Strona główna DIETA I ZDROWIE Chlorella Natural Energy Bar

Chlorella Natural Energy Bar

Chlorella Natural Energy Bar

Chlorella Natural Energy Bar to słodki batonik, który możesz bezkarnie podjadać!

Pomimo coraz większej świadomości żywieniowej, wciąż zdarza się nam popełniać mniejsze lub większe błędy w tym zakresie. Często ulegamy słodkim pokusom i nie czytając etykiet sięgamy po niezdrowe, sklepowe przekąski. Przeciążamy przez to swój organizm, gromadzimy w nim szkodliwe produkty przemiany materii i na własne życzenie go zakwaszamy. Czy istnieją słodycze, które nie tylko zaspokoją apetyt na najprzyjemniejszy ze smaków ale również dostarczą naszemu ciału potrzebą dawkę błonnika, witamin i minerałów?

Purella Food dzięki połączeniu superfood – swojej najczystszej chlorelli i raw food – w tym przypadku 100% naturalnych i surowych owoców, pozwoli ci na bezkarne podjadanie słodkich batonów, zapewni potrzebne składniki odżywcze i zadba o całkowitą detoksykację organizmu.

Zdrowy smakołyk z dzienną dawką energii

Chlorella Natural Energy Bar to baton, który dostarczy twojemu ciału dawkę energii bez dodatku cukru czy słodzików. Jest idealnym i w pełni naturalnym produktem, który uzupełni białko po treningu i doskonale sprawdzi się w lunchboxie, jako drugie śniadanie. Chlorella Natural Energy Bar jest połączeniem chlorelli z wyłącznie wysokiej jakości, zdrowymi składnikami jak daktyle, orzechy czy migdały. Ponadto to jedyny raw bar na rynku zawierający tak wysoką, dzienną dawkę Chlorelli, który usunie toksyny, zadba o odporność i każdego dnia zapewni niezwykłe walory smakowe.

Chlorella Natural Energy Bar do kupienia w 3 smakach: żurawina i jagody goji, pomarańcza i baobab, orzech i kamu kamu

Cena: 4,99 zł, do kupienia w drogeriach Rossmann

Poprzedni artykułCELLULIT NA CELOWNIKU, JAK CO ROKU!
Następny artykułHISTORIA MARKI ORLY I FRENCH MANICURE