Strona główna PIELĘGNACJA MĘSKA PIELĘGNACJA GERARD BUTLER CZY HUGH LAURIE?

GERARD BUTLER CZY HUGH LAURIE?

Obaj przystojni, obaj utalentowani, obaj są ambasadorami marki L’Oréal. Który z przystojnych aktorów zwycięży w naszym pojedynku – Gerard Butler czy Hugh Laurie? Głosuj!

Gerard Butler

Urodził się w Szkocji. Po siedmiu latach studiów prawniczych, postanowił zająć się aktorstwem :-). Zaczął od teatru, do którego w trakcie trwania swojej kariery wielokrotnie powracał. To nie tylko utalentowany aktor i producent, ale również prawdziwy wzór męstwa i bohaterstwa. Podczas kręcenia zdjęć do swojego debiutanckiego filmu uratował chłopca tonącego w rzece Tay, za co otrzymał Certyfikat Męstwa przyznawany przez brytyjskie Royal Humane Society.

Hugh Laurie

Brytyjczyk z Oxfordu po raz pierwszy przed kamerą pojawił się w 1975 roku. Od tamtego czasu wystąpił w ponad 20 filmach i serialach. Prawdziwą popularność przyniosła mu rola ekscentrycznego, antyspołecznego, ironicznego, obdarzonego czarnym humorem Dr. Gregory’ego House’a w popularnym, amerykańskim serialu „Dr House”. Hugh Laurie jest też pisarzem, muzykiem, prowadzi także działalność społeczną. Wolne chwile aktor poświęca muzyce, motocyklom i rodzinie.

Poprzedni artykułEWA FARNA DLA SUBWAY
Następny artykułRADIANCE BRITNEY SPEARS
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]