Strona główna FRYZURY KOSMETYKI I AKCESORIA DO WŁOSÓW BlondMe – nowe produkty Schwarzkopf Professional z Technologią Wzmacniającą Wiązania

BlondMe – nowe produkty Schwarzkopf Professional z Technologią Wzmacniającą Wiązania

0
blondme

Mówi się, że blond to nie tylko kolor włosów, ale styl życia. Przekonaj się o tym sama! Zdecyduj się na koloryzację i pielęgnację z produktami BlonMe od Schwarzkopf Professional z Technologią Wzmacniającą Wiązania i ciesz się nie tylko wymarzonym odcieniem blond, ale również doskonałą kondycją włosów. 

Blond może być ciepły i opalizujący, słodki jak miód, intensywny jak karmel, chłodny jak lód, mieniący się jak srebro lub cenny jak platyna… Bez względu na to, jaki odcień wybierzesz możesz być pewna, że z tym odcieniem włosów nie tylko będziesz wyglądać szykownie i modnie, ale również będziesz emanować pewnością siebie. Chcesz się o tym przekonać? Wypróbuj produkty do koloryzacji i pielęgnacji BlondMe, które nie tylko zadbają o idealny odcień włosów, ale również dzięki Technologii Wzmacniającej Wiązania pomogą je zachować w doskonałej kondycji.

Od usług wzmacniających wiązania do produktów zintegrowanych z Technologią Wzmacniającą Wiązania

Schwarzkopf Professional wprowadza na rynek produkty do koloryzacji i pielęgnacji BlondMe z zaawansowanym Systemem Wzmacniającym Wiązania. Działa on jako system zapewniający doskonałą kondycję włosów blond w czasie zabiegu koloryzacji lub rozjaśniania włosów oraz w czasie późniejszej pielęgnacji – zarówno w salonie fryzjerskim jak i w domu.

Nowa Technologia Wzmacniająca Wiązania została stworzona z myślą o ochronie włosów od wewnątrz. Jej działanie opiera się na wysoce skutecznym Kwasie Bursztynowym, który wnika do wnętrza włosa w czasie procesu rozjaśniania i chroni wiązania przed zerwaniem. W efekcie znacząca część wiązań pozostaje nienaruszona, a włosy utrzymują swoją wytrzymałość i elastyczność.

W skład nowych produktów do koloryzacji włosów BlondMe z Technologią Wzmacniającą Wiązania wchodzą kremy do koloryzacji i tonery, które pozwalają tworzyć wszystkie odcienie blond – od chłodnych, platynowych, po miodowe, karmelowe i odcienie toffi. Udowodnili to Globalna Ambasador Koloryzacji Schwarzkopf Professional Lesley Jennison ¬oraz Globalny Ambasador BlondMe Kim Vō, którzy stworzyli 6 kultowych stylizacji blond wykorzystujących nowe produkty BlondMe oraz zupełnie różne techniki koloryzacji. Wszystko po to by móc skutecznie odpowiadać na różne potrzeby klientów.

W portfolio produktów BlondMe znalazły się również 3 linie do pielęgnacji włosów – do wszystkich odcieni blond, do chłodnych odcieni oraz do ciepłych odcieni zapewniając możliwość przygotowania i oferowania spersonalizowanych kuracji odżywiających i podtrzymujących kolor blond.

Działanie systemu do pielęgnacji włosów BlondMe opiera się na Technologii Wzmacniającej Wiązania, która równoważy poziom pH i stabilizuje wewnętrzną strukturę delikatnych włosów blond poprzez tworzenie nowych i wzmacnianie już istniejących wiązań. Jej formuła opiera się na Cytrynianie Magnezu, cząsteczkach niosących ze sobą podwójny ładunek. Wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe, Cytrynian Magnezu tworzy nowe wiązania, jednocześnie wzmacniając pojedyncze włókna włosów od wewnątrz. Dodatkowo posiada zdolność przywracania włosom optymalnego poziomu pH – 4.5 dla wzmocnienia i uszczelnienia wewnętrznej struktury włosów. W formule wykorzystano również wysoce skuteczne pielęgnacyjne składniki takie jak Hydrolizowana Keratyna, która wnika do wnętrza włosa, naprawia wewnętrzną strukturę komórkową, wzmacnia, regeneruje i przywraca im elastyczność, czy Olejek Marula, który wygładza włosy poprzez uzupełnienie lipidów na ich powierzchni dla zapewnienia zdrowo wyglądających i błyszczących włosów blond.

