Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI KOLOROWA KĄPIEL

KOLOROWA KĄPIEL

0

Jeśli twoje dziecko nie lubi kąpieli i zrobi wszystko, by udać się do łazienki, jak najpóźniej się da, spróbuj kolorowej kąpieli!

Jak ją przygotować? Z pomocą przyjdą ci pomysłowe produkty Tinti. Kolorowe tabletki, musujące granulki, a także magiczne ołówki i barwiące kule nie tylko dostarczą niezwykłych doznań kolorystycznych – mają również słodki owocowy zapach i wytwarzają obfitą pianę.

kolorowa kąpiel Tinti

produkty Tinti dostępne są w Drogeriach Natura

Naturalne składniki koloryzujące wodę są całkowicie bezpieczne dla delikatnej, dziecięcej skóry. Zawarte w recepturze sole i minerały mają właściwości odżywcze – pielęgnują i nawilżają. Produkty Tinti nie farbują skóry i nie brudzą łazienki, łatwo się spłukują nie pozostawiając śladu po wesołej zabawie. Zostały one przebadane dermatologicznie – zawierają jedynie łagodne substancje roślinne, sole oraz minerały. Nie podrażniają oczu i pielęgnują delikatną skórę każdego małego czarodzieja.

W ofercie produktów linii Tinti można znaleźć:

Magiczny Ołówek (7,29 zł) – pozwoli pokolorować świat dziecięcej wyobraźni. Wystarczy zanurzyć zawartość ołówka Tinti w wodzie. Magiczny wkład zacznie się powoli rozpuszczać, nadając jej kolor zielony, niebieski lub czerwony. Czy to daleki ocean, mazurskie jezioro, a może podziemna rzeka, to wiedzą tylko najmłodsi.

Musujące Granulki (4,29 zł) – to małe drobinki pachnące landrynkami, które po wsypaniu do wody wydają dźwięki niczym podczas sztormu na środku oceanu. Kolorowa sól z linii Tinti po wrzuceniu granulek do wanny daje efekt strzelającej wody. Jednak podczas kąpieli najważniejsze, by nasi najmłodsi strzegli się niebezpiecznych piratów.

Barwiąca Kula (7,29 zł) – bulgotanie, syczenie, niezwykły zapach i kolor – czy to znaczy, że w naszej łazience skrył się potwór z Loch Ness? Nie, na szczęście to tylko „wiercąca” się kula Tinti. Jednak jest ją równie trudno złapać jak bestię z dna jeziora – samoistnie się przesuwa i podskakuje zapewniając wesołą zabawę każdemu dziecku.

Kolorowe Tabletki (4,29 zł) – woda mieniąca się niezwykłymi kolorami? Może pod powierzchnią kryje się syrena lub złota rybka, spełniająca życzenia? Tabletki Tinti w różnych kolorach pozwolą maluchom przenieść się w ciągu krótkiej chwili do odległych krain, gdzie woda jest kolorowa, a w głębinach żyją niespotykane stworzenia. Niezależnie, czy wybierzecie niebieską, zieloną, żółtą, czy czerwoną tabletkę – zabawa gwarantowana!

Poprzedni artykułDAVIDOFF CHAMPION ENERGY
Następny artykułSTYLOWE PODUSZKI
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.