GLAMOUR MOMENTS

GLAMOUR MOMENTS

1748
0
PODZIEL SIĘ

Najnowsza kolekcja fryzur wizytowych i ślubnych Trendy Hair Fashion to klasyka w stylu glamour, podlana ogromną ilością fantazji. Ekstremalnie długie włosy – kwintesencja kobiecości – stają się materiałem, z którego fryzjerzy projektuj ą upięcia.

Glamour Moments

Patrząc na nią, nie wiesz, czy to panna młoda, czy może aktorka na czerwonym dywanie. Z jednej strony kobieca i delikatna, z drugiej wyrazista i pewna swego. Jej nienagannie ugładzone włosy delikatnymi puklami czule okalają jej twarz, albo dumnie pną się w górę, spięte w misternie skonstruowanym koku.

Glamour Moments

Są takie momenty w życiu każdej kobiety, kiedy chce wyglądać jak gwiazda na czerwonym dywanie. To właśnie glamour moments. Czas blasku i nieskazitelnego pi ękna. Nie można zamówić pogody, ani przewidzieć przebiegu wieczoru, jedno co musi być pewne, to włosy. Czapki z głów panowie, oto jej wysokość fryzura!

Glamour Moments

Tu nie ma miejsca na rozczochranie i roztargnienie. Włosów nie czesze już wiatr, ale architekt. Każdy kosmyk jest idealnie lśniący i zdyscyplinowany – włosy doskonale znają swoje miejsce. Wiedzą, że biorą udział w ważnym wydarzeniu, że wszystkie oczy zwrócą się w ich stronę, że lada chwila błyskać będą flesze. Wytrzymają wiele, nienaruszone dotańczą do rana. Na zdjęciach z balu zachwycać będą już na zawsze.