Modelko BlondMeW skład produktów do koloryzacji włosów BlondMe od Schwarzkopf Professional wchodzą:

Rozjaśniacz BlondMe Premium 9+ Wzmacniający Wiązania
Niezwykle skuteczny rozjaśniacz w pudrze zapewniający do 9 poziomów rozjaśnienia. Chroni strukturę włosów w czasie zabiegu rozjaśniania oraz ogranicza łamliwość włosów. Dodatkowo neutralizuje żółte i zbyt ciepłe podtony. Odpowiedni do wszystkich technik koloryzacji.

Rozjaśniacz BlondMe Paint On Wzmacniający Wiązania
Kremowy rozjaśniacz bez amoniaku dla precyzyjnych i naturalnie wyglądających efektów przy aplikacji techniką wolnej ręki. Zapewnia do 7 poziomów rozjaśnienia. Skutecznie chroni strukturę włosów w czasie zabiegu rozjaśniania oraz ogranicza łamliwość włosów zapewniając naturalnie wyglądające efekty rozjaśniania.

Krem Rozjaśniająco-Tonujący BlondMe
Wzmacniający Wiązania Dodatek tonujący, który zapewnia efekt rozjaśniania i tonowania w jednym kroku. Zapewnia do 8 poziomów rozjaśnienia po zmieszaniu z Rozjaśniaczem BlonMe Premium 9+ Wzmacniającym Wiązania. Nadaje włosom trwałe kierunki tonujące.

Krem Tonujący BlondMe Wzmacniający Wiązania
Uniwersalny, pastelowy toner dla niekończącej się kreatywności. Dostępny w siedmiu różnych odcieniach: • Stalowo-Niebieskim, • Lodowym, • Piaskowym, • Karmelowym, • Truskawkowym, • Fioletowym, • Morelowym.

Krem Rozjaśniający BlondMe Wzmacniający Wiązania
Koloryzacja oraz tonowanie i/lub neutralizacja w jednym, łatwym kroku. Dostępny w 3 odcieniach: • Stalowo-Niebieskim, • Lodowym, • Piaskowym.

Krem Kryjący Białe Włosy BlondMe Wzmacniający Wiązania
Rozjaśnianie oraz krycie białych włosów w jednym kroku. Zapewnia do 4 poziomów rozjaśnienia oraz jednoczesną ochronę strukturę włosów w czasie zabiegu rozjaśniania oraz ograniczenie łamliwość włosów. Zapewnia skuteczne pokrycia białych włosów. Dostępny w 4 odcieniach: • Lodowym, • Piaskowym, • Karmelowym, • Irysowym.

Krem Hi-Lightening BlondMe Wzmacniający Wiązania
Pozwala tworzyć pasemka nawet na naturalnie ciemnej bazie. Zapewnia do 5 poziomów rozjaśnienia oraz ochronę struktury włosów w czasie zabiegu rozjaśniania i ograniczenie ich łamliwości. Doskonały do wszystkich technik aplikowanych nie bezpośrednio na skórę głowy – do techniki z foliami oraz aplikacji techniką wolnej ręki.

BlondMe Instant Blushes
Spray’e zapewniające natychmiastowy efekt podkreślenia odcienia blond oraz jego neutralizacje. Dostępne w 4 odcieniach: • Lodowym, • Stalowym, • Morskim, • Truskawkowym.

https://www.instagram.com/p/BQTZDrAAXp8/?taken-by=ibeauty.pl

W skład produktów do pielęgnacji włosów BLONDME od Schwarzkopf Professional wchodzą:

Produkty do pielęgnacji wszystkich odcieni blond:

Keratynowy Szampon BlondMe Wzmacniający Wiązania (250 ml/57 zł)
Bogaty w składniki odżywcze, bezsiarczanowy szampon, który łagodnie oczyszcza włosy bez obciążania i dopełnia usługę koloryzacji na blond w salonie. Tworzy nowe wiązania pomiędzy włóknami oraz wzmacnia osłabioną strukturę włosów. Wygładza i odżywia porowate partie włosów rozjaśnianych oraz sprawia, że stają się sprężyste i miękkie.

Keratynowa Odżywka BlondMe (200 ml/65 zł)
Wzmacniająca Wiązania Bogata w składniki pielęgnacyjne odżywka, która chroni i odbudowuje włosy rozjaśniane i farbowane. Dodatkowo tworzy nowe wiązania pomiędzy włóknami włosów i przywracam im odpowiedni poziom nawilżenia. Ułatwia rozczesywanie oraz wygładza powierzchnię włosów porowatych, by uzyskać optymalny połysk włosów blond oraz przywracam im optymalny poziom nawilżenia.

Keratynowa Odżywka Oczyszczająca BlondMe Wzmacniająca Wiązania (500 ml/92 zł)
Delikatnie pieniąca się, oczyszczająca odżywka, która pomaga na dłużej zachować efekty osiągnięte po usłudze koloryzacji blond w salonie. Łagodnie oczyszcza i odżywia włosy w jednym kroku oraz tworzy nowe wiązania pomiędzy włóknami włosów. Ułatwia rozczesywanie włosów oraz wygładza powierzchnię włosów porowatych, by zapewnić optymalny połysk włosów blond.

