Strona główna MODA KOLAŻE I STYLIZACJE FRANCJA ELEGANCJA!

FRANCJA ELEGANCJA!

1

Francuski styl to przede wszystkim pewność siebie, świadomość swojego ciała i uczynienie ze swoich kompleksów atutów. To również klasa i konsekwencja w modzie. Paryżanki opanowały do perfekcji sztukę tworzenia stylizacji prostych, ale jednocześnie eleganckich, uniwersalnych i wygodnych, dlatego wciąż są wzorem do naśladowania dla wielu kobiet.

Francuzki nie podążają ślepo za trendami. Kochają klasykę, minimalizm, a ich stylizacje to połączenie niewymuszonej elegancji z prostotą, która daje im swobodę i dobre samopoczucie w każdej sytuacji. Nutka nonszalancji, i wyjątkowe stylizacje wzbogacone odrobiną luksusu sprawiają, że klasyka w ich wykonaniu nigdy nie jest przewidywalna i nudna, dlatego w szafie każdej paryżanki prócz białych koszul, czarnych spodni i jeansów znajdują się dobrze skrojone marynarki, spódnice w wersji midi
i koronkowe sukienki.

Kolorystyka jaka dominuje we francuskim stylu to przede wszystkim beż, biel, granat i czerń. Nie oznacza to jednak, że paryżanki pomijają mocne kolory lub modne od kilku sezonów pastele. Takie barwy również mają swoje miejsce w szafie, ale dotyczą raczej dodatków- apaszek i torebek lub ubrań na specjalne okazje.

Zobacz stylizacje we francuskim stylu i dowiedz na czym polega fenomen typowej paryżanki!

stylizacja2346

1 KOMENTARZ