Suszarka to urządzenie, z którego wielu z nas korzysta każdego dnia. Z jego pomocą możesz wysuszyć włosy lub wystylizować fryzurę. Przy zakupie suszarki warto zwrócić uwagę na jej funkcje oraz na ergonomię.

Suszarka to urządzenie, z którego wielu z nas korzysta każdego dnia. Z jego pomocą możesz wysuszyć włosy lub wystylizować fryzurę. Przy zakupie suszarki warto zwrócić uwagę na jej funkcje oraz na ergonomię. Czy model BaByliss Pro Caruso HQ to dobre rozwiązanie? W naszym artykule postaramy się udzielić Ci szczegółowej odpowiedzi.

Gładkie włosy dzięki jonizacji

Suszarka BaByliss Pro Caruso HQ została oczywiście wyposażona w funkcję jonizacji. Co to oznacza? W sposób naturalny na naszych włosach osadzają się dodatnie ładunki elektryczne. Podczas suszenia mechanicznego ładunek ten znacznie wzrasta. W efekcie częste suszenie sprzętem bez funkcji jonizacji prowadzi do tego, że włosy stają się matowe, szorstkie, zaczynają się elektryzować. Suszarka BaByliss Pro Caruso HQ pozwoli Ci uporać się z tym problemem! Dzięki temu, że urządzenie ma nowoczesny generator jonów ujemnych, ładunki dodatnie są neutralizowane. Włosy po suszeniu są zdrowe, gładkie (zamknięte łuski!), lśniące. Dużo łatwiej je ułożyć!

Technologia ceramiczna

Kolejnym argumentem przemawiającym za zakupem suszarki BaByliss Pro Caruso HQ https://www.fryzomania.pl/category/suszarki-do-wlosow jest zastosowana rzez producenta technologia ceramiczna. Powłoka ceramiczna urządzenia BaByliss Pro Caruso HQ znakomicie przewodzi ciepło. Wykorzystanie tej powłoki odpowiada za równomierne rozłożenie temperatury w trakcie suszenia. W efekcie zarówno włosy, jak i samo urządzenie chronione są przed negatywnym oddziaływaniem wysokiej temperatury.

Co daje efekt Venturiego?

Urządzenie BaByliss Pro Caruso HQ wyposażone zostało w dwie nakładki koncentrujące, które wykorzystują efekt Venturiego. Co to znaczy? Producent wykorzystał zasady fizyki, aby zwiększyć wydajność suszarki. Dołączone do suszarki końcówki koncentrujące zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w trakcie pracy urządzenia siła powietrza generowanego przez silnik AC została zwielokrotniona. Efekt Venturiego jest wynikiem działania próżni, aby go osiągnąć nie jest potrzebna dodatkowa moc. Dzięki efektowi Venturiego możesz wysuszyć włosy suszarką BaByliss Pro Caruso HQ jeszcze szybciej. Przekonaj się sama!

Komfortowe suszenie włosów

Kolejnym ważnym argumentem za wyborem suszarki BaByliss Pro Caruso HQ jest komfort pracy. Mimo swojej dużej mocy model ten jest niezbyt duży, bardzo poręczny, znakomicie leży w dłoni. Waga suszarki wynosi zaledwie 535 g, co oznacza de facto, że nawet przy dłuższym suszeniu włosów jej ciężar nie będzie dla Ciebie problematyczny. Niezawodny silnik AC oraz bardzo wysoka prędkość wylotu powietrza w połączeniem ze wspomnianym już efektem Venturiego umożliwiają szybsze suszenie lub stylizowanie włosów. Warto dodać jeszcze, że suszarka ma praktyczną, zdejmowaną osłonę wentylatora, która chroni przed wciąganiem włosów.

Czy warto kupić suszarkę BaByliss Pro Caruso HQ? Zdecydowanie tak, jeśli szukasz profesjonalnego, niezawodnego sprzętu w przystępnej cenie. Ten bardzo popularny model, często zamawiany przez fryzjerów, możesz nabyć w naszym sklepie internetowym. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.