Strona główna PIELĘGNACJA KOSMETYKI I AKCESORIA DO PIELĘGNACJI Farmona Sweet Secret – czekolada, kokos, wanilia… do ciała

Farmona Sweet Secret – czekolada, kokos, wanilia… do ciała

0
farmona sweet secret

Linia kosmetyków do pielęgnacji ciała Farmona Sweet Secret zawsze kusi zniewalającymi zapachami. Ale za ich popularnością przemawia także fakt, że dzięki zawartości aromatycznych ekstraktów pielęgnujących, oraz olejku jojoba i shea butter, kosmetyki te doskonale pielęgnują ciało. Dziś mamy dla Was kilka produktów, których zapachy naprawdę nas urzekły.

Love czekoladove…

Farmona Sweet Secret Czekoladowe masło do ciała 225 ml/14 zł

Aksamitne i gęste masło do ciała Farmona Sweet Secret o kuszącym czekoladowym zapachu, powstało na bazie ekstraktów z czekolady i orzechów pistacji. Odżywcze właściwości naturalnych składników skutecznie pielęgnują ciało, a czekoladowy aromat trwale otula ciało.

farmona masło czekoladoweFarmona Sweet Secret Czekoladowe mleko do kąpieli 500 ml/14 zł

Czekoladowe mleko do kąpieli Farmona Sweet Secret dzięki bogatej recepturze opartej na odżywczych ekstraktach z czekolady i orzechów pistacji doskonale myje skórę nie powodując jej wysuszenia, a czekoladowy zapach dodaje energii i pobudza do działania, wyraźnie poprawiając nastrój. Po kąpieli ciało jest nawilżone, odprężone i aksamitnie gładkie. Regularne stosowanie czekoladowego mleka do kąpieli pomaga dłużej cieszyć się piękną, jędrną i młodą skórą.

farmona mleko czekoladoweFarmona Sweet Secret Czekoladowy Peeling cukrowy 225 g/14 zł

Czekoladowy peeling cukrowy Farmona Sweet Secret dzięki bogatej recepturze opartej na odżywczych ekstraktach z czekolady i orzechów pistacji skutecznie wspomaga wyszczuplanie, a kryształki cukru delikatnie złuszczają martwe komórki naskórka, poprawiając mikrokrążenie i jędrność skóry. Naturalne składniki zawarte w produkcie pielęgnują i doskonale wygładzają ciało. Regularne stosowanie czekoladowego peelingu do ciała zapewnia uczucie wypielęgnowanej i jedwabiście gładkiej skóry, a czekoladowy zapach dodaje energii i wyraźnie poprawia nastrój.

farmona peeling czekoladowy

Niezły z niego kokos!

Farmona Sweet Secret Kokosowy mus do ciała 225 ml/14 zł

Kokosowy mus Farmona Sweet Secret dzięki bogatej recepturze doskonale nawilża, odżywia i regeneruje skórę, przywracając jej aksamitną gładkość i delikatność. Regularne stosowanie kokosowego musu do ciała daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej i pachnącej skóry.

farmona mus do ciałaFarmona Sweet Secret Kokosowy olejek do kąpieli 500 ml/14 zł

Kokosowy olejek do kąpieli Farmona Sweet Secret dzięki bogatej recepturze doskonale myje i pielęgnuje ciało. Olejek natłuszcza i nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i miłą w dotyku. Regularne stosowanie kokosowego olejku do kąpieli poprawia kondycję i wygląd skóry, zapobiegając jej wysuszeniu. Po kąpieli skóra staje się miękka i aksamitnie gładka, otulona kokosowym zapachem.

farmona olejek kokosFarmona Sweet Secret Kokosowy Sorbet do mycia ciała 225 ml/14 zł

Kokosowy sorbet Farmona Sweet Secret dzięki bogatej recepturze doskonale myje, oraz natłuszcza i wygładza skórę, poprawiając jej kondycję i wygląd. Regularne stosowanie kokosowego sorbetu przeciwdziała wysuszeniu skóry, doskonale nawilża i odżywia. Skóra na długo pozostaje świeża, jedwabiście gładka i pachnąca.

farmona sorbet kokos

Farmona Sweet Secret Kokosowy krem do rąk i paznokci 100 ml/7 zł, 30 ml/3 zł

Kokosowy krem do rąk Farmona Sweet Secret intensywnie nawilża, wygładza i regeneruje skórę dłoni, łagodzi podrażnienia, likwiduje szorstkość naskórka. Regularne stosowanie kremu daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej i pachnącej skóry.

farmona krem kokos

Ave wanilia!

