Strona główna DIETA I ZDROWIE Chlorella Natural Energy Bar

Chlorella Natural Energy Bar

0
Chlorella Natural Energy Bar

Chlorella Natural Energy Bar to słodki batonik, który możesz bezkarnie podjadać!

Pomimo coraz większej świadomości żywieniowej, wciąż zdarza się nam popełniać mniejsze lub większe błędy w tym zakresie. Często ulegamy słodkim pokusom i nie czytając etykiet sięgamy po niezdrowe, sklepowe przekąski. Przeciążamy przez to swój organizm, gromadzimy w nim szkodliwe produkty przemiany materii i na własne życzenie go zakwaszamy. Czy istnieją słodycze, które nie tylko zaspokoją apetyt na najprzyjemniejszy ze smaków ale również dostarczą naszemu ciału potrzebą dawkę błonnika, witamin i minerałów?

Purella Food dzięki połączeniu superfood – swojej najczystszej chlorelli i raw food – w tym przypadku 100% naturalnych i surowych owoców, pozwoli ci na bezkarne podjadanie słodkich batonów, zapewni potrzebne składniki odżywcze i zadba o całkowitą detoksykację organizmu.

Zdrowy smakołyk z dzienną dawką energii

Chlorella Natural Energy Bar to baton, który dostarczy twojemu ciału dawkę energii bez dodatku cukru czy słodzików. Jest idealnym i w pełni naturalnym produktem, który uzupełni białko po treningu i doskonale sprawdzi się w lunchboxie, jako drugie śniadanie. Chlorella Natural Energy Bar jest połączeniem chlorelli z wyłącznie wysokiej jakości, zdrowymi składnikami jak daktyle, orzechy czy migdały. Ponadto to jedyny raw bar na rynku zawierający tak wysoką, dzienną dawkę Chlorelli, który usunie toksyny, zadba o odporność i każdego dnia zapewni niezwykłe walory smakowe.

Chlorella Natural Energy Bar do kupienia w 3 smakach: żurawina i jagody goji, pomarańcza i baobab, orzech i kamu kamu

Cena: 4,99 zł, do kupienia w drogeriach Rossmann