Strona główna MAKIJAŻ KOSMETYKI I AKCESORIA DO MAKIJAŻU Zestawy prezentowe Realash

Zestawy prezentowe Realash

0
Zestaw Perfect Lashes
Zestaw Perfect Lashes

Zestawy prezentowe Realash to świetny pomysł na podarunek z klasą. Możesz wybierać pomiędzy Perfect Lashes, dzięki któremu osoba obdarowana w profesjonalny sposób zadba o rzęsy, lub Premium Beauty, w którym znajduje się wszystko to, co sprawia, że spojrzenie jest jeszcze piękniejsze. 

Perfect Lashes

W zestawie znajduje się odżywka do rzęs Realash, tusz do rzęs UP oraz lusterko, które z łatwością zmieści się w każdej torebce lub kosmetyczce. Ten wyjątkowy prezent sprawi, że spojrzenie bliskiej Ci osoby zostanie idealnie podkreślone dzięki długim oraz perfekcyjnie rozdzielonym i wytuszowanym rzęsom.

Formuła odżywki do rzęs Realash zawiera aktywne peptydy oraz ekstrakty roślinne m. in. z tataraku, nagietka i lnu. Dzięki niej rzęsy stają się dłuższe nawet o 83% i gęstsze o 79%. Naturalne substancje dodatkowo chronią, pielęgnują oraz koją delikatną skórę wokół oczu. Tusz do rzęs UP nadaje kobiecemu spojrzeniu intensywności. Dzięki ergonomicznej szczoteczce oraz rewolucyjnej formule mascara dokładnie pokrywa rzęsy od nasady aż po same końce. Tusz wydłuża rzęsy, równomiernie je rozdziela i dodaje im sprężystości oraz objętości.

Cena zestawu: 240 zł

Premium Beauty

Zestaw kosmetyków Premium Beauty to wyjątkowy prezent. Dzięki niemu Mama kompleksowo zadba o piękne spojrzenie. W eleganckim pudełku znajdują się odżywka do rzęs Realash, tusz do rzęs Up, eyeliner w kredce Edge oraz odżywka do brwi Brow. Ten wyjątkowy prezent sprawi, że Jej spojrzenie zostanie idealnie podkreślone i kompleksowo wypielęgnowane, a wszystko dzięki starannie dobranym składnikom, które zostały zawarte w kosmetykach.

Dzięki odżywce Realash rzęsy stają się dłuższe nawet o 83% i gęstsze o 79%. Z kolei Up to pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs, który nadaje intensywności kobiecemu spojrzeniu. Dzięki ergonomicznej szczoteczce i rewolucyjnej formule mascara dokładnie pokrywa rzęsy od nasady aż po same końce. Edge to prosty w aplikacji eyeliner z dołączoną ostrzącą temperówką, dzięki której można zdecydować o grubości tworzonej kreski. Brow z kolei pobudza naturalny wzrost brwi, odżywia je i poprawia ich ogólną kondycję, pielęgnując jednocześnie wrażliwą skórę wokół oczu.

Cena zestawu: 399 zł

Zestaw Premium Beauty
Zestaw Premium Beauty

 

Specjalne zestawy prezentowe na Dzień Matki można nabyć na stronie www.realash.pl