Strona główna FRYZURY KOSMETYKI I AKCESORIA DO WŁOSÓW Farmona Jantar – „bursztynowe” nowości

Farmona Jantar – „bursztynowe” nowości

0
jantar pianka

Lubimy pianki – to naprawdę fajna konsystencja 😉 I producenci kosmetyków chyba myślą podobnie, bo w piance mamy nie tylko kremy do golenia, ale balsamy do ciała czy odżywki do włosów. Oto piankowe nowości Farmona Jantar! Aha, plus suchy szampon – jego obecność jest w pełni uzasadniona, ponieważ tego typu produkty często ratują (no prawie) życie, więc newsów o nich nigdy za wiele 😉

Jantar suchy szamponSuchy szampon z wyciągiem z bursztynu do każdego rodzaju włosów
(180ml/12zł)

Formuła szamponu oparta jest na sprawdzonej i skutecznej recepturze. To owoc wielowiekowych tradycji oraz skutecznego wykorzystywania niezwykłych właściwości bursztynu. Szampon zapewnia natychmiastowe odświeżenie włosów, nadaje lekkości i witalności, redukuje nadmiar sebum, błyskawicznie zwiększa objętość, długotrwale i świeżo pachnie. Nie pozostawia białych śladów i nie obciąża włosów. Zawiera bursztyn, który pielęgnuje, wzmacnia oraz odżywia włosy. Sebum Control System pochłania nadmiar sebum i nadaje włosom objętość. Diatomit absorbuje nieprzyjemny zapach, odświeża włosy i przywraca im lekkość.

pianka jantarOdżywka w piance z wyciągiem z bursztynu do włosów delikatnych i bardzo zniszczonych
(180 ml/12 zł)

Odżywka w piance sprawia, że włosy staja się zregenerowane, odżywione, łatwe do rozczesania i podatne na układanie. Formuła pianki, nie obciąża włosów, zapewnia wygodne dozowanie i stosowanie. Efektywność zawdzięcza aktywnym składnikom kondycjonującym. Bursztyn pielęgnuje, wzmacnia i odżywia włosy, Ceramidy odbudowują strukturę włosów, przywracając im gładkość i sprężystość, Fosfolipidy dogłębnie regenerują i wzmacniają włosy, nadając im jedwabisty połysk.

jantar piankaOdżywka w piance z wyciągiem z bursztynu do włosów słabych i pozbawionych objętości
(180 ml/12 zł)

Odżywka w piance sprawia, że włosy staja się mocne, elastyczne, pełne objętości, łatwe do rozczesania i stylizacji. Formuła pianki, nie obciąża włosów, zapewnia wygodne dozowanie i stosowanie. Efektywność zawdzięcza aktywnym składnikom kondycjonującym. Bursztyn pielęgnuje, wzmacnia i odżywia włosy. Kolagen nadaje włosom sprężystość, zapobiega ich rozdwajaniu się i łamaniu. Keratrix(R) regeneruje uszkodzoną strukturę włosów oraz zwiększa ich wytrzymałość i elastyczność.

jantar piankaOdżywka w piance z wyciągiem z bursztynu do włosów cienkich i przetłuszczających się
(180 ml/12 zł)

Odżywka w piance sprawia, że włosy staja się lekkie, odporne na uszkodzenia, mocne i mniej podatne na przetłuszczanie się. Formuła pianki, nie obciąża włosów, zapewnia wygodne dozowanie i stosowanie. Efektywność zawdzięcza aktywnym składnikom kondycjonującym. Bursztyn pielęgnuje, wzmacnia i odżywia włosy. Keratyna wygładza, regeneruje rozdwojone końcówki i uszkodzone włosy, przywracając im zdrowy wygląd. Niacynamid poprawia kondycję skóry głowy i włosów oraz zmniejszając ich tendencję do przetłuszczania się.

Oto, gdzie możecie kupić (kolejność zachowana) te nowości: