Strona główna PERFUMY MĘSKIE PERFUMY DAVIDOFF CHAMPION ENERGY

DAVIDOFF CHAMPION ENERGY

0
davidoff champion zapach

To zapach dla sportowców! Nie tylko dlatego, że jest świeży i energetyczny – flakon zapachu stworzono na wzór… hantli!

Kompozycja zapachu

Otwiera się koktajlem z grejpfruta i bergamotki, ujawniając następnie galbanum i świeże przyprawy w nucie serca. Baza z drzewem cedrowym oraz delikatnymi akordami mchu dębowego stanowi dopełnienie całości kompozycji.

nuta głowy – grejpfrut, bergamotka

nuta serca – galbanum, koktajl ze świeżych przypraw

nuta bazowa – drzewo cedrowe, mech dębowy

Davidoff Champion Energy

Zapytaliśmy Gunnara Petersona, słynnego trenera osobistego hollywoodzkich gwiazd, o energię w sporcie i w życiu codziennym. Z jego porad chętnie korzystają Angelina Jolie, Sylvester Stallone, Jennifer Lopez, Pete Sampras i Mike Tyson. Ufają dynamicznemu podejściu oraz niezwykłej efektywności jego programu ćwiczeń.

Kiedy sportowiec musi skoncentrować się na swojej energii?

Jeżeli zaczynasz myśleć o energii tuż przed zawodami, wtedy jest już prawdopodobnie za późno. Powinno się skupić się na jej uzyskaniu przynajmniej kilka dni wcześniej. Trzeba mieć mnóstwo energii tuż przed samym startem. Dzięki temu ciało będzie bardziej wytrzymałe i lepiej przygotowane do wygranej.

Czy mógłby Pan udzielić kilku rad jak zdobyć niezbędną energię?

Energia to dla mnie paliwo niezbędne do prawidłowego funkcjonowania
i pokonywania codziennych wyzwań. Nie można oczekiwać, że nieregularne ćwiczenia przyniosą efekty – należy trenować przez cały czas. Trzeba uważnie zaplanować swoje treningi i traktować je obowiązkowo. Jeżeli nie podejdziemy do tego  poważnie, zawsze znajdzie się jakiś powód, aby zrezygnować z ćwiczeń i zająć się czymś pilniejszym.

Jak prowadzi się treningi dla gwiazd i sportowców?

Różnica między trenowaniem gwiazd i sportowców polega przede wszystkim na ciągłych zmianach w kalendarzu celebrytów. Nadrzędnym celem staje się więc wypracowanie codziennej rutyny. Celem 85% gwiazd, które podejmują ze mną współpracę, jest utrzymanie sportowej sylwetki i energii, która pozwoli im funkcjonować na wysokich obrotach przez cały dzień. Jeżeli natomiast gwiazdy podejmują trening, aby uzyskać wygląd do roli filmowej, podczas treningów kładę przede wszystkim nacisk na konkretne partie mięśni. Mogę powiedzieć, że trenuję celebrytów w podobny sposób jak sportowców. Do tej pory współpracowałem 
z Mikiem Tysonem, Michael’em Moorer’em oraz Vernon’em Forrest’em – cała trójka to mistrzowie świata w boksie. Lubię trenować wszystkich moich klientów właśnie w sposób, w jaki to robię w przypadku bokserów: przygotowywać plan treningu na całe 12 rund, nawet jeżeli odnoszą zwycięstwo od razu w pierwszej.