Strona główna DZIEJE SIĘ HOROSKOP NA 2011 ROK

HOROSKOP NA 2011 ROK

0

Jaki to będzie dla Ciebie rok? W pracy, miłości, przyjaźni, urodzie? Podpowie ci nasz specjalny horoskop urodowy.

 KOZIOROŻEC 22.12-19.01KOZIOROŻEC
22.12-19.01

W tym roku czeka cię wiele sukcesów! Jednak twoje plany mogą zostać zachwiane, gdyż cały czas odczuwać będziesz silną presję ze strony otoczenia. Nie daj się wykorzystać tym, którzy chcą żerować na twoich sukcesach. Praca grupowa? Ok, ale uważaj, aby nie zamieniła się w pracę za innych. W życiu towarzyskim czeka cię w tym roku mały zastój. Docenisz czas spędzony samotnie w zaciszu własnego domu. I choć twoi znajomi i rodzina będą naciskać, abyś spędzała z nimi więcej czasu, nie rób nic na siłę. Jeśli nie masz ochoty, nie wychodź, gdyż takie wyproszone spotkania mogą wywoływać w tobie frustrację i w efekcie zakończyć się kłótnią z bliskimi.

Uroda i styl: masz w sobie wiele wdzięku i koniecznie to wykorzystaj w tym roku! Dzięki temu wiele spraw załatwisz szybciej i łatwiej. Zwróć uwagę na swój wizerunek podczas nowych rozmów o pracę i spotkań biznesowych – prosty, przekonujący i zdecydowany (nawet trochę męski) styl jest stworzony właśnie dla Ciebie! Ponieważ w planach masz spokojne wieczory w domowym ciepełku, polecamy Ci na ten czas domowe zabiegi spa, np. rozgrzewające kąpiele, maseczki, aromaterapię (sprawdź, jakie OLEJKI DO NIEJ WYKORZYSTAĆ).

 

 WODNIK 20.01-18.02 WODNIK
20.01-18.02

Układ planet zapowiada dla Wodników rok pełen sukcesów. W 2011 roku staniesz się prawdziwą indywidualistką, będziesz doskonale wiedzieć, czego chcesz, i bez problemów osiągniesz wszystkie cele. Niestety zachłyśnięta własnymi sukcesami możesz przestać dostrzegać innych, a to doprowadzi do problemów zarówno w miłości, jak i w przyjaźni. I choć najpierw nie będzie ci to przeszkadzać (w tym roku obca ci będzie potrzeba bycia z kimś w bliskich relacjach), to przez nierozważne zachowanie w niedalekiej przyszłości możesz poczuć się bardzo samotna. Wodniki, bądźcie więc ostrożne – może czasem warto zwolnić, by ktoś bliski mógł dotrzymać wam kroku?

Uroda i styl: Przed tobą wiele podróży i rok poznawania świata, także eksperymentów urodowych. Jeśli marzyłaś o jakimś kosmetyku, zabiegu itp., najwyższa pora, aby z niego skorzystać. W czasie wakacji skuś się na lokalny masaż, kup sobie jakiś oryginalny olejek, zapach, kojarzący się z danym miejscem – będzie cię cieszył przez cały rok. Uważaj jednak przy tym na finanse – w pierwszej połowie roku spłać wszystkie długi i rozwiąż niezakończone spory, gdyż pod koniec roku mogą przynieść negatywne konsekwencje.

 

 RYBY 19.02-20.03RYBY
19.02-20.03

Nowy rok może przynieść dla ciebie wiele zmian, ale nie obawiaj się ich. W twoim życiu wszystko zdaje się mieć dwojaki charakter, 2011 rok nie będzie inny. Kiedy w życiu zawodowym, finansowym i naukowym odnosić będziesz same sukcesy, to perspektywy w życiu rodzinnym, miłosnym i towarzyskim nie rysują się już tak pozytywnie. W połowie roku będziesz musiała zastanowić się, czy relacje, które stworzyłaś ze swoim otoczeniem (rodziną, przyjaciółmi i partnerem), na pewno są dla ciebie (i innych) satysfakcjonujące. Istnieje duża możliwość, że zwątpisz w sens długotrwałego już związku i prawdopodobnie nie będziesz się mylić. Ale bez obaw: koniec jednej rzeczy jest zapowiedzią początku kolejnej – jeszcze pod koniec tego roku bądź w następnym. Ostatecznie będą to zmiany na lepsze:-)!

