Strona główna FRYZURY Blask i objętość od Nivea

Blask i objętość od Nivea

0

Poznaj nową linię kosmetyków do pielęgnacji włosów Nivea Diamond Volume!

Naukowcy z Centrum Badań i Rozwoju Nivea postanowili podpatrzeć nieomylną naturę i sprawić, żeby włosy kobiet nabrały blasku diamentów. W tym celu wykorzystali wiedzę dotyczącą diamentów i znaleźli rozwiązanie, które zapewnia włosom blask, działając jednocześnie na kilku poziomach.

Nivea Diamond Volume

 

Sekret włosów pełnych blasku

Aby włosy błyszczały po pierwsze łuski włosa muszą być wygładzone nadając włosom idealną strukturę. Blask nadać można zarówno włosom prostym, jak i pełnym objętości i falowanym. Włosy proste powinny być dodatkowo wygładzone, dzięki czemu promienie światła idealnie odbijają się na ich powierzchni. Natomiast włosy pełne objętości, falowane lśnią dzięki wykorzystaniu efektu faset, które podobnie jak w diamencie, zapewniają odbijanie i właściwe załamywanie światła, dając zachwycający efekt blasku. Oprócz tego ważne są składniki w produktach do pielęgnacji włosów, jak diamentowy pył, które dodatkowo podkreślą efekt blasku.

 

Blask i objętość w duecie? To możliwe!

Matowe włosy i brak objętości to oprócz wypadania włosów, rozdwojonych końcówek oraz łupieżu, jedne z głównych problemów z włosami, na które narzekają kobiety. Brak blasku i objętości są problemami dotykającymi szczególnie kobiet, których włosy są cienkie z tendencją do przetłuszczania się. Dotychczas pielęgnując swoje włosy, musiały one wybierać pomiędzy blaskiem, a objętością. Kosmetyki nadające blask charakteryzowały się kremową, bogatą konsystencją, która idealnie sprawdza się przy włosach suchy i matowych zapewniając im wyjątkową pielęgnację, ale nie jest właściwa dla włosów cienkich, przetłuszczających się. Stąd musiały one iść na kompromis – blask lub objętość. Teraz to się zmienia. Cienkie włosy potrzebujące specjalnej pielęgnacji mogą być pełne olśniewającego blasku przy jednoczesnych zachowaniu wymarzonej objętości.

Nivea Diamond Volume

Odpowiedzią na potrzeby kobiet, których włosy są cienkie i z tendencją do przetłuszczania się jest nowa linia Diamond Volume od Nivea. Formuła z diamentowym pyłem nadaje włosom blask, sprawiając jednocześnie, że stają się one miękkie i gładkie w dotyku. Dzięki zawartości płynnej keratyny szampon i odżywka zapewniają włosom optymalny poziom pielęgnacji. Lekka i przezroczysta formuła sprawia, że włosy zyskują objętość bez dodatkowego obciążenia ich, co jest niezwykle istotne dla włosów z tendencją do przetłuszczania się.

  • Szampon Diamond Volume (9,49 zł/250 ml lub 12,99 zł/400 ml) – zapewnia włosom blask, nadaje objętość bez obciążania włosów, dzięki zawartości płynnej keratyny odbudowuje włosy, pozostawiając je gładkimi, ma lekką, przezroczystą formułę.

  • Odżywka Diamond Volume(9,49 zł/200 ml) – sprawia, że włosy pięknie się mienią, są pełne objętości, działa regenerująco dzięki zawartości płynnej keratyny, pozostawia włost miękkie i gładkie w dotyku, ułatwia ich rozczesywanie.