Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI EPARENCE – INNOWACYJNA POLSKA MARKA KOSMETYKÓW POD OCZY

EPARENCE – INNOWACYJNA POLSKA MARKA KOSMETYKÓW POD OCZY

0
Eparence produkty pod oczy
Eparence produkty pod oczy

Poznajcie Eparence, naszą rodzimą markę, która stworzyła pełną gamę preparatów pielęgnacyjnych do delikatnej skóry okolic oczu. 

Eparence powstała z potrzeby stworzenia skutecznego, ale jednocześnie delikatnego kremu o sile działania serum, zapewniającego piękne spojrzenie. Gama kosmetyków to produkty dedykowane osobom chcącym mieć piękną skórą okolic oczu – zarówno kobietom, jak i mężczyznom, szukającym kosmetyków przynoszących rzeczywiste efekty, jednocześnie hypoalrgicznych i bezpiecznych dla skóry wrażliwej. Preparaty Eparence to połączenie skuteczności i jakości. Kremy zawierają najbardziej zaawansowane składniki aktywne, m.in. hit kosmetologii – komórki macierzyste szarotki alpejskiej. Linia obejmuje 4 kosmetyki (serum o lekkiej konsystencji kremu) dla kobiet i 2 specjalistyczne preparaty dla panów.

Kosmetyki pod oczy dla kobiet:

Hit! – Eyelid Lifter Serum korygujące opadające powieki (15 ml, 99 zł)

krem pod oczy EparenceKompleks składników Eye Total, czyli wyciągi z Albizia julibrissin oraz darutozydu z Siegesbeckia orientalis, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz przeciwdziała negatywnym skutkom glikacji. Komórki macierzyste szarotki alpejskiej zapobiegają działaniu kolagenazy i hialuronidazy zapewniając jędrność skóry, wygładzenie zmarszczek i podniesienie górnej powieki. Dodatkowo cholina ze słonecznika łagodzi podrażnienia skóry. Odpowiedni dla kobiet w każdym wieku. Sprawdza się jako baza pod makijaż, jak również jako kuracja na noc.

Anti-Aging Serum korygujące zmarszczki okolic oczu (15 ml, 99 zł)

Komórki macierzyste szarotki alpejskiej intensywnie odżywiają skórę i stymulują jej procesy naprawcze. Aktywne komórki macierzyste zawarte w serum zauważalnie wzmacniają strukturę skóry wypełniając istniejące i zapobiegając powstawaniu nowych zmarszczek przez przeciwdziałanie kolagenozy i hialuronidazy. Kompleks składników Eye Total stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz zapobiega skutkom glikacji, powodując ujędrnienie i odżywienie skóry. Serum jest odpowiednie dla kobiet w każdym wieku. Sprawdza się jako baza pod makijaż, jak również jako kuracja na noc.

Hydra Drain Serum korygujące opuchliznę pod oczami (15 ml, 99 zł)

Zawarte w nim hesperydyna i peptydy poprawiają krążenie krwi, uelastyczniają skórę. Lipopeptyd i cholina koją podrażnienia i zaczerwienienie skóry. Kompleks składników Eye Total powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry. Twarz wygląda szczuplej i młodziej. Serum jest odpowiednie dla kobiet w każdym wieku. Sprawdza się doskonale jako baza pod makijaż lub jako kuracja na noc.

Radiance Effect Serum korygujące cienie pod oczami (15 ml, 99 zł)

Lipopetydy, N-hydroksysukcyamid i chryzyna znacząco redukują brązowe i niebieskie zasinienia pod oczami przez kompleksowanie żelaza, obkurczają naczynia krwionośne i stymulują enzymy usuwające bilirubinę. Cholina ze słonecznika działa przeciwzapalnie i kojąco na skórę. Dodatkowo kompleks Eye Total ujędrnia i wygładza twarz. Serum jest odpowiednie dla kobiet w każdym wieku. Sprawdza się jako baza pod makijaż, jak również jako kuracja na noc.

Eparence - polskie kosmetyki

Produkty dla mężczyzn:

Strenght Man Serum korygujące opuchliznę pod oczami (15 ml, 99 zł)

krem pod oczy męski EparenceZawarte w kremie hesperydyna i peptydy poprawiają krążenie krwi, uelastyczniają skórę. Lipopeptyd i cholina koją podrażnienia i zaczerwienienie skóry. Kompleks składników Eye Total powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry. Twarz wygląda szczuplej i młodziej. Serum jest odpowiednie dla mężczyzn w każdym wieku. Idealne po nieprzespanej nocy!

Energy Man Serum rozjaśniające cienie pod oczami (15 ml, 99 zł)

Lipopetydy, N-hydroksysukcyamid i chryzyna znacząco redukują brązowe i niebieskie zasinienia pod oczami przez kompleksowanie żelaza, obkurczają naczynia krwionośne i stymulują enzymy usuwające bilirubinę. Cholina ze słonecznika działa przeciwzapalnie i kojąco na skórę. Dodatkowo kompleks Eye Total ujędrnia i wygładza twarz. Serum jest odpowiednie dla mężczyzn w każdym wieku. Może być stosowany w ciągu dnia, jak również jako kuracja na noc.

Kosmetyki można kupić na www.eparence.com
Polub markę na: www.facebook.com/eparence

logo Eparence

Eparence - polskie kosmetyki