Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI Clinique Skin Expert

Clinique Skin Expert

0

Marka Clinique i perfumerie Sephora zapraszają na serię 27 specjalistycznych spotkań z Ekspertami Clinique. Poznaj szczegóły!

Będą się one odbywać się do listopada 2014 roku w 12 miastach w całej Polsce: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Białymstoku, Bielsku-Białej, Częstochowie i Kielcach. Grafik spotkań znajduje się na www.sephorapolska.pl.

Podczas spotkań Ekspert Clinique przeprowadza szczegółową diagnozę skóry klientki oraz dobiera kosmetyki odpowiadające na potrzeby jej skóry. Na zakończenie konsultacji, trwającej około 30 minut, klientka otrzymuje listę proponowanych przez eksperta produktów oraz zestaw próbek. Eksperci Clinique pomogą każdej klientce w doborze najwłaściwszego programu pielęgnacyjnego oraz podkładu, który jest odpowiedni do jej typu skóry.

My też byliśmy na takim spotkaniu – ZOBACZCIE NASZE WRAŻENIA >>>

Clinique Skin Expert

Obawiasz się, że twoja skóra jest zbyt wrażliwa?

Marka Clinique dba o najwyższą jakość i bezpieczeństwo swoich produktów. W Clinique wszystkie kosmetyki są bezpieczne, ponieważ są przetestowane alergologicznie i w 100% bezzapachowe. Polecane są przez dermatologów.

Co to znaczy, że produkty są alergologicznie przetestowane i w 100% bezzapachowe?

Wszystkie produkty Clinique są przetestowane alergologicznie. Oznacza to, że pozytywnie przeszły testy kliniczne nadzorowane przez dermatologów i organizacje zajmujące się badaniami medycznymi. Wykonuje się testy tolerancji skóry polegające na 7 200 aplikacjach preparatu u 600 osób. Jeżeli u kogokolwiek wśród tej grupy wystąpią reakcje alergiczne, produkt ten wraca do laboratorium. Ponieważ zapach jest najczęstszą przyczyną występowania reakcji alergicznych, produkty Clinique są całkowicie pozbawione zapachu.

Chciałabyś w końcu znaleźć kosmetyk, który będzie odpowiadał na potrzeby twojej skóry?

Pracując ze swoimi pacjentami, dermatolog Norman Orentreich odkrył, że większość z nich błędnie ocenia swój rodzaj skóry. Dlatego opracował system, znany obecnie jako Narzędzie Diagnostyczne Clinique. System ten jest dziś powszechnie stosowany przez Clinique na całym świecie i pomaga uzyskać wiele informacji na temat swojej skóry.

Marzysz o tym, by mieć kosmetyki do pielęgnacji i podkład z tej samej linii, przeznaczonej do potrzeb twojej skóry?

Marka Clinique była pionierem w łączeniu dermatologii z kosmetologią. W dobie, kiedy uważano, że opracowanie skutecznych kosmetyków dla kobiet z problemami dermatologicznymi jest niemożliwe, Clinique, dzięki współpracy z dr. Normanem Orentreichem i innymi wiodącymi dermatologami, osiągnęło to, co wydawało się nieosiągalne. Clinique tworzy kosmetyki odpowiadające na różne potrzeby skóry, takie jak linie i zmarszczki, rozszerzone pory, trądzik, zaczerwienienia, przebarwienia. W skład tych linii wchodzą produkty pielęgnacyjne oraz podkłady, które pomagają w korygowaniu niedoskonałości skóry.

Jak nazywają się poszczególne linie dermatologiczne Clinique?

Linia przeciwstarzeniowa – Repairwear, linia do cery z rozszerzonymi porami – Pore Refining Solutions, linia do cery trądzikowej – Anti-Blemish Solutions, linia na zaczerwienienia – Redness Solutions, linia wyrównująca kolory skóry – Even Better.

Chciałabyś, żeby w dobraniu kosmetyków pomógł ci ekspert, czyli osoba z dużą wiedzą i doświadczeniem?

Ekspert Clinique przeprowadzi szczegółową diagnozę twojej skóry i dobierze indywidualnie dopasowane do potrzeb twojej skóry kosmetyki Clinique. Dzięki ogromnej wiedzy Eksperci Clinique są w stanie każdemu doradzić odpowiedni sposób pielęgnacji skóry.

Co wyróżnia Konsultantkę Clinique?

Dzięki licznym programom edukacyjnym, które stały się standardem w przemyśle kosmetycznym, Konsultantki Clinique są unikalnymi Ekspertami w pielęgnacji cery. Konsultantki Clinique wyróżniają szeroka wiedza na temat produktów, nieskazitelny wygląd oraz biały uniform.

Clinique Skin Expert

 

Co myślą o marce Eksperci Clinique?

 • Marka Clinique jest dla mnie idealna! Cenie ją za to, że przez 14 lat (a tak długo dla niej pracuję) zawsze znajduję odpowiednią dla siebie pielęgnację i makijaż – Ewa Wierzbicka.
   
 • Mam na imię Kasia, dla marki Clinique pracuję 3. rok. Najbardziej w marce Clinique cenię to, ze ma produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry, a wykonując makijaże Clinique, podkreślam naturalne piękno każdej z pań – Katarzyna Świeć.
   
 • Mam na imię Ola. W ciągu 5 lat mojej pracy pokochałam Clinique za to że odpowiednią pielęgnacją potrafi wykreować piękną, zdrową, pełną blasku skórę. Dzięki makijażowi Clinique wydobywa piękno każdej kobiety. Moje uzależnienie: 3 kroki do pięknej skóry Clinique – Aleksandra Kałwak.
   
 • Mam na imię Ewelina. W Clinique pracuję 3 lata. Najbardziej w marce Clinique cenię sobie indywidualne dotarcie do potrzeb skóry każdego klienta. Sama codziennie doświadczam tego na własnej skórze – Ewelina Chocholska.
   
 • Mam na imię Gosia, pracuję w Clinique od 7 lat. Najbardziej w Clinique kocham system pielęgnacji 3 kroki, który sprawia, ze moja cera jest świeża i promienna każdego dnia – Małgorzata Piasecka.