Strona główna DZIEJE SIĘ II URODZINY MAKIJAŻOWEGO VLOGA SEPHORY!

II URODZINY MAKIJAŻOWEGO VLOGA SEPHORY!

0

Sephora, lider sprzedaży rynku kosmetyków selektywnych oraz uznany autorytet w świecie piękna wyznaczający trendy, świętuje drugie urodziny swojego profesjonalnego videobloga makijażowego blogmakijaz.pl. Sprawdź!

urodzinowe babeczki blogmakijaz.pl

Z tej okazji przez ostatnie dwa tygodnie października w perfumeriach Sephora w największych miastach Polski na klientów czekały wyjątkowe atrakcje. Od 15 do 29 października 2012 roku 
w takich miastach, jak Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Włocławek czy Wrocław, wizażystki Sephora wykonywały bezpłatne makijaże w najnowszych trendach oraz uczyły klientki perfumerii, jak dobrze wyeksponować swoje atuty makijażem.

Klientki otrzymały także płyty dvd z wybranymi filmami instruktażowymi z blogmakijaz.pl oraz mogły skorzystać 
z promocji na zakup akcesoriów do makijażu marki Sephora

Podczas finału obchodów drugich urodzin blogmakijaz.pl, który odbył się 6 listopada 2012 roku w centrum handlowym Arkadia 
w Warszawie, fani bloga oraz zwycięzcy konkursu zorganizowanego na portalu Facebook, mieli okazję na żywo spotkać się z najlepszymi makijażystkami Sephora oraz skorzystać z ich porad 
i wypróbować na sobie najnowsze trendy.

makijażystki blogmakijaz.pl przy urodzinowym torcie

To były pełne sukcesów dwa lata – blogmakijaz.pl zanotował ponad pięć milionów odsłon! Pół miliona Polek, skorzystało z wirtualnych lekcji makijażu.

Blogmakijaz.pl stworzono dla współczesnych, zabieganych kobiet, które choć aktywnie poszukują informacji o technikach makijażu, na co dzień nie zawsze mają czas, aby skorzystać z fachowej porady w perfumeriach Sephora. Z portalu mogą czerpać inspirację zarówno amatorki, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem, jak i kobiety, przed którymi makijaż nie ma praktycznie żadnych tajemnic, a także poszukujące informacji o najnowszych trendach, produktach i trikach makijażowych profesjonalistów.

2. urodziny blogmakijaz.pl odbyły się w Sephorze w warszawskiej Arkadii

Blogerki, czyli najlepsze makijażystki Sephora, na co dzień pracujące w naszych perfumeriach w całej Polsce, już 
w ponad stu filmach instruktażowych pokazują krok po kroku, że makijaż i flirt z najnowszymi trendami to doskonały sposób na podkreślenie swojej urody i świetna zabawa.

Internautki znajdą tam wyczerpujące informacje na każdy temat związany z makijażem – od sposobów na założenie sztucznych rzęs, po modelowanie twarzy, kamuflowanie niedoskonałości czy wreszcie skomplikowany makijaż w najnowszym, graficznym trendzie. To wszystko w interaktywnym otoczeniu, gdzie użytkowniczki mogą dzielić się z innymi swoimi opiniami i poradami na forum.

Bardzo cieszymy się, że w ciągu zaledwie dwóch lat naszą pasją do makijażu udało nam się zarazić ponad pół miliona Polek, które skorzystały z naszych wirtualnych lekcji. Drugie urodziny blogmakijaz.pl, które świętujemy od połowy października, to dopiero początek naszej drogi. Konsekwentnie realizując naszą misją nauczenia Polek makijażu będziemy nadal rozwijać nasz portal. Od nowego roku ruszy też druga edycja spotkań z klientkami perfumerii i fankami bloga, którą rozpoczęliśmy w zeszłym roku i która cieszyła się ogromnym powodzeniem. To wszystko po to, aby dzięki Sephora każda kobieta odważyła się na przygodę z makijażem i dzięki temu poczuła się pewnie we własnej skórze.

Małgorzata Dzięcielewska, dyrektor ds. marketingu, Sephora Polska

 

Blogmakijaz.pl został stworzony przez Sephora dwa lata temu, aby uświadomić i pokazać kobietom, jak łatwo i efektownie mogą się zmienić dzięki makijażowi. Portal, który jest dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, jest prowadzony przez najlepsze wizażystki Sephora. W krótkich filmikach pokazują one krok po kroku, jak się malować i zaadaptować trendy do indywidualnych potrzeb, a także prezentują sztuczki oraz sprawdzone przez siebie produkty. Od momentu powstania blog zanotował pięć milionów odsłon, a ponad pół miliona Polek skorzystało z wirtualnych lekcji makijażu. Na żywo wszystkie blogerki można spotkać 
w perfumeriach Sephora, gdzie na co dzień pracują.

na zdjęciu makijażystki blogmakijaz.pl, zwyciężczynie facebookowego konkursu Sephory oraz Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR Sephora Polska (pierwszy od prawej)

Wszystkie makijażystki Sephora to prawdziwe pasjonatki makijażu, a blogerki serwisu blogmakijaz.pl to najlepsze spośród nich. Opiekę nad nimi sprawuje Sergiusz Osmański, guru makijażu w Polsce oraz dyrektor artystyczny i PR, Sephora Polska. Blogerki uczestniczą 
w unikalnych programach szkoleniowych, takich jak na przykład Sephora University, czyli najnowszym, zaawansowanym projekcie stworzonym specjalnie dla wizażystów sieci Sephora. Wiedzę i kompetencję makijażystek Sephora docenia też świat mody zapraszając je do udziału 
w pokazach. Do występów na wybiegu przygotowywały one modelki takich marek jak La Mania, Teresa Rosati czy Simple.

Kasia Kosieradzka z redakcji iBeauty.pl uczestniczyła w 2. urodzinach blogmakijaz.pl (na zdjęciu po prawej stronie, w towarzystwie Kasi Szewczyk z Questia PR)