Strona główna MODA NOWE KOLEKCJE GUESS CONNECT TOUCH – NOWY FASHION SMARTWATCH

GUESS CONNECT TOUCH – NOWY FASHION SMARTWATCH

0
guess

Na największych targach zegarkowych na świecie, odbywających się w szwajcarskiej Bazylei, amerykański dom mody Guess zaprezentował swój najnowszy smartwatch – Guess Connect o nazwie Touch. Wygląda obłędnie – bardzooo fashion 🙂

AndroidWear_CONNECT_LadiesW 2015 roku Guess jako pierwsza marka na świecie w segmencie fashion zaprezentował analogowo-cyfrowy smartwatch. Nowa kolekcja została wyposażona w procesor Qualcomm Snapdragon Wear 2100, który pozwala na łączenie funkcjonalności z modnym designem wpisującym się w ramy amerykańskiego brandu. Jak sama nazwa wskazuje – Guess Connect Touch posiada dotykowy ekran. Z poziomu zegarka można odbierać jak i odpisywać wiadomości tekstowe, e-maile, a także nawiązywać połączenia telefoniczne, a wszystko to bez konieczności synchronizacji ze smartphonem. Wystarczy połączyć smartwatch z dostępną siecią WIFI, aby swobodnie wykonać każdą z tych czynności. Za pomocą Google Play na zegarek można ściągnąć dowolną aplikację np. mapy, słownik, czy też Ubera, którego zamówimy bez sięgania po telefon. Aktywnym fit freakom Guess Connect Touch zmierzy spalone kalorie, przebyte kilometry i czas kolejnych życiowych rekordów. Ciekawą i przydatną funkcją jest również możliwość ustawienia zabezpieczenia zegarka w postaci PIN’u. Guess Connect Touch współpracuje z systemami operacyjnymi IOS oraz Android, a żywotność baterii przy regularnym użytkowaniu wynosi 24h.

guessJak w każdym swoim projekcie, Guess mocno postawił na sferę wizualną zegarków, tak aby wpisywały się w modowe ‘DNA’ marki. Dlatego też, położono nacisk na personalizację smartwatcha. Każdy posiada około 100 różnych wariacji kolorystycznych i designerkich tarcz, które swobodnie można zmieniać i ustawiać wedle uznania i stylu.

Guess Connect Touch będzie dostępny jesienią tego roku w 16 wersjach kolorystycznych, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet o średnicy 41mm i 44mm oraz grubości zaledwie 11,85 mm.

Guess-Connect-Touch-TarczeCeny zegarków nie są jeszcze znane.