W efekcie powstają sprężyste loki o idealnym kształcie. Dzięki Quick Heating System urządzenie szybko się nagrzewa i jest gotowe do użycia w kilka sekund. Sygnał dźwiękowy informuje, gdy urządzenie osiągnęło temperaturę idealną do stylizacji. Powłoka ceramiczna cylindra gwarantuje równomierny rozkład ciepła i chroni pasma, aby włosy były miękkie i lśniące. Elektroniczna regulacja temperatury pozwala wybrać temperaturę nagrzania cylindra w zakresie 190° i 220°C, aby uzyskać różne rodzaje loków: miękkie, faliste lub wyraziste loki.

bellissima prostownicaProstownica na podczerwień (249 zł)

Prostownica do włosów na podczerwień Bellissima to prostownica, która sprawia, że włosysą perfekcyjnie proste i wyraźnie faliste już po jednym przeciągnięciu. Dzięki ekskluzywnemu systemowi Dual Action – Technologia Podczerwieni & System 4 płytek, prostownica oddziaływuje na włosy dogłębnie z podwójną siłą 4 płytek. Innowacyjna powłoka z ceramiki i keratyny zapewnia natychmiastową witalność włosów oraz sprawia, że stają się one aksamitne w dotyku. Modelowanie odbywa się z poszanowaniem wszystkich rodzajów włosów. Wyświetlacz LCD umożliwia cyfrową regulację temperatury w zakresie od 130°C do 230°C, by chronić nawet najdelikatniejsze włosy. Prostownica do włosów na podczerwień Bellissima wyróżnia się dzięki Specjalnej Zaokrąglonej Krawędzi płytek grzewczych, które umożliwiają podkręcenie włosów lub kreowanie fal i loków. Zastosowanie ekskluzywnej Technologii Aktywnych Płytek powoduje, że wymodelowane pasmo jest nieskazitelnie gładkie. Ruchome płytki dopasowują się do grubości pasma i maksymalizują efekt stylizacji. Quick Heating System sprawia, że prostownica jest gotowa do użycia w kilka sekund. Blokada przycisków i system zamykania płytek sprawiają, że prostownica Bellissima jest praktyczna, bezpieczna i łatwa w użyciu. Wykończenie uchwytu naturalną skórą sprawia, że urządzenie jest eleganckim, pełnym szyku elementem wyposażenia kolekcji narzędzi do stylizacji.