Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI Farmona -20C Protect – zimowa linia preparatów ochronnych

Farmona -20C Protect – zimowa linia preparatów ochronnych

0
farmona 20 sportowcy

Zimą ze szczególna troską należy dbać o skórę. Dlaczego? Ponieważ mróz, zimny wiatr, gwałtowne zmiany temperatur oraz gorące, suche powietrze w zamkniętych pomieszczeniach sprawiają, że skóra staje się przesuszona, szorstka, skłonna do podrażnień i zaczerwienień. Głównym celem pielęgnacji powinno być więc izolowanie skóry od niskiej temperatury, utrzymanie odpowiedniej wilgotności naskórka oraz wzmocnienie ochronnego płaszcza hydrolipidowego. I w tym może pomóc zimowa linia -20C Protect marki Farmona.

Zimowa linia preparatów ochronnych Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona wzmacnia naturalne mechanizmy obronne, przynosi natychmiastowa ulgę suchej i spierzchniętej skórze oraz zapewnia długotrwała i skuteczna ochronę w trudnych warunkach atmosferycznych.

Wszystkie kosmetyki z serii –20C Protect zawierają AntiFrost System – kombinację precyzyjnie dobranych składników chroniących przed mrozem, opracowanych na podstawie badań zespołu naukowców i wieloletnich doświadczeń w pielęgnacji skóry.

farmona 20 do twarzyFarmona -20C PROTECT Krem ochronny do twarzy/ na pękające naczynka (75 ml/12 zł)

Zimowy krem ochronny do twarzy to specjalnie opracowana receptura, testowana w ekstremalnych warunkach klimatycznych, zawiera bogactwo składników aktywnych – AntiFrost System, shea butter, ekstrakty z nagietka i kasztanowca, witaminę E, d’Panthenol – które wyjątkowo skutecznie zabezpieczają skórę przed silnym mrozem (nawet do -20°C) i wiatrem oraz gwałtownymi zmianami temperatury. Krem odbudowuje ochronny płaszcz hydrolipidowy, zabezpiecza przed odmrożeniem oraz szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Wzmacnia naczynka krwionośne, zapobiega powstawaniu pajączków oraz uodparnia skórę na wahania temperatury. Łagodzi podrażnienia, likwiduje mikrouszkodzenia spowodowane mrozem i wiatrem. Odżywia, regeneruje i delikatnie natłuszcza. Likwiduje nieprzyjemne uczucie spierzchnięcia i suchości, pozostawia skórę miękką i gładką.

farmona 20 do rakFarmona -20C Protect Krem ochronny do rąk (100 ml/7 zł)

Zimowy krem ochronny do rąk przeznaczony do pielęgnacji spierzchniętych i wysuszonych dłoni, narażonych na działanie silnego mrozu i wiatru. Specjalnie opracowana receptura, testowana w ekstremalnych warunkach klimatycznych, zawiera skoncentrowane składniki aktywne – AntiFrost System, shea butter, naturalny ekstrakt z nagietka i witaminę E- które wyjątkowo skutecznie chronią przed silnym mrozem i zimnym wiatrem oraz gwałtownymi zmianami temperatury. Krem tworzy na powierzchni skóry niewidoczny film hydrolipidowy, który działa jak ochronne rękawiczki, zapobiega odmrożeniom i wyparowywaniu wody z naskórka oraz chroni przed wysuszeniem. Delikatnie natłuszcza i regeneruje skórę, łagodzi podrażnienia, likwiduje szorstkość i zaczerwienienie. Dłonie stają się jedwabiście miękkie, gładkie i przyjemne w dotyku.

farmona 20 dzieciFarmona -20C Protect Zimowy krem ochronny dla dzieci i niemowląt (75 ml/12 zł)

Zimowy krem ochronny dla dzieci i niemowląt przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry dzieci i niemowląt powyżej 6 miesiąca życia, w trudnych warunkach zimowych. Specjalnie opracowana receptura, testowana w ekstremalnych warunkach klimatycznych, zawiera naturalny wosk pszczeli, Softening Complex i d’Panthenol, które wyjątkowo skutecznie chronią przed silnym mrozem (nawet do -20°C), zimnym wiatrem oraz gwałtownymi zmianami temperatury. Krem tworzy na powierzchni skóry wzmocnioną barierę ochronną, która zabezpiecza przed zimnem oraz szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Uodparnia delikatną skórę dziecka na nagłe zmiany temperatury, odbudowuje ochronny płaszcz hydrolipidowy oraz likwiduje zaczerwienienia i uszkodzenia naskórka spowodowane przez mróz. Łagodzi podrażnienia, zabezpiecza przed odmrożeniem. Wzmacnia funkcje ochronne skóry, delikatnie natłuszcza, odżywia i regeneruje.

farmona 20 sportowcyFarmona -20C Protect Ekstremalny krem dla sportowców SPF50 (50 ml/12 zł)

Specjalna receptura testowana w ekstremalnych warunkach klimatycznych, zawiera bogactwo składników aktywnych – AntiFrost System, alantoinę, witaminą E, d-pantenol, lanolinę i filtry UV, które skutecznie zabezpieczają skórę przed silnym mrozem, zimnym wiatrem, gwałtownymi zmianami temperatury oraz tworzą wysoką ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Krem tworzy na powierzchni skóry niewidoczną barierę ochronną, która zabezpiecza przed odmrożeniem i szkodliwym działaniem promieni UV. Delikatnie natłuszcza, odżywia i regeneruje skórę oraz łagodzi podrażnienia i mikrouszkodzenia.

farmona 20 pomadkaFarmona -20C Protect Zimowa pomadka ochronna do ust (4,4 g/5 zł)

Zimowa pomadka ochronna do codziennej pielęgnacji ust, szczególnie podczas silnego mrozu i wiatru. Specjalna receptura, testowana w ekstremalnych warunkach klimatycznych, zawiera bogactwo składników aktywnych – AntiFrost System, witaminę E, wosk pszczeli, olej z wiesiołka oraz filtry UV, które skutecznie chronią przed silnym mrozem i zimnym wiatrem oraz gwałtownymi zmianami temperatury. Pomadka tworzy na ustach film, który zapobiega utracie wilgoci i pękaniu oraz chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Delikatnie natłuszcza i regeneruje przywracając ustom delikatność i miękkość.

Poprzedni artykułPAT&RUB BY KINGA RUSIN – KREM DO TWARZY NA DZIEŃ
Następny artykułMAKIJAŻ NA CHŁODNE DNI