Strona główna PIELĘGNACJA MĘSKA PIELĘGNACJA GOŁO I WESOŁO

GOŁO I WESOŁO

0
AKCESORIA DLA MĘŻCZYZN GOŁO I WESOŁO

Coraz częściej faceci golą całe ciało, nie tylko twarz. Pachy, brzuch, plecy, a nawet nogi. Moda? Chyba bardziej wygoda, higiena i estetyka. Temu trendowi uległo już 19 milionów Europejczyków. Poznajcie urządzenie, które specjalnie dla nich opracowała marka Braun.

BodycruZer to, mówiąc językiem jej producentów, „golarka do ciała ze zintegrowanym trymerem i maszynką Gillette Fusion”. Co to oznacza w praktyce i za co panowie powinni ją polubić?

  • Ma trzy opcje usuwania włosków: trim – skracanie włosków elektrycznym trymerem, trim & shave – podcinanie i od razu golenie, oraz shave – golenie (użyto do tego ostrza Gillette Fusion). Dzięki temu pozwala usuwać zarost o różnej długości i gęstości, z dowolnych części ciała.
     
  • Urządzenie można stosować na suche lub mokre ciało. To wygodne rozwiązanie, daje poczucie wyboru.
     
  • BodycruZer został wyróżniony w najbardziej znanym międzynarodowym konkursie wzornictwa przemysłowego Red Dot – to informacja dla tych, którzy cenią w rzeczach design, nie tylko funkcjonalność.

Golarka BodycruZer Braun 
Golarka BodycruZer (Braun, 199 zł)

Poprzedni artykułO CO PYTAĆ PRZED ZABIEGIEM?
Następny artykułCZY MĘŻCZYŹNI WOLĄ BLONDYNKI?
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.