Strona główna MAKIJAŻ TRENDY I KOLEKCJE EUFORIA BARW YVES ROCHER

EUFORIA BARW YVES ROCHER

0

Yves Rocher proponuje trzy produkty do makijażu, które prócz żywych barw łączą w sobie wielogodzinną trwałość. Dzięki wodoodpornym kredkom, eye-linerowi we flamastrze oraz wydłużającemu tuszowi do rzęs 360° wykonasz śmiały i wyrazisty makijaż. Sprawdź!

Wodoodporna kredka do oczu (27 zł)

Kredka ma delikatną formułę wzbogaconą wyciągiem z rumianku. Kremowa konsystencja sprawia, że kreskę rysuje się miękko i łatwo rozciera.

Modne, śmiałe kolory (od klasycznej czerni po połyskujący turkus) podkreślają intensywność spojrzenia.

Yves Rocher wodoodporna kredka do oczu

wodoodporne kredki Yves Rocher

Eye-liner we flamastrze (33 zł)

Końcówka tego produktu jest cienka i giętka – można więc narysować precyzyjną kreskę. Kosmetyki utrzymuje się na powiekach do dwunastu godzin, zachowując intensywny, czarny kolor.

Wydłużający tusz do rzęs 360° (49 zł)

Maskarę wyposażono w specjalną szczoteczkę 2 w 1. Łączy ona w sobie zaokrągloną końcówkę, dzięki czemu łatwiej pomalujesz rzęsy w kącikach oczu oraz szczoteczkę wykonaną z elastomeru, którą pokryjesz rzęsy na całej długości bez sklejania.

Yves Rocher

kosmetyki do makijażu Yves Rocher: wodoodporna kredka do oczu, wydłużający tusz do rzęs 360°, eye-liner we flamastrze

Poprzedni artykułINTRACEUTICALS – ULUBIONY ZABIEG MADONNY
Następny artykułZDROWY KOLOR Z PANTENE PRO-V
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.