Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI Esencje do kąpieli – Kneipp

Esencje do kąpieli – Kneipp

0
Kneipp Esencje do kąpieli
Kneipp Esencje do kąpieli

Jeśli potrzebujesz chwili relaksu i wyciszenia, przygotuj sobie kąpiel z dodatkiem esencji Kneipp „Totalny relaks” i „Głęboki odpoczynek”, które zawierają dobroczynne olejki eteryczne i ekstrakty.

Firma Kneipp inspiruje do kąpieli z esencjami „Totalny relaks” – Melisa i „Głęboki odpoczynek” – Paczula i Drzewo Sandałowe. Wystarczy 10 ml, by poczuć moc działania i oddać się jej dobroczynnemu wpływowi po ciężkim dniu. W połączeniu z kojącym działaniem ciepłej wody, olejki eteryczne roztaczają swój naturalny aromat  ofiarując głęboki odpoczynek* lub totalny relaks w zależności od samopoczucia.

Szybki prysznic, czy relaksująca kąpiel? Kneipp inspiruje, 15 minut tylko dla Siebie w domowym SPA (łac. sanitas per aquam, czyli zdrowie dzięki wodzie) z esencjami do kąpieli. Cisza lub relaksująca muzyka, łagodne światło świec, esencje Kneipp o urzekających kolorach i zapachach oraz ciepła lub gorąca woda. Te niespieszne rytuały odprężających kąpieli pomagają odzyskać siły witalne, wewnętrzną harmonię i równowagę, tak cenną w naszym coraz szybszym życiu.

Relaksująca i odprężająca

Kneipp Esencja do kąpieli Totalny relaks Melisa

zawiera wartościowy, naturalny olejek eteryczny z melisy indyjskiej oraz ekstrakt z melisy cytrynowej. Melisa indyjska, zwana również citronellą, działa odprężająco i uspokajająco po ciężkim dniu. Jej zapach działa równoważąco na samopoczucie. Zawarty olejek eteryczny redukuje napięcie i działa wyciszająco.

Zalety „Kneipp Esencja do kąpieli Totalny relaks Melisa”:

  • dobroczynny relaks przy wyczerpaniu i stresie
  • zawiera naturalny olejek eteryczny
  • silnie skoncentrowany, bardzo wydajna

Cena: 19,99 zł/ 100 ml

W skład serii wchodzą „Kryształki do kąpieli Totalny relaks” 4,99 zł/60 ml

Kneipp Esencja do kąpieli Głęboki odpoczynek

z naturalnym olejkiem eterycznym paczuli i egzotycznym ekstraktem drzewa sandałowego przyjemnie pielęgnuje i wspiera głęboki odpoczynek. Paczula odpręża i pomaga utrzymać wewnętrzny spokój, a drzewo sandałowe wyzwala uczucie odprężenia. W połączeniu z kojącym działaniem ciepłej wody olejki eteryczne roztaczają swój naturalny aromat zapewniając głęboki odpoczynek*.

Zalety „Kneipp Esencja do kąpieli Głęboki odpoczynek”:

  • pomaga w głębokim odpoczynku i odzyskaniu wewnętrznego spokoju
  • zawiera naturalne olejki eteryczne
  • działanie potwierdzone badaniami naukowymi*

Cena: 19,99 zł/ 100 ml

Kosmetyki posiadają znak „Ekspert w dziedzinie natury” potwierdzający jakość i skuteczność działania.

*Badania naukowe Instytutu Psychofizjologii Stosowanej Sp. z o.o. potwierdzają intensywne działanie odprężające kąpieli.