Uroda i styl: w twoim znaku po raz pierwszy od ponad 150 lat będzie rządził w tym roku Neptun – a to oznacza niezwykłą kreatywność i duchowe przebudzenie. Będziesz mieć siłę i ochotę realizować swoje najśmielsze marzenia. Może więc pora zmienić styl? Albo podjąć skuteczną walkę z lekką nadwagą? Ponieważ masz teraz rozbudzoną wyobraźnię, dobrą metodą motywacji będzie wizualizacja efektów.

 

 

 BARAN 21.03-19.04 BARAN
21.03-19.04

Rok 2011 zapowiada się dla Baranów wyjątkowo obiecująco. Po paru cięższych latach w końcu osoby urodzone pod tym znakiem mogą oczekiwać samych sukcesów zarówno finansowych, jak i zawodowych. Nawet jeśli na twojej drodze staną jakieś trudności, z łatwością sobie z nimi poradzisz. Gorzej w życiu rodzinnym i uczuciowym – tutaj dla przeciwwagi może pojawić się trochę zawirowań. Ale, kochane Barany, bez obawy! Jeśli będziecie bacznie słuchać swoich bliskich, wszelkie spięcia szybko się skończą.

Uroda i styl: czas na powrót do natury! W tym roku masz szansę naprawdę zaprzyjaźnić się z pielęgnacją i kosmetykami naturalnymi. Będziesz wyjątkowo wrażliwa na ich zapachy, konsystencję i filozofię. Chcesz zacząć już teraz? Zapraszamy do naszego działu EKO-BEAUTY.

 

 BYK 20.04-21.05BYK
20.04-21.05

Byki, strzeżcie się! W pierwszej połowie 2011 roku los na waszej drodze postawić może wiele przeszkód. Musisz zachować wyjątkową czujność w kwestii kariery i pieniędzy, gdyż ktoś może próbować cię wykorzystać bądź oszukać. Ale głowa do góry! Twój z natury uparty charakter pomoże ci przetrwać wszelkie zawirowania. Ponadto wszelkie problemy wynagrodzone zostaną ci szczęściem w miłości i życiu imtymnym. W 2011 roku będziesz kochać i będziesz kochana! To idealny czas na znalezienie partnera, wyznanie długo skrywanej miłości czy zacieśnienie więzi z obecnym ukochanym!

Uroda i styl: aby osłodzić sobie trudy tego roku, nie szczędź na przyjemnościach kosmetycznych – zadbana i piękna będziesz mieć większą pewność siebie i siłę do pokonywania przeszkód. Uważaj na dietę – łatwo zajadać problemy, ale potem trudniej pozbyć się zbędnych kilogramów. W tym roku powinnaś również zważać na swoje zdrowie, gdyż osoby urodzone w tym czasie będą wyjątkowo podatne na wszelkie choroby.

 

 BLIŹNIĘTA 22.05-22.06BLIŹNIĘTA
22.05-22.06

Bliźnięta, to będzie dla was wyjątkowo spokojny rok. Bez zawirowań, wielkich emocji czy wyjątkowych niespodzianek. Ktoś może próbować zaszkodzić ci w twojej karierze, ale bez większych rezultatów. Nie wpłynie to też na twoje finanse. Życie rodzinne i miłosne będzie dla ciebie kojąco zaspakajające. Spokój, spokój i jeszcze raz spokój. Korzystaj z tego dobrego okresu, doceń to, co dał ci los i relaksuj się:-)!

Uroda i styl: mogą cię czekać drobne problemy zdrowotne, więc warto, byś zwróciła uwagę na swoje samopoczucie. Pomogą ci rytuały relaksacyjne, odprężające zabiegi w spa, masaże. A w perfumerii – poszukiwanie nowych zapachów, na które jesteś bardzo podatna. Sprawdzaj nowości w naszym dziale ZAPACHY.