Keratynowa Maska BlondMe Wzmacniająca Wiązania (200 ml/92 zł)
Intensywnie odbudowująca wewnętrzną strukturę delikatnych, rozjaśnianych i farbowanych włosów maska. Tworzy nowe wiązania pomiędzy włóknami włosów i przywraca odpowiedni poziom nawilżenia włosom porowatym i rozjaśnianym. Ułatwia rozczesywanie włosów oraz wygładza powierzchnię włosów porowatych, by uzyskać optymalny połysk włosów blond.

Intensywnie Pielęgnujący Eliksir BlondMe Wzmacniający Wiązania (150 ml/92 zł)
Skuteczny koncentrat do pielęgnacji włosów dostępny w salonie, który w połączeniu z Keratynową Maską BLONDME Wzmacniającą Wiązania skutecznie odbudowuje wiązania włosów oraz wygładza je.

Nabłyszczający Eliksir BlondMe Luksusowe serum bez spłukiwania (150 ml/65 zł)
Do codziennego stosowania aby skutecznie odżywić i wygładzić wszystkie odcienie włosów blond. Zapobiega puszeniu się włosów i lekko je podkreśla. Zawiera polimer o lekkim działaniu stylizującym, cząsteczki nadające włosom bardziej intensywny połysk oraz nabłyszczający olejek silikonowy.

Produkty do pielęgnacji chłodnych odcieni blond:

Nabłyszczający Szampon BlondMe do Chłodnych Odcieni Blond (250 ml/57 zł)
Bezsiarczanowy szampon z pigmentami koloru, który podtrzymuje ć na włosach chłodny odcień blond. Tworzy nowe wiązania pomiędzy włóknami włosów oraz wzmacnia ich osłabioną strukturę. Delikatnie neutralizuje żółte tony i sprawia, że włosy stają się miękkie i jedwabiste.

Nabłyszczająca Maska BlondMe do Chłodnych Odcieni Blond (200 ml/92 zł)
Lekka, zawierająca pigmenty koloru maska, która nadaje włosom chłodny kierunek kolorystyczny i tym samym pomaga na dłużej zachować efekt po koloryzacji w salonie. Dodatkowo odbudowuje wewnętrzną strukturę włosów delikatnych, rozjaśnianych i farbowanych bez obciążania oraz tworzy nowe wiązania pomiędzy włóknami włosów.

Nabłyszczająca Odżywka BlondMe w Spray’u do Chłodnych Odcieni Blond (150 ml/65 zł)
Zawierająca pigmenty koloru odżywka w spray’u nadająca włosom chłodny, cedrowy kierunek kolorystyczny do codziennej, lekkiej pielęgnacji. Podtrzymuje i podkreśla chłodne kierunki kolorystyczne włosów blond oraz wzmacnia je i nawilża, pozostawiając je miękkie w dotyku oraz błyszczące. W formule wykorzystano Hydrolizowany Jedwab, który poprawia teksturę delikatnych włosów blond, nawilżający Pantenol, który przywraca włosom odpowiedni poziom nawilżenia oraz filtry UV, które chronią włosy przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

Produkty do pielęgnacji ciepłych odcieni blond:

Nabłyszczający Szampon BlondMe do Ciepłych Odcieni Blond (250 ml/57 zł)
Bezsiarczanowy szampon z pigmentami koloru, który na dłużej pomaga zachować efekt koloryzacji w salonie. Łagodnie oczyszcza i pielęgnuje najbardziej delikatne włosy rozjaśniane i farbowane oraz tworzy nowe wiązania pomiędzy włóknami i wzmacnia osłabioną strukturę włosów. Dostarcza im odpowiednią ilość ciepłych pigmentów, by zachować przejrzysty i ciepły kierunek kolorystyczny.

Nabłyszczająca Maska BlondMe do Ciepłych Odcieni Blond (200 ml/92 zł)
Skutecznie odżywiająca włosy maska z pigmentami koloru, która podtrzymuje efekty koloryzacji blond. Intensywnie odżywia wewnętrzną strukturę rozjaśnianych i farbowanych włosów blond oraz tworzy nowe wiązania pomiędzy włóknami włosów. Zawiera naturalnie ciepłe pigmenty koloru, które odświeżają ciepłe odcienie blond i ożywiają matowe włosy blond. Nawilża włosy i nadaje im zdrowy połysk.

 

Poprzedni artykułCZERWONY MANICURE HYBRYDOWY OD PROVOCATER
Następny artykułHOT LOOK ZE SKÓRZANĄ SPÓDNICĄ – 6 STYLIZACJI