ENDERMOLAB NA CELLULIT I ODMŁADZANIE!

ENDERMOLAB NA CELLULIT I ODMŁADZANIE!

4213
0
PODZIEL SIĘ

Maciej Waś, fizjoterapeuta w Klinice dr Ambroziaka w trakcie wykonywania zabiegu z urządzeniem LPG Endermolab

Estederm Klinika Ambaroziak proponuje masaż z wykorzystaniem urządzenia LPG Endermolab – na twarz i ciało. Sprawdź, na czym polega i jakich efektów możesz się spodziewać.

Technologia Endermologie to naturalna metoda mechanicznej stymulacji komórek skóry, mięśni i tkanki łącznej, która działa odmładzająco, ale też pozwala zredukować na przykład cellulit czy obrzęki. Poza tym zabieg poleca się osobom planującym zabiegi chirurgiczne, takiej jak lifting twarzy lub jako terapię po zabiegach.

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia LPG Endermolab może być przeprowadzany na ciele, twarzy, dekolcie, biuście oraz szyi. Wszystko dzięki ponad 20 programom zabiegowym!

Endermolab LPG

Maciej Waś, fizjoterapeuta w Klinice dr Ambroziaka w trakcie wykonywania zabiegu z urządzeniem LPG Endermolab

Do każdego zabiegu pacjent zakłada specjalny kostium („endermowear”). Każda sesja trwa ok. 40-60 minut i jest przeprowadzana początkowo dwa razy w tygodniu, a potem częściej (nawet co 1-2 dni).

Estederm Klinika Ambroziak

dr Ambroziak podczas swojej prezentacji

W klinice dr Ambroziaka Estederm odbyła się prezentacja prasowa medycznego urządzenia LPG Endermolab. Dr Ambroziak przedstawił zaproszonym dziennikarzom zastosowanie technologii w leczeniu takich problemów, jak blizny pooperacyjne czy pooparzeniowe, możliwość i wskazania łączenia jej z innymi procedurami medycyny estetycznej w celu zwiększenie efektów końcowych zabiegów, np. mezoterapią, iniekcją wypełniaczy czy liposukcją. Przedstawiciel marki LPG – Claude Gerin – zaprezentowała filozofię marki, której hasłem przewodnim jest naturalna pielęgnacja w celu zachowania zdrowia i urody. Osobisty trener celebrytów, Piotr Łukasiak, opowiedział, jak istotny wpływ na zdrowie i urodę ma regularna aktywność fizyczna. Oficjalna część spotkania zakończyła się praktycznym pokazem zabiegu Endermolab w wykonaniu fizjoterapeuty Macieja Wasia.

Estederm Klinika Ambaroziak

od lewej: Żaneta Trzaskowska vel Trzaska (General Product Director LPG w Polsce), Katarzyna Nadolna (Dyrektor Generalny ITP Esthetique), Claude Gerin (Export Area Manager, LPG), Joanna Ambroziak (współwłaściciel Kliniki ), Dr Marcin Ambroziak (współwłaściciel Kliniki), Arthur Byra (New Business Director, Iconmed)