 

 RAK 23.06-22.07RAK
23.06-22.07

To będzie ekscytujący rok dla wszystkich Raków! Czeka was wiele ekscytujących emocji, zawirowań i zwrotów akcji. Wszystko, czego się przy tym dotkniesz, zamieniać się będzie w złoto. Tylko uwaga, trochę cierpliwości! Czasem chciałabyś, aby wszystko działo się o wiele szybciej. Niestety, niektóre rzeczy potrzebują czasu. 2011 rok to dla ciebie idealny czas na kreatywne działania i autorozwój. Dobrym pomysłem jest zapisanie się na dodatkowe szkolenia, gdyż wszelką nową wiedzę będziesz przyswajać z olbrzymią łatwością. W tym roku otacza cię aura sukcesu, dlatego warto zastanowić się również nad założeniem włanego biznesu. W życiu miłosnym musisz zachować czujność w pierwszej połowie roku. Może to być wyjątkowo trudny okres, szczególnie jeśli chcesz ratować bądź odbudować swój związek. I mała rada: pogódźcie się z tym, kochane Raki, że nie zawsze musicie mieć rację, a oszczędzi wam to wielu przykrości.

Uroda i styl: Ponieważ to idealny czas na naukę, polecamy także kursy np. makijażu. Najwyższa pora, aby w końcu zmierzyć się z „trudnymi” tematami urodowymi, np. rysowaniem kresek. Przez swój wygląd będziesz wyrażać siebie, tak że nie bój się eksperymentów i dopasowywania stroju, makijażu czy fryzury nie tylko do okazji, ale też nastroju. Zapraszamy też do wzięcia udziału w naszej akcji METAMORFOZ z udziałem profesjonalistów od wizerunku.

 

 LEW 23.07-22.08LEW
23.07-22.08

Drogie Lwy, można wam w tym roku jedynie pozazdrościć! W pracy same sukcesy, wszelkie drzwi będą stać przed tobą otworem, ludzie będą ciebie podziwiać i doceniać. W tym roku zbierzesz plony swojej ciężkiej pracy. Nie czekaj jednak bezczynnie na sukces. Wykorzystaj ten korzystny dla siebie czas na nowe inwestycje i przedsięwzięcia. Mimo dobrej passy możesz przeżywać skrajne emocje, szczególnie w życiu uczuciowym. Postaraj się spojrzeć na sprawę spokojnie, oceń racjonalnie sytuację i nie panikuj, a wszystko dobrze się ułoży.

Uroda i styl: po prostu lwicy salonowej! Aby przyciągać sukcesy, powinnaś wyglądać jak milion dolarów! Ten rok to czas na odkrywanie w drapieżnym kocie kobiecej natury, ale z pazurem – czerwone usta, bluzki z dekoltem, sukienki podkreślające kształty, nowa, zdecydowana fryzura!

 

 PANNA 23.08-22.09PANNA
23.08-22.09

2011 rok przyniesie ci dużo spokoju i refleksji. To będzie czas na delektowanie się prostymi przyjemnościami. Nie będzie ci przeszkadzać brak emocjonalnych zawirowań w życiu, wręcz przeciwnie. Docenisz prostotę codzienności, ciesząc się każdą jej chwilą. Nowy rok to dla ciebie także doskonały czas na budowanie kariery i długoterminowych związków. Choć jeśli jesteś już w stałym związku, na początku roku możesz mieć ciężki okres w swoim życiu uczuciowym. Uparcie dążąc do założonego przez siebie celu, możesz dodatkowo pogorszyć sprawę. Postaraj się nie być zbyt uparta, przynajmniej do czerwca!

Uroda i styl: jako fanka naturalności, nie obejdziesz się w tym roku bez ekokosmetyków (o nowościach piszemy w naszym dziale EKO-BEAUTY). Bądź też bardziej spontaniczna, jeśli chodzi o styl – uwielbiasz dbałość o detale, ale czasami szkoda czasu i wysiłku, bo można przedobrzyć. I tutaj postaw na naturalność i odrobinę luzu – lekki kobiecy styl będzie ci służył w tym roku.

