Strona główna MAKIJAŻ JAK NAKŁADAĆ SZMINKĘ PĘDZELKIEM?

JAK NAKŁADAĆ SZMINKĘ PĘDZELKIEM?

Szminka to nasza tajna broń kobieca! Cienki pędzelek – narzędzie, dzięki któremu trudno o nietrafiony strzał. Dzięki niemu makijaż będzie też trwalszy.
  1. Obrysuj usta konturówką lub od razu szminką, nabierając jej trochę na specjalny, wąsko zakończony pędzelek do ust. Maluj dokładnie po konturze, nie poza nim (nie próbuj korygować kształtu ust).
  2. Lekko rozchyl usta, tak aby tworzyły gładką powierzchnię – nie naciągaj ich za mocno, bo pigment wniknie w bruzdy i potem będzie się w nich zbierał.
  3. Maluj usta krótkimi ruchami, tak aby szminka idealnie przyległa do skóry. Najlepiej zacząć od środka ust (od „serduszka”), dokładnie wyprofilować kąciki, a potem pomalować środkową powierzchnię. Pędzelek pozwoli ci bezpiecznie dawkować kolor warstwami, aż będziesz zadowolona z efektu.
Poprzedni artykułJAK NAKŁADAĆ PODKŁAD W KOMPAKCIE?
Następny artykułKOKI NA GŁADKO
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]