Strona główna PERFUMY DAMSKIE PERFUMY Yves Saint Laurent – nowa woda perfumowana Mon Paris

Yves Saint Laurent – nowa woda perfumowana Mon Paris

0

Yves Saint Laurent prezentuje nową damską wodę perfumowaną Mon Paris. To, według domu mody YSL, zapach dla współczesnych kochanków z całego świata, inspirowany Paryżem. Brzmi romantycznie…

W czasach, kiedy codziennością stały się portale randkowe, a kobiety są bardziej niezależne, wolna miłość święci triumfy. Wykracza poza społeczne standardy, jest przelotna, za to pełna namiętności i pasji. Nieważne co przyniesie jutro, liczy się dziś. Po co przestrzegać wczorajszych reguł i próbować zaspokajać oczekiwania innych? Wszystko zamienia się miejscami…

perfumy-yslŚwietlisty, zniewalający, zmysłowy

Szalona miłość pozostawia po sobie niezwykły ślad. Mon Paris to przewrotna reinterpretacja tradycyjnych szyprowych nut. Szypr w tradycyjnym wydaniu już dawno przeszedł do klasyki gatunku. Jego piękna, lecz rygorystyczna i surowa budowa skrywa w sobie paryski szyk. Mon Paris komponuje ją na nowo. W rezultacie powstaje nowoczesny aromat, dzieło wybitnych kreatorów: Oliviera Crespa, Dory Baghriche oraz Harry’ego Fremonta. Urzekający biały szypr łączy nuty paczuli z białymi akordami i równoważy je piżmową zmysłowością. Mon Paris łamie zasady i zmienia wszystko, tak jak miłość.

Akordy pełne pasji

Na niezwykłą kompozycję białego szypru składają się dwa nowe akordy. Bieluń – kwiat wzbudzający niepokój i ekscytację. Ulotny w ciągu dnia, po zachodzie słońca przepełnia powietrze gęstym aromatem. Dwa rodzaje paczuli. Z jednej strony esencja gwatemalskiej paczuli, ceniona ze względu na drzewny, ambrowy ton, z drugiej paczulowe serce indonezyjskiej odmiany, znanej z ciepłych, korzennych akordów. W połączeniu z piżmem, rozwija się w unikalną kombinację przesyconą lekkością, bielą i czystością. Złamana klasyka. Oto nowy, zjawiskowy akord.

Odwrócona struktura

Harmonijna kompozycja otwiera się nutami głowy o dynamicznym usposobieniu kalabryjskiej bergamotki. Łączy się ze świeżością malin i truskawek oraz chrupiącymi i soczystymi akordami gruszki. Zamiast osadzać zapach w jednym centralnym rdzeniu, Mon Paris oparto na czystych, świeżych nutach – płomienna piwonia podsycana bogactwem indyjskiego absolutu jaśminu Sambac, bielunia i paczuli. W nutach głębi szypr łączy się z piżmem. Całość spaja ciepły, zmysłowy, mineralny ambrox, wtóruje mu ciemny mech.

Uwodzicielski początek

Flakon Mon Paris stanowi hołd złożony kobiecie Mon Paris, pełnej pasji wielbicielce rock’a, stylowej i niczym nieskrępowanej. Zainspirowana archiwalnymi szkicami lavallières, czyli klasycznych kokard przewiązywanych pod kołnierzem eleganckiej bluzki, projektantka akonów Catherine Krunas wykorzystała ten motyw w jego odwróconej wersji. Kształt akonu nawiązuje do prostokątnej formy damskiej wersji smokingu. Grube szkło odbija bogactwo i śmiałość kroju marynarki, podczas gdy krawędzie akonu zostały subtelnie zaokrąglone, symbolizując kobietę zatopioną w ramionach kochanka.

para1Crista Cober i Jeremie Laheurte

Kanadyjska modelka, pasjonatka podróży, prawdziwie wolny duch, niezależna kobieta Yves Saint Laurent. W każdej scenie filmu Mon Paris jej spojrzenie hipnotyzuje, a ruchy ciała zgrywają się z rytmem natury i nocnym oddechem Paryża. Pochłonięta przez miłość, przyprawiającą o zawrót głowy.

I francuski aktor, niepoprawny marzyciel. W lmie Mon Paris bierze udział w miłosnej grze pełnej wzlotów, upadków. Nie dba o opinie innych, wpatrzony jest jedynie w kochankę. Prawdziwy mężczyzna Yves Saint Laurent. Zatraceni w objęciach współcześni kochankowie zawieszeni na granicy czasu, przemierzają ulice Paryża, nie ustając w poszukiwaniu przygód. Ich pocałunki trwają aż do utraty tchu. Pomiędzy snem i jawą, w pogoni za płomiennym uczuciem i zmysłowością. Oto nowa ścieżka wytyczona dla wszystkich szaleńczo zakochanych.

Rekomendowana cena detaliczna: 30 ml/269 zł, 50 ml/389 zł, 100 ml/569 zł