Bellissima – szczoteczka soniczna do twarzy

Bellissima – szczoteczka soniczna do twarzy

840
0
PODZIEL SIĘ
bellissima face cleansing

Jeśli chcesz mieć pewność, że naprawdę skutecznie oczyściłaś swoją twarz, powinnaś pamiętać, że nawet najbardziej dokładne i sprawne dłonie to nie wszystko. I tak jak zęby lepiej umyjesz szczoteczką elektryczną niż klasyczną, tak i ręce nie mogą się równać z sonicznym urządzeniem do oczyszczania skóry. Tym bardziej, że wcale nie musi kosztować ono majątku!

Bellissima Face Cleansing to nowe urządzenie do czyszczenia twarzy, które w jednej minucie obdarza skórę blaskiem i świeżością. Ekskluzywna technologia Sonicznej Wibracji rozwija stałą wibrację o wysokiej częstotliwości, która, w połączeniu ze specjalnymi głowicami, dogłębnie oczyszcza, pobudza i złuszcza skórę.

bellissima face cleansingDzięki Bellissima Face Cleansing skóra staje się świeższa, rozświetlona, miękka i gładka w dotyku już od pierwszego zabiegu. Urządzenie gwarantuje przeprowadzanie codziennego zabiegu oczyszczającego każdego rodzaju skóry – tłustej, mieszanej i suchej w sposób dogłębny i delikatny. Ponadto Bellissima Face Cleansing umożliwia przeprowadzenie zabiegu pobudzającego, miękkiego masażu, który ułatwia nakładanie i wchłanianie produktów kosmetycznych lub specjalnego zabiegu służącego intensywniejszemu działaniu złuszczania i mikro masażu.
Do oczyszczenia twarzy, szyi i dekoltu wystarczy jedna minuta dziennie. Urządzenie odpowiednie do użycia w połączeniu z nawilżającymi i oczyszczającymi produktami do twarzy, nawet pod prysznicem. W zestawie znajdziemy wodoodporną szczoteczkę, 5 wymiennych głowic, podstawę oraz etui. Rekomendowana cena to 159 zł.