Strona główna PERFUMY DAMSKIE PERFUMY FELICITY ORIFLAME

FELICITY ORIFLAME

0

Felicity Oriflame

Felicity (Oriflame, EDT, 89 zł/50 ml)

Nowa woda toaletowa Oriflame Felicity przywodzi na myśl fascynujący i pełen przepychu świat Bollywood. Tworząc ją, specjaliści Oriflame inspirowali się bogactwem Indii – pałaców skąpanych w złotym blasku słońca oraz bujnych ogrodów porośniętych egzotycznymi kwiatami.

Kompozycja zapachu

Zapach ten został stworzony specjalnie dla kobiet, które chciałyby, choć na chwilę przenieść się do dalekiej egzotycznej krainy…  

nuta głowy – cytryna, brzoskwinia, cynamon, śliwka

nuta serca – jaśmin, kwiat pomarańczy, frezja

nuta bazy – wanilia, piżmo, drzewo sandałowe

Wanilia, która wzbogaca wodę toaletową Felicity, pochodzi z zasobów fundacji Eco-Agri Research (EARF). Jest to organizacja non-profit, która promuje zrównoważone rolnictwo ekologiczne w południowych Indiach. EARF inwestuje również w projekty bezpośrednio wspierające hinduskich rolników i ich otoczenie poprzez np. budowanie studni, dróg i szkół.

Flakon zapachu 

Flakon wody toaletowej Felicity zainspirowany jest stylistyką indyjskiej architektury. Przywodzi na myśl Taj Mahal oraz sławne hinduskie kopuły przepięknych pałaców i świątyń. Bursztynowy kolor ucieleśnia połyskujące ciepło gorącego zachodu słońca nad indyjską ziemią. Korek butelki to nawiązanie do filarów egzotycznych hinduskich budowli.