 

 SKORPION 23.10-22.11WAGA
23.09-22.10

Nowy rok zapowiada się dla ciebie dość spokojnie. A to przyniesie ci wiele szczęścia, bo nikt tak jak ty nie ceni sobie spokoju;-) Podejmując decyzje związane z karierą lub finansami, musisz być czujna, gdyż przez jakieś przeoczenie możesz wpaść w drobne tarapaty. Ale bez paniki! Dzięki swojej wrodzonej rozwadze i spokojowi w działaniach wybrniesz z każdego kłopotu. Nie warto zatem się nimi przejmować. Niezależnie od tego, czy jesteś singielką, czy też pozostajesz w stałym związku, w tym roku ktoś wyjątkowy zwróci na ciebie uwagę… z wzajemnością. Choć będzie cię kusić, by skorzystać z okazji, nie daj się zwieść! Ten romans – choć gorący – szybko się wypali, pozostawiając nieprzyjemne blizny…

Uroda i styl: spokojne podejście do życia będzie mieć pozytywny wpływ na kondycję twojej skóry, więc nie musisz się niczym przejmować. Warto natomiast – dla jeszcze głębszego relaksu – korzystać z zabiegów odprężających. Na spokojnie możesz też zaplanować dawno odkładane, „poważniejsze” zabiegi, takie jak np. modelowanie ust (polecamy metodę JUVEDERM ULTRA SMILE). W ubraniach dodawaj sobie energii, stosując dodatki w intensywnych kolorach, np. czerwieni.

 

 SKORPION 23.10-22.11SKORPION
23.10-22.11

Kochane Skorpiony, w tym roku wszystko będzie układać się po waszej myśli! Ludzie będą jedli wam z rąk. Będziecie mieli posłuch i szacunek innych, dzięki czemu wiele osiągniecie. Jeśli pracujesz, czeka cię awans bądź podwyżka. Jeśli się uczysz, przez ten rok przejdziesz bez większych problemów – wystarczy, że zaufasz innym i pozwolisz sobie pomóc. Można powiedzieć, że rok 2011 to dla was rok miłości. Wiesz, kogo chcesz i bez problemu go zdobędziesz. Osoby urodzone w tym czasie są wyjątkowo namiętne, co ujawni się ze zdwojoną siłą w tym roku i z pewnością zostanie docenione przez twojego partnera. Uwaga Skorpiony w stałych związkach: słuchajcie uważnie swoich wybranków! Musicie się otworzyć, inaczej może skończyć się to rozstaniem.

Uroda i styl: w tym roku możesz sobie pozwolić na lekką… prowokację! Ubieraj się zalotnie, ale nie wulgarnie. Modne będą pastele, duża – srebrna lub złota – biżuteria, świetlisty makijaż. Na podkreślanie kobiecości postaw też w makijażu – w tym roku hitem będą długie rzęsy i owocowe usta! Krótki kurs makijażu zobaczysz np. w tekście LEKCJA MAKIJAŻU BOBBI BROWN – zainspiruj się!

 

 STRZELEC 23.11-21.12STRZELEC
23.11-21.12

Przed wami, Strzelce, niestety gorszy rok w sferze kariery i finansów. I choć w twojej naturze nie leży proszenie o pomoc, musisz w tym roku się przełamać! Pomoc bardziej doświadczonych osób może ci zaoszczędzić wielu przykrości. 2011 rok powinnaś poświęcić na naukę i rozwój. Podjęte teraz starania zaowocują już w niedalekiej przyszłości, chroniąc cię przed jakimiś poważnymi kłopotami. Nie rezygnuj zatem z żadnej natrafiającej się okazji. W tym roku będziesz błyszczeć w towarzystwie! Twój naturalny urok i charyzma działać będą ze zdwojoną siłą, przyciągając do ciebie tłumy ludzi. Jest to obietnica nowych przyjaźni i romansów. Uważaj jednak i nie przywiązuj się zbytnio, gdyż wiele z tych przyjaźni może nie wytrzymać próby czasu do końca roku.

Uroda i styl: jak błyszczeć, to na całego! Nie oznacza to jednak, że możesz szaleć z wydatkami, pamiętaj, że tutaj konieczne będą oszczędności. Bądź jednak sprytna – może warto zrobić remanent w szafie? W makijażu postaw na klasykę i glam – ten styl zawsze się sprawdza. Przy okazji polecamy zapoznaniem się z NIEZBĘDNIKIEM IMPREZOWYM – przyda się w każdej okazji.

Wszystkiego najpiękniejszego w nowym roku!

Poprzedni artykułJAK DOBRAĆ SUKIENKĘ DO FIGURY?
Następny artykułNAWILŻANIE OD ŚRODKA
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.