Strona główna FRYZURY EVA GREEN NA ZŁOTYCH GLOBACH

EVA GREEN NA ZŁOTYCH GLOBACH

0

Międzynarodowa ambasadorka L’Oréal Professionnel, Eva Green, nominowana w kategorii „Najlepsza aktorka w serialu telewizyjnym”, pojawiła się na czerwonym dywanie podczas 73. ceremonii rozdania Złotych Globów w Los Angeles. Prezentowała się wspaniale w nowej fryzurze – lobie!

Eva Green została nominowana za rolę w przebojowym brytyjsko-amerykańskim serialu „Penny Dreadful”. Eva wyglądała urzekająco na czerwonym dywanie w nowym długim nowoczesnym lobie, stworzonym przez stylistę włosów gwiazd, Adira Abergela, za pomocą produktów L’Oréal Professionnel. Zainspirowany głębokim bocznym przedziałkiem Cindy Crawford z lat 90., Adir przerzucił włosy na bok i zdekonstruował ich fakturę, nadając im nieco potargany wygląd. Aby osiągnąć ten efekt, zastosował kultowe produkty z serii Tecni.Art i Infinium.

Długi nowoczesny lob krok po kroku

  • Przygotuj włosy, nakładając L’Oréal Professionnel Dual Stylers Liss & Pump-Up od nasady aż po końce, aby uzyskać sprężystość i objętość. Nadaj włosom fakturę, aplikując L’Oréal Professionnel Wild Stylers Beach Waves na całej długości.
  • Następnie pochyl głowę i wysusz włosy suszarką, przeczesując je rękami, aby nadać im jak największą objętość. Później, używając małej okrągłej szczotki i suszarki, ułóż włosy w głęboki przedziałek i pamiętając, aby pozostawić jak największą objętość u nasady.
  • Za pomocą lokówki stwórz mocno skręcone loki i zepnij je spinkami do czasu wystygnięcia. Po wystygnięciu loków wyjmij spinki i rozczesz włosy w bardzo luźne fale.
  • Na koniec nałóż L’Oréal Professionnel Wild Stylers Next Day Hair od nasady do połowy długości. Wykończ stylizację za pomocą lakieru do włosów L’Oréal Professionnel Infinium Extreme, aby zapewnić jej idealne utrwalenie!

Eva Green, złote globy, modne fryzury, <a href=