Farmona Sweet Secret Waniliowy krem do ciała 225 ml/14 zł

Waniliowy krem do ciała Farmona Sweet Secret powstał na bazie ekstraktu z wanilii i indyjskich daktyli, wzbogacony dodatkowo witaminą E, zapewnia doskonale nawilżenie, wygładzenie i regenerację skóry, przywracając jej aksamitną gładkość, miękkość i delikatność. Regularne stosowanie kremu, zapewnia uczucie wypielęgnowanej i aksamitnie gładkiej skóry, a waniliowy zapach dodaje energii i wyraźnie poprawia nastrój.

farmona krem waniliaFarmona Sweet Secret Waniliowy scrub do mycia ciała 225 ml/14 zł

Waniliowy scrub Farmona Sweet Secret powstał na bazie nawilżającego ekstraktu z wanilii i dojrzałych daktyli. Łagodne drobinki peelingujące zanurzone w lekkim, pachnącym żelu dokładnie oczyszczają skórę, usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka, poprawiając mikrokrążenie i pobudzając skórę do odnowy. Regularne stosowanie waniliowego peelingu zapewnia uczucie wypielęgnowanej i aksamitnie gładkiej skóry, a waniliowy zapach dodaje energii i wyraźnie poprawia nastrój.

farmona scrub wanilia

Farmona Sweet Secret Waniliowy krem do rąk i paznokci 100 ml/7 zł

Waniliowy krem do rąk Farmona Sweet Secret intensywnie nawilża, wygładza i regeneruje skórę dłoni, łagodzi podrażnienia, likwiduje szorstkość naskórka. Regularne stosowanie kremu daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej i pachnącej skóry.

farmona krem wanilia

(Prawie) niebieskie migdały

Farmona Sweet Secret Migdałowy balsam do ciała 225 ml/14 zł

Migdałowy balsam Farmona Sweet Secret dzięki bogatej recepturze doskonale nawilża, wygładza i regeneruje skórę przywracając jej aksamitną gładkość, miękkość i delikatność. Regularne stosowanie migdałowego balsamu do ciała daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej i pachnącej skóry.

farmona balsam migdałFarmona Sweet Secret Migdałowy peeling do mycia ciała 225 ml/14 zł

Migdałowy peeling Farmona Sweet Secret dzięki specjalnie opracowanej recepturze, na bazie ekstraktu ze słodkich trufli i migdałów dba o nawilżenie i równowagę lipidową skóry, trwale poprawiając jej kondycję i wygląd. Łagodne drobinki peelingujące zanurzone w lekkim, pachnącym żelu dokładnie oczyszczają skórę, usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka, poprawiając mikrokrążenie i pobudzając skórę do odnowy. Regularne stosowanie migdałowego peelingu zapewnia uczucie wypielęgnowanej i aksamitnie gładkiej skóry, a migdałowy zapach dodaje energii i wyraźnie poprawia nastrój.

farmona peeling migdał

Farmona Sweet Secret Migdałowy krem do rąk i paznokci 100 ml/7 zł

Migdałowy krem do rąk Farmona Sweet Secret intensywnie nawilża, wygładza i regeneruje skórę dłoni, łagodzi podrażnienia, likwiduje szorstkość naskórka. Regularne stosowanie kremu daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej i pachnącej skóry.

farmona krem migdał

Tylko w sezonie zimowym: ach ten orzech i Ty pierniczku…

Farmona Sweet Secret Orzechowy balsam do ciała 225 ml/14 zł

Balsam Farmona Sweet Secret powstał na bazie ekstraktu z orzechów macadamia i karmelu, dzięki czemu skutecznie pielęgnuje skórę, pozostawiając długotrwały, orzechowy zapach. Bogata receptura balsamu doskonale nawilża, wygładza i regeneruje, przywracając skórze aksamitną gładkość, miękkość i delikatność. Regularne stosowanie migdałowego balsamu do ciała daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej skóry.

farmona balsam orzechFarmona Sweet Secret Orzechowy scrub do mycia ciała 225 ml/14 zł

Scrub Farmona Sweet Secret dzięki bogatej recepturze, opartej na bazie ekstraktu z orzechów macadamia i karmelu doskonale dba o nawilżenie i równowagę lipidową skóry, trwale poprawiając jej kondycję i wygląd. Drobinki peelingujące zanurzone w gęstym, pachnącym żelu, dokładnie oczyszczają skórę, usuwają zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka, poprawiają mikrokrążenie i pobudzają skórę do odnowy. Regularne stosowanie migdałowego peelingu zapewnia uczucie wypielęgnowanej i aksamitnie gładkiej skóry, a wyjątkowo apetyczny orzechowy zapach dodaje energii i wyraźnie poprawia nastrój.

farmona scrub orzechFarmona Sweet Secret Piernikowy balsam do ciała 225 ml/14 zł

Balsam do ciała Farmona Sweet Secret o aksamitnej konsystencji i zmysłowym, piernikowym zapachu powstał na bazie ekstraktu z miodu i imbiru, dzięki czemu skutecznie pielęgnuje skórę, pozostawiając długotrwały, urzekająco słodki zapach. Bogata receptura balsamu doskonale nawilża, wygładza i regeneruje, przywracając skórze aksamitną gładkość, miękkość i delikatność. Regularne stosowanie migdałowego balsamu do ciała daje uczucie wypielęgnowanej, jedwabiście gładkiej skóry.

farmona balsam piernikFarmona Sweet Secret Piernikowy peeling cukrowy do mycia ciała 225 g/14 zł

Piernikowy peeling cukrowy Sweet Secret dzięki bogatej recepturze opartej na ekstraktach z miodu i imbiru skutecznie wspomaga wyszczuplanie, a kryształki cukru delikatnie złuszczają martwe komórki naskórka, poprawiając mikrokrążenie i jędrność skóry. Naturalne składniki zawarte w produkcie odżywiają i doskonale wygładzają ciało. Regularne stosowanie peelingu do ciała zapewnia uczucie wypielęgnowanej i jedwabiście gładkiej skóry, a zniewalający piernikowy zapach wyraźnie poprawia nastrój.

farmona scrub piernik